3. Львівська область: відгуки про готелі

9,1

8,1

• Відгук від 19 травня 2024

• Апартаменти-студіо

Апартаменти знаходились у самому центрі Львова. Дуже зручне розташування відносно транспорту. Все поруч, дуже зручно добиратися у будь яку частину міста.

• Відгук від 22 квітня 2024

• Апартаменти-студіо

У апартаментах були проблеми з котлом. Він дуже голосно працював та гудів, навіть коли просто нагрівав воду. У душі був слабкий напір води.

Гарне розташування. Швидко можна пішки дістатися до Площі Ринок та головних пам'яток. Поруч є продуктові магазини. Заселення було чітко за графіком, на ту годину, про яку ми домовились. Виселення теж.

• Відгук від 11 квітня 2024

• Апартаменти-студіо

Немає шумоізоляції, чути все що робиться в сусідніх номерах, а коли їде трамвай то взагалі наче в номері

Персонал просто супер, привітний. Дуже чисто. Поселення пройшло у зручний для мене час.

• Відгук від 1 квітня 2024

• Апартаменти-студіо

Відсутні полотенця на кухні та рушник під ноги в душі.

Близько до центра , платна парковка поруч з готелем

• Відгук від 27 лютого 2024

• Апартаменти-студіо

Покоївка сказала, як будете виселятися, сміття забрати з собою, там десь на вулиці в смітник викіньте.

Розташування в центрі, є поруч продуктовий мінімаркет. В апартаментах є мікрохвильова, посуд, чайник, фен.

• Відгук від 11 лютого 2024

Чистенький номер у самому центрі
    • Апартаменти-студіо

У ввечері Wi-Fi інтернет був дуже слабенький. Сподіваюсь наступного разу, коли я знов завітаю інтернет буде більш швидкий, бо місце дуже сподобалось і хотілося б ще раз приїхати

Було чистенько і тепло. Дали додаткових рушників. Гарний спокійний дизайн.

• Відгук від 29 січня 2024

• Апартаменти-студіо

До цього разу зупинялись в цьому помешканні неодноразово, але цей номер нам не сподобався. Кодра одна на двох, і вона короткувата. Котел періодично вибухає коли запускається. Замість того щоб його зремонтувати на нього приклеєли інструкцію: щоб він не заважав, його можна вимкнути) Дякую хоча б за це, на ніч змушені були його відключити.

Ціна, розташування. в номері було тепло, Поряд платна стоянка.

• Відгук від 15 січня 2024

Все добре
    • Апартаменти-студіо

Не всі меблі справні, поличка була зламана всередині, працювала тількт одна комфорка на кухні.

Сніданку не було. Але номери хороші, затишні. Загалом все сподобалось.

• Відгук від 10 січня 2024

Можна залишатися повторно
    • Дворівневі апартаменти

Трохи не вистачало опалення (щоб ходити в шортах і футболці) при температурі на вулиці -10 і нище. В деяких вікнах погана теплоізоляція (перебиті чи відсутні резинки) і вони легенько пропускають холодне повітря (відчувається безпосередньо в 0.5 метрі від них). В тих апартаментах, що до головної вулиці, чутно як проїжджають трамваї, гуркотить у квартирі (буде заважати людям, що чутливо сплять). Гучно включається котел, якщо виключити - тихо але на ранок холодно.

Зручне розташування, пішки 7-10 хв до ратуші (центр центра Львова). Чистий номер, є чашки, тарілки, каструля і пательня. М'які ліжка. Багато місця.

• Відгук від 20 листопада 2023

• Апартаменти-студіо

Не дуже хорошого стану сантехніка, кришка унітазу відірвана. Шторка душу пропускає воду від чого по всій ванній кімнаті стоїть вода. Не надто зручні ліжка.

Гарне розташування. Поруч центр, магазини ресторани, зупинка транспорту. В цілому номер просторий, світлий. Багато вікон. Є котел за рахунок чого дуже тепло.

• Відгук від 6 листопада 2023

• Апартаменти-студіо

Не сподобалося що номер прибирати потрібно самим. Засобів гігієни в номері не було що не дуже зручно

Сподобався номер. Заселення повинно було бути з 13.00, але увійшли у наше положення що довго чекати,заселились в номер в 10.00

• Відгук від 6 листопада 2023

Вцілому враження позитивні.
    • Апартаменти-студіо

Дуже погана шумоізоляція. Якщо ви погано спите, краще підібрати інший варіант, бо було враження, що спиш у картонній коробці на вулиці. На двоспальне ліжко бажано давати одинарні ковдри, бо не завжди там спить закохана пара, щоб торкатися один одного.

Квартира досить простора. Є все необхідне на кухні. Чисто.

• Відгук від 17 жовтня 2023

Гарне розташування , чиста білизна

• Відгук від 9 жовтня 2023

В номері було лиш по одному рушнику, тапочки відсутні, туалетний папір залишили 100% від прошлих людей,тому що на один р

Знаходиться в центрі міста

• Відгук від 18 вересня 2023

• Апартаменти-студіо

Чекали пів години для того щоб нас заселили. Треба оплатити страховку 1000 грн яка потім вертається на картку, але про це ніхто не попередив. Також треба передплатити перший день проживання , що теж ніде не вказано

Апартаменти дуже великі та чисті. Все що треба для відпочинку було. До центру близько

• Відгук від 11 вересня 2023

все добре, чудове місце
    • Апартаменти-студіо

Чомусь гості цієї локації, після проживання, повинні брати пакети з мусором і виносити їх за квартал від апартаментів, так нам наказала людина, що відкривала помешкання, навіть, не знаю ким вона працює.

Все зручно і поряд з центром

• Відгук від 5 вересня 2023

• Апартаменти-студіо

З незручностей , нас було 4 ро, рушники були одного кольору ( і по1 одному, добре що взяли з собою), квест де чий рушник і де його можна посушити. Найти вихід можна завжди, але це трохи засмутило.

Дякую, приємний персонал, гарне розташування, чисто.

• Відгук від 4 вересня 2023

• Апартаменти-студіо

На період візиту була спека і не вистачало кондиціонеру. Важко було налаштувати воду (газову колонку), виходив контрастний душ, або дуже гаряча, або холодна.

В квртирі чисто, є кухня, зручне ліжко та добре розташування (недалеко від центру). Наявний посуд, чайник, вентилятор.

• Відгук від 4 вересня 2023

4 з мінусом.
    • Апартаменти-студіо

З вулиці дуже чути ВСЕ,спали в берушах, кондиціонера нема, а в понад +30 це було важко. Відчинені вікна - знов таки шум. Рушник лише 1 на людину, у ванну для обличчя не було що повісити, для кухні чи посуду нічого не передбачено. Забронювати на 3 доби, але останню скасували і виїхали через зміну планів. За скасовану добу не повернули навіть частини оплати мотивуючи "ми нікому сьогодні більше не встигнемо здати", це не проблеми клієнта взагалі то. Враховуючи теперішній рівень цін - це занадто. Рекомендую вивчати європейську практику і поняття сервісу, бо надто очевидно, що за рахунок війни йде "зароблення шалених грошей" на гостях міста різного ґатунку. І ніби основне було та чисто, але не сподобалося. Парковки також нема, є платні за певний час ходьби, хоча в загальному описі "парковка включена", що для нас було одним з головних критеріїв пошуку. І вже лише згодом дрібно в деталях "за окрему плату біля чогось там". Вважаю цей пункт повною маніпуляцією для збільшення кількості потенційних резервуючих.

Із плюсів це розташування близько центру. Загалом кімната велика, чайник, трохи посуду, плита, холодильник. Було чисто - плюс для пані, що прибирає.

• Відгук від 28 серпня 2023

Враження після поїздки позитивні, дякую.
    • Апартаменти-студіо

Павутиння на світильнику, незручне положення душової кабіни - при купанні вода на підлозі, відсутність килимка у ванній кімнаті.

Чудове розташування, в номері є все необхідне для проживання. Володарі помешкання увійшло в положення і заселили трохи раніше терміну заселення. Ввічливий персонал. При заселенні необхідно сплатити додатково страховий платіж 1000грн, але якщо слідувати правилам готелю і поводитись охайно з майном то його повертають при виселенні (нам повернули).

• Відгук від 18 серпня 2023

• Апартаменти-студіо

На вікнах четвертого поверху немає завіс, хотілося трошки приватності . При поселенні власники просять 1000 гривень страховки, що не було вказано при бронюванні, потім при виселенні повертають, але все одно стало сюрпризом.

Все чудово, центр міста, вночі тихо

• Відгук від 11 серпня 2023

• Апартаменти-студіо

Не ідеальна чистота в номері, пил на полках, постіль була трохи в плямах

Зручне розташування, комфортні матраци, багато простору

• Відгук від 9 серпня 2023

Все добре. Користуватимусь у майбутньому
    • Апартаменти-студіо

Чутно трамвай, хоч і жили на найвищому поверсі

Все добре.

• Відгук від 7 липня 2023

• Апартаменти-студіо

Ідеально для бюджетного сегменту. За таку ціну відмінне помешкання.

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: