2. Ukraina – opinie o hotelach
Ukraina Truskawiec Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Vesna Ocena: 8,1

„Lokalizacja.”

• Richky Hotel Ocena: 9

„Doskonała lokalizacja, blisko do parku zdrojowego, pijalni wód, alejek spacerowych czy sklepów. Bezproblemowe parkowanie przy pobliskiej ulicy. Hotel czysty, spokojny, bardzo wygodne łóżka. Posiłki serwowane w restauracji na dole, na śniadania były do wyboru 4 opcje. Innych posiłków nie zamawialiśmy, więc się nie wypowiem. Bardzo korzystna cena. Dziewczyny w restauracji ładne i uprzejme. Sprawy meldunkowe załatwia się z administratorem- nie zawsze jest dostępny, trzeba wtedy trochę poczekać.”

• Hotel Alkor Ocena: 8,8

„Czysto, fajny pomocny personel”

• ОРАНТА Ocena: 9,3

„Czyste pokoje ze wszystkim czego potrzeba, miejsce parkingowe przy samym hotelu, super lokalizacja, zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia”

• Hotel Premyer Ocena: 9

„Cudowne miejsce na krótszy i dłuższy pobyt. Hotel połozony bardzo blisko centrum i głownej pijalni wód mineralnych. Pokoje luksusowe i bardzo czyste. Łóżka z wygodnymi materacami. Bardzo miła obsługa. Wokoł hotelu dużo restauracji i sklepèw .Na pewno tam wrócimy”

• „Bardzo przyjazny personel. Czysto i przytulnie.Pyszne śniadanie,zwłaszcza serniczki. Dziękujemy za przesłanie rzeczy ,o których zapomnieliśmy. Polecam ten hotel.”

• Higina Spa Hotel Ocena: 8,2

„Największym plusem jest spa basen jacuzzi grota solna i sauny są w cenie Pokój duży przestronny Ceny adekwatne do jakości Jedzenie dobre Jeśli cenisz sobie przyrodę to po ciężkim dniu warto przyjść i posiedzieć na holu który jest całkowicie w zieleni Papugi śpiewaja i czuję się w środku hotelu jak na przyrodzie”

25 najlepszych hoteli w mieście Truskawiec