2. Турция отзиви за хотели
  3. Егейска област отзиви за хотели
  4. Алачатъ отзиви за хотели
Турция Алачатъ Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Aleysim Alaçatı-Design Als Оценка от отзивите: 9.7

„Място за откъсване от реалността в пълният смисъл. Персоналът в частност Картал, не мога да скрия възхищението си. Благодарности и респект.“

• Sandal Alaçatı - Adult Only Оценка от отзивите: 9.7

„Закуската е превъзходна, персоналът страшно любезен и отзивчив, местоположението е добро, интернетът много добър, при условие, че в Турция имат проблем с това. Абсолютно всеки ден стаята се почиства и се сменят кърпите.“

• Casa Luna Hotel - Adult Only Оценка от отзивите: 9.1

„Много чисто, уютно място с прекрасна закуска и любезен персонал“

• Alaçatı Taş Otel Оценка от отзивите: 9.3

„Красив и уютен хотел с мого любезни домакини. Чисти стаи и много вкусна закуска. Отседнахме в много хубава стая до басейна с комфортно легло и много удобства в нея. Домакините бяха много отзивчиви и ни насочиха към хубави плажове и заведения за хранене“

• Alacati VillaRenk Оценка от отзивите: 8.8

„Добър хотел, доволен съм.“

• YuGa Alacati Оценка от отзивите: 9.7

„Невероятен хотел с усещане че си някъде в Тоскана 😀 домакините се бяха погрижили за всеки момент от престоя ни! Ухаеше на жасмин в градината край басейна и се чуваше приятна музика! Закуската беше феноменално вкусна и стилно поднесена!“

• Morisi Konak Butik Otel Оценка от отзивите: 9.6

„Място с атмосфера и отношение към туриста. Домакините са обърнали отношение на всеки детайл.“

• Alaçatı Taş Otel Оценка от отзивите: 9.3

„Закуската е превъзходна, обслужването е на високо ниво. Собствениците са много любезни. Локацията на хотела е много добра.“

30-те най-добри хотела в Алачатъ

на базата на 12 232 отзива за хотели на Booking.com