2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Regiunea Centrală Anatoliană
  4. Comentarii despre hoteluri în Ürgüp
Turcia Ürgüp Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Heritage Cave Suites Scor din comentarii: 7,9

„Meneger deosebit, de mare ajutor! Mulțumesc mult!”

• 4 Oda Cave House - Special Class Scor din comentarii: 9,7

„Cazarea este absolut superba. A fost prima data cand am stat intr-o pestera si ne-a placut la nebunie. Gazda ne-a ajutat cu orice am avut nevoie, au fost foarte draguti. Locatia este buna, cu masina ajungi repede in toate oraselele din zona, si la toate obiectivele importante. De mentionat pentru cei care vin cu masina: se urca o panta abrupta din piatra cubica pana la cazare, iar ca si locuri de parcare exista 4 - 5 in fata proprietatii. Am reveni oricand aici.”

• Taru Cave Suites Scor din comentarii: 9,5

„Hotelul este situat pe deal și, cel mai important, departe de zgomot și într-o zonă destul de privată. A intra în Taru Cave Suites înseamnă a respira aerul magic al Capadociei. Este o structura din piatra tipica zonei, hotelul este structurat pe mai multe etaje, acces cu liftul si cu o curte mica in centru, perfecta pentru relaxare la aer curat. Camera noastră era foarte spațioasă, curată, bine mobilată, cu o baie mare si un balcon minunat în care să petreci serile la lumina lunii si a lumânării. Micul dejun poate fi servit atât în interior cât si pe terasa cu panoramica orasului si constă din produse locale, cum ar fi fructe și legume proaspete, brânzeturi, omlete, diferite tipuri de măsline, produse de patiserie si pâine calda, toate în timp ce savurați celebrul ceai și apoi pe terasa o cafea turcească. Dimineata cu putin noroc se pot vedea si baloane zburând. Domnul Mehmed este o persoană foarte prietenoasă si primitoare. Vom reveni cu siguranta în acest loc minunat.”

• Kayata Cave Suites Special Class Scor din comentarii: 9,7

„Totul a fost minunat.”

• Assiana Cave Hotel Scor din comentarii: 9,7

„Am petrecut 3 zile superrrr, cazarea a fost în camera tip pestera , arata exact ca n poză , proprietarii niște oameni de nota 10 , te ajuta cu informații, ei s au ocupat cu rezervarea excursie cu balonul , ne a spus ce să vizitam , micul dejun bun , are un gem excelent făcut de ea în casa . Curățenie făcută zilnic în camere , seara poți să stai pe terasa pana seara târziu, nu am nimic de comentat în minus la acestă cazare . Recomand din suflet și cu sinceritate să vă petreceți vacanta aici 💕”

• AJWA Cappadocia Scor din comentarii: 9,6

„Foarte frumoasa locatia, personal amabil, spatii aerisite si foarte frumos pentru plimbare pe jos sau cu masini puse la dispozitie de hotel. Atenti cu oaspetii inca de la cazare, am fost intampinati cu o bautura traditionala, (foarte buna) si fructe. Mic dejunul este deschis incepand cu ora 7 si poate fi servit oricand pe parcursul zilei. Curatenie imecabila.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Ürgüp