2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Regiunea Centrală Anatoliană
  4. Comentarii despre hoteluri în Ortahisar
Turcia Ortahisar Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Corner İn Cappadocia Scor din comentarii: 9,4

„Curățenie, amplasare ideală, mic dejun gustos și sănătos”

• hotels crazy horse Scor din comentarii: 9

„Micul dejun ok ,dar acelasi in fiecare zi.Recomand diversificarea.”

• Cappadocia Splendid Cave Hotel Scor din comentarii: 8,7

„Camera săpată în stânca din rocă vulcanică; Drumul de la cameră la bucătărie. Superb”

• Corner İn Cappadocia Scor din comentarii: 9,4

„A fost super frumos , curățenia impecabila , mâncarea buna , personal super ok , are si un view superb , merita sa stați aici !! Noi cu siguranța o sa mai revenim ! 🤗”

• Turkish Cave House Scor din comentarii: 9,7

„Ospitalitatea proprietarului, hotelul este foarte curat , micul dejun este delicios și destul de bogat.”

• hotels crazy horse Scor din comentarii: 9

„Locația calda cu tot ce ai nevoie. Oameni amabili și primitori.”

• Ortahisar Cave Hotel Scor din comentarii: 9,5

„Micul dejun a fost de tip bufet, cu branzeturi multe, masline si legume. Carne nu prea apare la micul dejun turcesc si daca apare, sunt niste mezeluri care nu ma prea atrag ca aspect. Dar treci repede peste asta pentru ca au si iaurturi, si musli, si mai multe feluri de paine, unt si dulceturi, deci nu ramai flamand.”

• Cappadocia Acer Cave Hotel Scor din comentarii: 8,6

„Personalul te ajută în orice problema. Camerele foarte mari și călduroase iarna. .Loc liniștit. Wi fi foarte bun.”

• Iris Cave Cappadocia Scor din comentarii: 9,9

„A fost foarte frumos,,chiar recomand ,curățenie, o doma extraordinară de drăguță ,amiabilă. ☺️☺️☺️☺️”

• Elika Cave Suites & Spa Scor din comentarii: 8,9

„Am luat suita cu terasa privata. Doar terasa a fost la nivelul asteptarilor si al pretului platit.”

Cele mai bune 10 hoteluri din Ortahisar