2. Thajsko - hodnotenia hotelov
  3. Phuket Province - hodnotenia hotelov
  4. Patong Beach - hodnotenia hotelov
  5. Hodnotenia ubytovania Neptuna Hotel by MADUZI - SHA Plus

Hodnotenia ubytovania Neptuna Hotel by MADUZI - SHA Plus 3 hviezdičiek

176 Rat-Uthit200 years Rd. Patong Beach,Kathu,Phuket, 83150 Patong Beach, Thajsko

358. z 414 hotelov, Patong Beach

• Ohodnotené: 7. apríla 2024

4,0
    Sklamanie
    • Izba Standard s manželskou posteľou

Personál obsluhoval akurát tak postarších pánov ktorý tam boli v doprovode s thajskymi dámamy. Poprosili sme čašníka (gay) ktorý robil pri raňajkách vajicka ale mal veľa práce s obsluhovanim staršieho pána , 3 krat sme ho požiadali o vajicka a povedal že príde a nikdy neprišiel a venoval sa nonstop iba svojim zakaznikom a my ostatný sme nevedeli čoho sa najesť keďže ranajky boli mizerne . Ťažké personal katastrofa arogantný . Po príchode sme mali izbu otočenú do steny žiadali sme výmenu , tak nám ju ochotne vymenili za 1600€ Batov za 4 noci . Aj keď som povedala že cez booking vychadza zmena lacnejšie povedali mi že to už sa nedá zmeniť cez booking že jedine cez nich . V poriadku zaplatili sme rozdiel . Ale izba stala za to pekná s dobrým výhľadom do centra , samozrejme pre tých čo hladaju kľud a relax neodporúčam tento hotel keďže je v centre Patong do 4:00 je hluk a krik na ulici od turistov ., ale kto vyhľadáva tuto formu zábavy je hotel ideál. V bazéne sme sa nekupali ani raz prišiel nám neudržiavané a špinavé hneď vedľa kuchyne kde pobehovali potkany , nikdy by som nejedla z takejto kuchyne a ešte keď neochotný čašník nám ani ranajky nechcel spraviť !!! Týmto ho pozdravujem od toho čo si obsluhoval si nakoniec nedostal ani cent tringelt ! A to nám prišlo najviac vtipné :)

Poloha všetko blízko centra Patong beach

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 2. februára 2024

2,0
    Veľmi zlé
    • 9 nocí

Každú noc hore lebo samí Rus pri bazéne hučali robili bordel do rána do 4.00 sme nespali 🥲🥲🥲trošku smutné že niečo im nepovedali ani recepční....

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 2. januára 2022

4,0
    Sklamanie
    • Skupina
    • Izba Standard s manželskou posteľou

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol január 2022