2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Mediterranean Region Turkey – opinie o hotelach
  4. Side – opinie o hotelu
Turcja Side Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetny hotel Wszystko nam się podobało. Jedzenie, baseny, plaża. Polecam w 100%. Dostaliśmy przestronny apartament w drugim budynku - aqua. Jedyne czego mi brakowało to moskietery. Mój syn jest mocno uczulony i został dotkliwie pogryziony przez komary. Cały puchł, a spanie przy zamkniętych oknach i włączonej klimatyzacji skończyło się bólem gardła i katarem”

• „Hotel i domki położone na dużym terenie z piękną roślinnością. Pyszne jedzenie i duża różnorodność na all inclusive. Pokoje przestrzenne z balkonami. Dostępnych jest kilka basenów i piaszczysta plaża położona przy hotelu. Wieczorami do wyboru: spektakl, muzyka na żywo i disco. Bliska odległość od zabytkowego miasta Side.”

• „Bardzo ładny, zadbany resort. Ogromny wybór pysznego jedzenia, które dostępne było praktycznie non stop, napoje typu woda, cola, fanta z butelki, niektóre alkohole oryginalne. Fajne rozrywki zarówno dla młodszych jak i starszych wczasowiczów. Plaża czyściutka, nie było problemu z leżakami, możliwość skorzystania ze sportów wodnych zaraz przy hotelu. Obsługa hotelowa chociaż bardzo słabo rozmawiająca po angielsku, miła i uśmiechnięta.”

• Side Amour Hotel Ocena: 8,2

„Bardzo czysty hotel, doskonała organizacja pracy personelu z obsługi. Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki. Klimatyzacja cichutko pracuje.Cicho w pokoju. Znakomite jedzenie, wieczory tematyczne, włoski, rybny. Koncerty wieczorem, pokazy, tańce. Basen w hotelu czysty i ciepły. Busik na plażę co 30 min. Plaża również czysta, sprzątana z uśmiechniętymi kelnerami. Przekąski tradycyjnie przygotowane. Hotel bardziej dla dorosłych, wg.mnie.”

• „Jedzenie super,obslug mila i pomocna. Obiekty czyste i zadbane. Kazdy znajdzie cos dla siebie,programy dla dzieci, dla doroslych.”

• „Dobra lokalizacja, blisko plaży. Bardzo miły personel.”

• „Spokojne miejsce.pomocny personel.”

• „Bardzo komfortowy hotel. Pokój z 2 sypialniami przestronny i wygodny, dla 5 osób super. Wszystko jest przemyślane i zadbane, jedzenie smaczne i różnorodne. Mozna zamówic transfer z lotniska, taksowka na czas, zadnych problemow. Myślę że wrócimy za rok, tak bardzo nam się spodobało.”

• „Super dziękuję bardzo”

• Aquarius Hotel Ocena: 9

„Obiekt stary, ale z duszą :). Super lokalizacja, blisko plaży. Personel pomocny”

30 najlepszych hoteli w mieście Side