2. Ukraina – opinie o hotelach
  3. Ivano-Frankivsk – opinie o hotelach
  4. Iwano-Frankiwsk – opinie o hotelu
Ukraina Iwano-Frankiwsk Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok , komfort , jasne mieszkanie”

• „Mieszkanie ładne, czyste. Miły właściciel, szybko odpowiadał na pytania w razie potrzeby. Jedno z niewielu mieszkań w Ukrainie gdzie nie zmarzłam w nocy :) grzejnik szybko ogrzewa mieszkanie, chociaż jest ono malutkie, najlepiej dla jednej osoby.”

• Nadiya Palace Ocena: 9,5

„Doskonały hotel, lokalizacja, standard , obsługa i śniadanie na poziomie 5* Każdy detal dopracowany. Najlepszy hotel w Iwano-Frankiwsku moim zdaniem a bywam kilka razy w roku. Żadnych uwag. Polecam wymagającym.”

• „Duże przestronne mieszkanie w moim stylu o dwóch sypialniach, kuchni oraz aneksie do odpoczynku i długim korytarzu. Na uwagę zasługują łazienka i toaleta każda przypisana do osobnej sypialni. Dodatkowo osobna kuchnia z potrzebnymi akcesoriami kuchennymi i wiele innych udogodnień jak podgrzewana podłoga, ręczniki, płyny do kąpieli, czyściutka pościel.”

• Nadiya Hotel Ocena: 9,2

„Wszystko jest robione dla gości. Super”

• Nadiya Hotel Ocena: 9,2

„Lokalizacja jest perfekcyjna dla celu mojej podróży. Miła obsługa.”

• „Czystość”

• „Wszystko jak w najlepszym porządku. Serdecznie polecam”

• „Bardzo elegancki, z klasą hotel. W mojej opinii najlepszy w Ivano-Frankivsku. Jestem tu systematycznie co miesiąc i jak zawsze wszystko idealnie !!!”

• Nadiya Hotel Ocena: 9,2

„Otwartość, cierpliwość i pomoc personelu tak jak Pań w recepcji tak i obsługi w restauracji i panów na parkingu.”

30 najlepszych hoteli w mieście Iwano-Frankiwsk