2. Туреччина: відгуки про готелі

9,3

8,8

8,5

• Відгук від 21 березня 2024

Чудове розташування, приємна і затишна атмосфера, персонал любязний і привітний

Не дуже великі номери

Чистота, обслуговування, їжа, розташування, розваги (міні клаб чудовий🤩)

• Відгук від 11 березня 2024

Гарне розташування. Гарна їжа.

Номера вже застарілі.

Персонал дуже гарно справлявся зі своє роботою На відмінно працювала Карина.

• Відгук від 26 лютого 2024

• Стандартний двомісний номер

Гарна локація, привітний персонал, все зручно та комфортно! Дякую)

• Відгук від 29 вересня 2023

• Стандартний тримісний номер

За рушником для пляжу треба спуститись до спа, зручніше було б на виході до моря (як було декілька років назад)

Близьке розташування до моря, великий вибір по їжі

• Відгук від 19 вересня 2023

• Стандартний двомісний номер

Іжа дуже смачна, але не дуже різноманітна, як для 5 зіркового готеля. Басейн для дітей холодний навіть при 33 градусів тепла на вулиці, було б добре, як би був присутній підігрів для діточок. Чистота в готелі середня, є деякі недоліки, але місцерозташування перекриває всі ці недоліки)) Найголовніший мінус це - російська музика. Ми обрали Туреччину, хотілось би слухати турецьку музику. Після нашого зауваження, нам сказали що виправлять це, але нажаль, ми так й не почули українську музику, це дуже прикро(((( Музика була: російська, вірменська, німецька, англійський, азербайджанська й навіть румунська, але української музики ми не почули, тому ми трішки розчаровані, при тому що при вході до отелю висить прапор України, але української музики не було.

Гарний та стильний дизайн готеля. Персонал дуже привітний, особливо, дуже сподобалась жінка яка прибирає номера "Гюнжа" вона дуже мила та привітна. Каріна, яка нам показала Готель й все пояснила, також дуже мила та привітна. Зона для дітей +, діткам там дуже подобаеться Смачна іжа та десерти!

• Відгук від 25 липня 2023

• Одномісний номер

Чудове розташування, приємний персонал, смачна кухня та море без коментарів. Відпочинком задоволені.

• Відгук від 2 липня 2023

• Одномісний номер

Це була коротка мандрівка 4 доби. 1. Поселення у номер який зовсім не відповідав світлинам, що опубліковані на booking. Малий - до 16м2, крихітний туалет і душ - головне розвернутись і не розбити нічого, вікно на кришу якогось приміщення, галасливий кондиціонер, шумопроникнення - з сусіднього номера було чути усю бесіду батька та дочки про майбутнє. Потім мене переселили у номер, що відповідає замовленню. Навіщо створювати проблеми, щоб потім їх намагатись владнати? 2. Подушки - це ад будь-якої шиї та спини. Просунулася з біллю у шиї. 3. СПА - окрема тема. Замовила стандартну процедуру хамам, масаж, маска. Спалитила. Процедуру почали пізніше на 15 хвилин, при цьому я двічі питала - де персонал? Якість процедури - найгірший варіант у моїй практиці. Занадто жорсткий пілінг, піна з найдешевший мила - за запахом , мабуть Дуру. Массаж - розмазування по мені масла з імітацією масажних рухів. Жодного відчуття м'язів від тих рухів не було. До речі, не одна я була вражена такою тактикою. Дівчата з Індії були здивовані - так , а де масаж? Потім їм навязували комбіновані техніки - на які вони не погодились. У вологій парильні обшарпана плитка, у фінській- завузький розмір ліжка - ви бачили ваших відвідувачів ? Я за розміром ближче до малий-середній. Температура в обох занизька для отримання ефекту. Зона відпочинку- порепані дивани та розідране панно. 4. Більш за все мене здивувало - пропозиція трансферу від незрозуміло кого 60 евро в обидві сторони. Яким чином мої персональні дані були у цієї особи? Ви ж мені потім бумажку на підпис давали про нерозголошення. До речі, то виявився хлопець, що пропонує турпоїздки. Це нормально!? 5. Пляж - співробітники пляжу приходять близько 9:00. Агов, пляж повний з 7:00. Сервіс на пляжі можна описати - як самообслуговування. Коли ти береш стакан та сам собі вже намагаєшся набрати напій підбігає хлопчик?! Територія перед сходом у воду має загальне користування, там з вечора лишається сміття.

1. Тепле море. 2. Їжа - великий вибір, тематичні вечері, гарні основні страви, фрукти, солодощі 3. Місцевий алкоголь - нормальна якість, не розбавлена водою чи льодом 4. Сервіс по спілкуванню з клієнтами - реально боряться із негативними враженнями - успішно.

• Відгук від 17 квітня 2023

Ліфт

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 20 червня 2021

Відпочинок в готелі Sealife Family Resort дуже комфортний. Рекомендуємо цей готель.
    • Стандартний двомісний номер

Великий вибір смачної їжі. Дуже сподобався зручний вихід до моря та пляж. Хочеться особливо подякувати адміністратору Лесі яка допомогла розібратися у всіх питаннях які виникли під час відпочинку.

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 1 жовтня 2022

5,0
    Гроші на вітер
    • Стандартний двомісний номер

В цілому враження незадовільні. 1. Номер: - Розбовтана сантехніка. - В моему номері балкон виходив на дах та мав форму маленького квадрату и таких квадратів на поверсі було біля 10. Між ними відстань метра 2-3, тобто виходячи на балкон ти часто стикаешсья з сусідом, приватності ніякої. Біля мого балкону на даху спав якийсь дядько, напевно йому було спекотно в номері, але позитиву це не додавало. 2. Їжа: - Асортимент ніякий. В п'ятизірковому готелі розраховуєшь на те що буде з чого вибирати. - Дуже багато страв мають жахливий смак. Один раз була типу рибна вечеря, червона риба була з кістьми, хоча вона була попередньо подрібнена и її накладав офіціант руками в тарілку. Вирішив пошукати якусь страву в м'яса - знайшов 3 нагетси, які люди розбирали зі швидкістю світла, хоча на смак було середньо. - Бар - це окрема тема. Я ще ніколи не бачив такої жадібності, безкоштовно робили три коктейлі і всі просто огидні. 3. Сервіс. - готель доволі не великий і розраховуешь, що хоча б напої тобі принесе офіціант - дідька тобі лисого. - доволі докучливі guest relation team, мені дзвонили кожного дня - чи все мені подобається, така надокучливість трохи бісить. 4. Саме головне - співвідношення ціни та якості, за такі гроші можна легко відпочивати в майже топових готелях, а це посміховисько ніяк не тягне на свою ціну.

Сподобалось розташування, відносно непогане спа, хоча можна було б не заощаджувати на електроенергії та розігрівати сауни сильніше. Гарний пляж та зручний тунель, щоб до нього дістатись.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 9 жовтня 2023

Все чудово!
    • Одномісний номер

Дуже хороший готель! Ввічливий персонал допоміг зі всіма питаннями. Нам дуже сподобалось! У готелі особистий підхід до кожного клієнта! Щиро вдячні за відпочинок та приїдемо ще до вас!

• Відгук від 29 травня 2024

• Відгук від 12 грудня 2022

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 30 грудня 2021

Дата проживання: Грудень 2021

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: