3. Закарпаття: відгуки про помешкання для відпустки

9,8

• Відгук від 15 травня 2024

Гарні апартаменти, рекомендуємо!
    • Апартаменти з 2 спальнями

Все було добре. Якщо дуже придиратись, то можна замінити ножі та докупити дошку для нарізання. З неочевидного для мене було, що у нас не було двох окремих спален, одна була прохідна. Також місце для авто-це місце на вулиці біля будинку. Інтернет не дозволяє проводити відеодзвінки. Зона відпочинку знаходиться біля недобудованого будинку. Але то все дрібниці, в цілому враження від перебування позитивні

Гарний трьоповерховий будинок. На першому поверсі гараж господарів, на другому кухня, ванна кімната, спальня та зал. На третьому спальня на 4 місця та ванна кімната. Чисто, тепло, затишно. Все як на фото. В пішій доступності магазини та річка.

• Відгук від 17 квітня 2024

• Апартаменти з 2 спальнями

Все було на висоті. Просторі, комфортабельні апартаменти, у яких є все необхідне для проживання. Окрема подяка господині Ганні, яка допомагала при потребі👌👌👌

• Відгук від 24 січня 2024

Чудове помешкання
    • Апартаменти з 2 спальнями

Апартаменти з гарним сучасним дизайном. Для комфортабельного проживання наявні всі зручності, на території є паркувальне місце. Окрема подяка пані Ганні, яка допомагала у вирішенні всіх питань

• Відгук від 31 жовтня 2023

Дуже затишний будинок, і краєвиди зачаровуют своєю красою!!! У будинку є все так як вдома!
    • Апартаменти з 2 спальнями

Розташування в 100 м від центру і 50м від річки Ріка!

• Відгук від 18 жовтня 2023

Обовʼязково повернемось ще!

Умови

Хороше розташування,всі зручності,мангал,ігрова для діток на свіжому повітрі,привітні власники,які порадять куди піти,чим зайнятися і що варто подивитися

• Відгук від 16 вересня 2023

Чудовий триповерховий новий будинок з якісним і сучасним ремонтом. Дуже привітна господарка.

Все було чудово!

Чудовий триповерховий новий будинок з якісним і сучасним ремонтом, зручні ліжка і матраци, нова постільна білизна, укомплектована кухня, закритий двір із невеличким дитячим майданчиком і зоною відпочинку на відкритому повітрі, яка також включає мангал, шампура і дрова. Перед будинком облаштоване паркомісце. Будинок знаходиться буквально в 100 метрах від гірської річки, найбільш популярного в Міжгір'ї сімейного ресторану Family та 300 метрах від магазинів SPARK і Рукавичка. При цьому, сам будинок розташований у затишному місці, тому нічному відпочинку ніщо не заважало. Дуже привітна і уважна господарка Анюта завжди готова була прийти на допомогу, але ніколи не турбувала. Нам все дуже сподобалось і ми обов'язково ще раз зупинимось тут при нагоді.

• Відгук від 14 вересня 2023

Гарна природа, хороша локація. Великі помешкання
    • Апартаменти з 2 спальнями

Реально немає до чого причепитися!!!

Ідеально чисто, затишно! Все необхідне , і навіть більше, є в наявності. Дуже привітна домогосподарка!

• Відгук від 21 серпня 2023

Відпочивали з сімʼєю,гарне, доглянуте, чисте помешкання,дуже зручне розташування, у центральній частині Міжгірʼя.Поруч з

Просторий будинок, зручне розташування

• Відгук від 20 серпня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Практично в самому центрі Міжгірʼя . Великий 2 поверховий будинок, дуже чисто та охайно. В будинку є все що треба , на вулиці стіл , стільці , мангал та дитяча площадка. Все дуже сподобалось , фото не робили , бо всі фото реальні.

• Відгук від 19 серпня 2023

Без зауважень

був дуже вражений. Дуже привітна господиня. У всіх питаннях допомагала, але при цьому не заважало відпочити. Будинок нам надав у повне наше користування як для сім'ї, хоча за нашою чисельністю людей ми в підлогу не розмістилися б на 2 поверсі. Мені як військовому капелану зробили знижку в 30%. А це не малий внесок у допомогу нашій країні та нашим військовим у тиші та спокої провести кілька днів вихідних чи відпустки. Відмінне місце для перезавантаження.

• Відгук від 4 серпня 2023

Одне задоволення від перебування!
    • Апартаменти з 2 спальнями

Почалося все з дуже привітної власниці, яка була постійно на звʼязку і могла підсказати все. Комфортно, чисто, просторо і так затишно як вдома! Дуже задоволені перебуванням! Розташування в центральній частині містечка, магазини, супермаркет, аптека, ринок, кафе - все що потрібно під рукою. Автомобілі є де поставити біля будинку, мангальна зона для відпочинку, дитячий куточок, чистий необхідний посуд, вся техніка - ну взагалі все що потрібно!

• Відгук від 25 липня 2023

Можна відвідати багато цікавих місць, покупатися, смачно поїсти, а потім повернутися у чистий та затишний будиночок.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Ми відпочивали компанією друзів. Дуже вразила турбота власниці, яка допомогла сформувати якісні та цікаві подорожі. Було приємно знаходитись у будиночку з сучасним ремонтом, де було все необхідне, від шапочок для душу до пральної машини, праски, фену. Розташування також порадувало, будинок в 2 хвилинах від центру міста, буквально хвилина і ми замовляли сніданки в ресторанчику. Також хотілось би відмітити дворик будиночку, де ми не одноразово смажили м’ясо та сосиски на кострі, а за великим столом на свіжому повітрі пролітали години за розмовами. Ці дні пролетіли швидко, а спогади про поїздку залишаться у серці назавжди☺️☺️

• Відгук від 11 липня 2023

Отримали тільки позитивні враження. Будемо планувати ще приїхати
    • Апартаменти з 2 спальнями

Все сподобалось, власниця Анна дуже привітна і гостинна. Все потрібне в помешканні є. В апартаментах чисто, акуратно, присутні 2 ванні кімнати, що дуже важливо, коли багато відпочиваючих. Апартаменти знаходяться в зручному місці, за 5 хв ходьби від центру, де є супермаркет, сімейний ресторан «Family» з недорогою та смачною кухнею. Також від апартаментів можна прогулятися до річки, або просто відпочити на галявинах з келихом гарного вина та помилуватися видом на гори.

• Відгук від 8 липня 2023

Все сподобалось!

Відпочивали в цих апартаментах та ні хвилинки не пошкодували! Дуже чисто, комфортно, світло!!! Все, як на фотографіях. Господарі дуже привітні та уважні. Відпочинок на найвищому рівні. Наступного разу зупинимось тільки в цих апартаментах.

• Відгук від 13 червня 2023

дуже рекомендую, ціна/якість топ 👌
    • Апартаменти з 2 спальнями

чисто, все нове, все працює, багато спальних місць. нові меблі та зручні матраци

• Відгук від 13 квітня 2023

Максимально комфортний будинок для сімейного відпочинку, та відпочинку компанією з друзями
    • Апартаменти з 2 спальнями

Легко домовились про бронювання і завчасно отримали всю необхідну інформацію про те, як доїхати і які місця варто відвідати поблизу. Господарі дуже приємні і дбайливі люди. Будинок максимально комфортний, із сучасним ремонтом, все гарно подумано і оформлено зі смаком. Ми відпочивали у прохолодний період року, та в будинку є автономне опалення з можнивістю налаштування потрібної температури повітря і води. Тепла підлога на кухні і у ванній кімнаті особливо порадувала ) Кімнати просторі та світлі, є все необхідне обладнання для готування їжі, прання, прасування, та в першу чергу для якісного відпочинку.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 4 квітня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Все сподобалося. Господарі привітні . Апартаменти чисті і є все для комфортного перебування.

• Відгук від 8 березня 2023

Ідеально, ціна/якість… Впевнена що обов‘язково зупинюсь тут і наступного разу. Рекомендую, особливо для сімейних пар
    • Апартаменти з 2 спальнями

Чудові апартаменти, навіть не очікувала… бо зазвичай завжди є якесь «але»… але не в цьому випадку ❤️ Все чистенько, зручно, просторо а головне свіже повітря навкого від якого просто паморочиться в голові. Спальні місця зручні, на ранок нічого не болить. Є всі зручності і все працює. Поряд є і магазини і ресторанчик з смачною їжею.

• Відгук від 16 липня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Дорога до апартаментів дуже погана, немає асфальту.

Були проїздом на одну нічь. Привітні власники, свіжий ремонт, може розміститися велика родина, навіть дві. Неподалік є ріка Ріка, дуже мальовничі пейзажи, але нажаль дорога для прогулянок залишає бажати кращого.

• Відгук від 9 березня 2023

Задоволені якістю та сервісом. Будемо радити друзям, знайомим.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Відпочивали сім’ями з дітьми. Апартаменти світлі, просторі, мають багато спальних місць. Хочу відмітити що ми були приємно здивовані чистотою, адже з дітьми це край важливо. В апартаментах є все необхідне для комфортного відпочинку. Можна брати лише одяг і засоби особистої гігієни. Маючи чималий досвід в подорожах, рекомендую апартаменти Гармонія. Ми обов’язково повернемося!

• Відгук від 29 липня 2023

• Відгук від 11 березня 2023