3. Житомирська область: відгуки про готелі
  4. Радомишль: відгуки про готелі
Україна Радомишль Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• БУТИК-ОТЕЛЬ «VIA REGIA» Оцінка за відгуками: 9,1

“Це вже не перший раз, коли ми святкуємо день народження та проводимо ніч у цьому неймовірному неповторному місці. Всім рекомендуємо, адже емоції чудові. Ніч у справжньому замку, пікнік серед красивої природи, захід сонця та сніданок, вечеря по-королівські. Ще потрібні слова? Музей домашньої ікони від якого завмирає серце, екскурсія на папірню та справжнє чудо народження паперу..“

• Cottage Radomyshl' Оцінка за відгуками: 8

“Будинок, який ми бронювали мав 4 спальні та великиу залу для святкувань з більярдом. Також в будинку було 3 сан.вузли — це дуже зручно для великої компанії. Погода була чудова, тому більшість часу ми проводили на вулиці, де є мангал та альтанка. Вони стоять біля маленького озерця. Сам комплекс розміщений на березі великого озера та з одного боку оточений лісом. Дорога з Києва зайняла близько 1 години по трасі. Не шкодуємо, що приїхали сюди, адже аналогічні будинки з такою територією під Києвом коштують набагато дорожче. Територія та ландшафт навколо — доглянутий та продуманий і відокремлений від самого міста — ніхто не заглядає в двір. Велика власна парковка. Однозначно можна рекомендувати для заміського відпочинку.“

2 найкращих готелів - Радомишль

на основі 147 відгуків про готелі на Booking.com