2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Regiunea mării Egee
  4. Comentarii despre hoteluri în Foça
Turcia Foça Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sun Beach Villas Scor din comentarii: 8,8

„Această locație am folosit o că intermediara , vroiam sa vizitam stațiunea Foca, locația este perfecta , noi am avut un apartament , 2 camere, 1 living cu totul inclus: bucătărie, vesela, mașină de spălat rufe, este perfecta pt persoanele care doresc liniște ,sa exploreze zona, sa facă excursii. Pt persoane care doresc să își gătească singure și doresc liniște este acesta locație.”

• LİMON OTEL FOÇA Scor din comentarii: 7,7

„pozitionarea hotelui la cativa pasi de mare.Tipul de receptie un om extraordinar.Desi nu vb engleza deloc te intelegi de minune prin google transl.Apa calda este tot timpul desi apar foarte multe recenzii referitor la asta. Un hotel micut gen boutique foarte frumos.Pentru tariful platit a fost mai mult decat ok..Foca este un oras interesant si destul de ieftin.Hotelul se afla pe faleza orasului pe stradutele celebre cu cladiri interesante.Un mic dejun urias este servit in fiecare dimineata”

• „Casa este minunata, conform asteptarilor. Spatioasa, făcută cu bun gust, ne-am simțit extraordinar. Jacuzzi-urile din camera sunt cireasa de pe tort. Pentru o vacanta de vara sigur o sa revenim cu drag!”

• Hanedan Hotel Foca Izmir Scor din comentarii: 9

„Hotelul este situat intr-o zona linistita, fara galagie pe strada. Am avut o camera cu vedere la mare. Camera mare, curata si curatenie facuta zilnic, cu prosoape schimbate zilnic. Din camera si de pe balcon vezi marea si barcutele ancorate la mal. Se vede orasul si cetatea cu turnul. Ai plaja chiar langa hotel si inca una la 3 minute de mers pe jos. Hotelul are parcare in care masina a stat foarte bine. Domnul Vedat este minunat la receptia hotelului. A gasit rezolvarea micilor noastre probleme cu amabilitate si implicare. Restaurante nu prea sunt prin zona dar asta e cea mai mica problema. Mersul pe jos pana in zona cu restaurante a fost o plimbare de relaxare. Micul dejun la hotel este bun si suficient. Tot personalul este foarte amabil.”

• Navalia Hotel Scor din comentarii: 8,6

„Hotelul si camera au fost acceptabile, personalul foarte amabil si prietenos, privelistea draguta, localitatea pitoreasca si cu un farmec aparte.”

Cele mai bune 5 hoteluri din Foça