2. Τουρκία κριτικές ξενοδοχείων

«Όλα πάνεμορφα»

• Margi Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Αψογα ολα»

• Alan Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Το πρωινό ήταν φανταστικό με πολύ μεγάλη ποικιλία! Το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο και τα κρεβάτια πολύ άνετα επίσης! Το ξενοδοχείο είναι 1χλμ από το εμπορικό Erasta και διαθέτει ένα υπέροχο εστιατόριο που σερβίρει και στα δωμάτια. Απλά να ξέρετε πως δεν σερβίρει αλκοόλ. Στην υποδοχή μας κέρασαν ένα υπέροχο cookie και στο δωμάτιο μας περίμενε ένα όμορφο δώρο (σαπουνάκια με άρωμα).»

• MiLAROOM Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Όλοι η υπάλληλοι ήταν πολύ φιλικοί και βοηθητικοί. Όμορφα άνετα δωμάτια, υπέροχο πρωινό με ποικιλία. Πάρα πολύ κοντά στο κέντρο, εύκολο πάρκινγκ δίπλα στο ξενοδοχείο. Κανένα απολύτως παράπονο!»

• Alan Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Υπέροχο πρωινό πολύ ευγενικό προσωπικό ιδίως η Asli»

• Rüstempaşa Kervansaray Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Η τοποθεσία του ξενοδοχείου διότι βρίσκεται στο κέντρο της πόλης και οι κοινόχρηστοι χώροι του ξενοδοχείου.»

• Alan Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Άψογη εξυπηρέτηση σε έναν πανέμορφο χώρο με καταπληκτικό δωμάτιο και πεντακάθαρα παντού! Εξαιρετικό πρωϊνό με πολλές επιλογές. Πάνω απ όλα άψογη η εξυπηρέτηση της Asli η οποία μας βοήθησε και μας ενημέρωσε για ότι πληροφορίες χρειαζόμασταν... Ήταν ολα τέλεια...το συστήνω ανεπιφύλακτα!»

• ALİBA HOTEL Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Η ευγένεια του προσωπικού Η φιλοξενία Η καθαριότητα Οι τιμες Το πρωινό»

• Alan Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Μας άρεσε η σχολαστική καθαριότητα, το πλούσιο και ποιοτικό πρωινό και η ευγένεια του προσωπικού. Ενθουσιαστήκαμε με την προθυμία, τη φιλικότητα και την αποτελεσματική βοήθεια της Asli σε ότι της ζητήσαμε η οποία αποτελεί ένα σημαντικό κεφάλαιο για το ξενοδοχείο.»

• Margi Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Καλή η τιμή του...»