3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,8

10,0

• Відгук від 21 травня 2024

• Шале з 1 спальнею.

Чудове місце! Дуже привітні і приємні господарі! Затишно, чисто, комфортно. Шикарний вид з балкону, заворожуючий шум річки! Залюбки приїдемо ще!

• Відгук від 12 травня 2024

Рекомендуємо.
    • Шале з 1 спальнею.

Добиратись зручно. Умови комфортні. Все, що необхідно для проживання є. Подвір'я чисте і доглянуте, огороджене високим парканом. Розташування зручне (недалеко від центру) і водночас затишне. Господарі щирі і привітні (часто питали чи все влаштовує але не набридали). Попросив господаря купити до нашого приїзду квіти, щоб привітати свою дружину з днем народження - все виконав без проблем і навіть не захотів попередньо взяти за квіти гроші (розрахувались вже після прибуття). Додаткова "фішка" - джерельна вода практично на самому подвір'ї з вільним доступом.

• Відгук від 7 травня 2024

• Шале з 1 спальнею.

Господарі дуже доброзичливі, уважні і ввічливі. Краєвиди неперевершенні. Шум річки заворожує і заспокоює. Просторе подвір'я. Чистота і уют в котеджі. Все добре продумано. Найкраща оцінка.

• Відгук від 15 квітня 2024

10/10

В будинку є усі зручності. Неймовірний вид на карпатські гори та Чорний Черемош

• Відгук від 31 березня 2024

• Шале з 1 спальнею.

Тільки найприємніші відчуття від обволікаючого, огортаючого поєднання сонячної ранкової прохолоди, краси гірських дивовижних краєвидів, шепіту течії Черемоша та аромату чистого повітря. Дуже вдячні пану Василю за затишок і комфорт, за гостинність, приємне спілкування і можливість переглянути особисту найцікавішу скарбничку-коллекцію предметів життя та побуту гуцулів різних історичних часів.

• Відгук від 3 січня 2024

• Вілла

Дуже гарний будинок та доброзичливі власники. Гарні види. Комфортний будинок.

• Відгук від 15 листопада 2023

• Шале з 1 спальнею.

Щиро дякуємо господарям пану Василю та пані Надії за гостинний прийом та створення чудових та комфортних умов для відпочинку!😊Номер укомплектований усім необхідним для того, щоб почувати себе як удома: посуд для приготування їжі та столовий посуд, електроприлади кухонні (холодильник, чайник, духовка, індукційна плита), у ванній - бойлер, фен, пральна машинка, чистенька постільна білизна та рушники, сушка для одягу, телевізор, wi-fi... Особливо нам припав до душі відкритий балкончик з плетеним кріслом та видом на гори та річку Чорний Черемош😍 Територія навколо будиночка обгороджена, доглянута, є місце для машини, дерев'яна гойдалка. Пан Василь завжди на зв'язку та радий допомогти з порадами щодо того, що подивитися, де смачно та доступно поїсти, як піднятися на гору!🥰 А ще у господаря є власна колекція старожитностей краю! Щиро радимо розділити інтерес пана Василя до історії та завітати до його Музею Старовітчини! Почуєте чимало цікавих оповідок з уст господаря! Наш відпочинок вдався на славу! Ще раз дякуємо за гостину! Однозначно радитимо помешкання нашим друзям та знайомим!

• Відгук від 24 жовтня 2023

• Вілла

Гарна локація і добродушні власники. Однозначно раджу!!!

• Відгук від 15 жовтня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Дуже гарні умови проживання, чисто, цікаво оформлено, натуральні матеріали, все відповідає опису, вид на гори і річку бездоганний. Уютне планування будівлі, дуже гарні господарі. Були в Закарпатті і Прикарпатті, в.ч., наприклад, найкращому номері готелю Фердинанд, проводили відпустку, до війни, в Яремче. Скажу так, Чорногірський Вітер, це краще місце дня проживання і відпочинку в якому нам довелось побувати.

• Відгук від 8 вересня 2023

Гарний відпочинок для невеликої сім'ї
    • Шале з 1 спальнею.

Це не те щоб мінуси, просто треба розуміти ці деталі: 1) географічне розташування. Те що, садиба на околиці Верховини це і так зрозуміло, але крім того навколо садиби промислові лісозаготівлі, якісь підприємства. Воно ніяким чином не заважає, але тим не менш перші декілька хвилин вашої прогулянки буде саме в пейзажі сільського індустріалізма 2) помешкання підійде виключно одній сімї, або рідним людям - не компанії. 3) помешкання - це мансардний поверх зі своїми особливостями. Люди вище 180 см навряд зможуть стояти в повний зріст біля раковини, наприклад. 4) диван в вітальні також не розрахований на високих людей, але спати можна. 5) в інтерєрі багато дерева включаючи підлогу, яка скрипить. Це навіть створює певний колорит, але не дуже прикольно, коли хтось в сім'ї прокидається сильно раніше за інших =)

Чудове співвідношення ціни і якості. Відгук стосується виключно "шале" - номера над гаражами. З плюсів можна виділити: чистоту, нормальну кількість розеток, гарний WiFi, "домашній" неготельний затишок, Мінікухню з усім необхідним приладдям. Чудове подвір'я з гойдалкою, газоном і просто приємне для очей, шум річки, яка прямо під Вашим вікном - супер ! Видно, що власник намагається створити комфортні умови. Це помешкання чимось нагадує доглянуту дачу, на яку дуже класно приїхати на 2-3 дні, щоб розслабитись, послухати шум річки, помилуватись горами. Найближчий сільський магазин десь метрах в 500. Найближчий супермаркет хвилин 15 пішки. Без машини в цій місцевості буде важкувато.

• Відгук від 31 серпня 2023

• Вілла

Все сподобалось, особливо гарні краєвиди та тепла зустріч господаря пана Василя. Територія будинку велика, є де відпочити, в самому будинку є всі зручності, чисто, гарний ремонт та в загальному приємна атмосфера, все супер😄

• Відгук від 28 серпня 2023

• Вілла

були приємно вражені будинком. чистий, доглянутий, просторий. є весь потрібний посуд, у кожній кімнаті багато місця для зберігання речей, зручні ліжка. велика територія, за якою теж ретельно слідкують. дружелюбні хазяїни, які допомагають з будь-якими питаннями. будинок знаходиться прям коло річки, тож постійно був приємний шум води, також там є пляж. недалеко знаходяться магазини, колиба й спа. загалом, ми дуже задоволені й радимо вам забронювати це житло :)

• Відгук від 18 серпня 2023

• Вілла

Величезний будинок, було дуже багато вільного простору для кожного з членів родини) Видно, що житло робилось на совість, всередині і ззовні все дерев‘яне) Тераса на вулиці стала найкращим місцем для наших сніданків та розмов)) Річка поруч, видно великі гори, чисте повітря і джерело на території – то є кайф 🥰 Для фанатів гір дуже класне місце))

• Відгук від 17 серпня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Все було супер. Привітні та гостинні господарі. Охайна територія.Чистий будинок. Шум річки під вікном та гарний вид з балкону.

• Відгук від 11 серпня 2023

Чудовий відпочинок, якщо їдете з коханою людиною.
    • Шале з 1 спальнею.

Дуже привітні та приємні господарі. Надзвичайно красиве місце та зручне місце проживання. В шале присутні всі можливі зручності. Виходять дуже атмосферні та смачні сніданки на балкончику зранку під шум річки. Територія біля шале доглянута і дуже красива.

• Відгук від 6 серпня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Дуже привітні і гостинні господарі. Приємна територі, тихе місце, біля річки, але за деревами. У будиночку є все для перебування: зручне ліжко, невеличка кухня, набір посуду, вітальня. Їсти можна у столовій, чи на балконі з видом на природу. На території можна орендувати мангал. Будиночок знаходиться неподалік від центру, тому людей практично немає. Поряд є магазин, пивоварня.

• Відгук від 28 липня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Негативних зауважень немає. Тільки приємні враження!

Заселившись до будиночку ми були вражені чистотою і тим, наскільки продуманий побут та інтер'єр. Все до дрібниць!!! Пан Василь та пані Надія завжди дуже доброзичливі та уважні люди. Магазини в трьох хвилинах від будинку. Моя сім' я дуже вдячна за теплий прийом та гарний відпочинок!!!

• Відгук від 27 липня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Дуже чистенько та затишно.

• Відгук від 25 липня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Відпочивали тут три дні. В шале все чисто, сучасно та охайно. На вигляд все в дуже гарному стані. Є все необхідне для комфортного проживання. Все продумано до дрібниць. Затишний балкон з видом на річку взагалі дуже порадував. Територія велика та доглянута. Дуже приємні господарі. Однозначно рекомендуємо.

• Відгук від 9 липня 2023

Місце, у яке хочеться повернутись та не соромно радити близьким
    • Вілла

Шкода, що відпочинок тривав так недовго

Чудовий гостьовий будинок, просторий та затишний! Розташування просто супер як для коротких туристичних прогулянок, так і для побутових потреб (поруч є магазини з усім необхідним). Любʼязні та гостинні господарі.

• Відгук від 26 червня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Територія просто неймовірна. Вид на гори. Будинок розташований біля річки. В будинку є всі зручності, посуд. Перебування в будинку було надзвичайно комфортне. Неодмінно будемо повертатися ще!!!

• Відгук від 16 червня 2023

Незабутня подорож горами
    • Шале з 1 спальнею.

Вперше відпочивали у горах, і дане помешкання з власниками додало до відпочинку виключно позитивні враження. Чистота, комфорт, власники, які готові розв'язувати будь-яке питання за лічені хвилини, гарні краєвиди з балкона та двору зробили нашу подорож незабутньою. До атракцій та центру хвилин 25-30 гуляючи

• Відгук від 5 червня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Дякую пану Василю та пані Надії за чудову локацію та безтурботний відпочинок! Дуже гарний краєвид з вікна на гори та Черемош. Охайна територія, ввечері можна милуватися горами на гойдалці або за приготуванням їжі на мангалі.

• Відгук від 8 травня 2023

Гарантований релакс відпочинок
    • Шале з 1 спальнею.

Власники супер грстинні На теріторії є етно музей ,з супер чудовою колекцією Всі фото реальні

Дата проживання: Травень 2023