2. Tajlandia – opinie o hotelach

7,4

• Ocena dodana: 16 marca 2024

Bardzo przyjemny pobyt
    • Większy bungalow

Zawiodłam się plaża, same glony,nie można się byli kąpać:-( co prawda blisko do innych, no ale. Ranne pobudki koguta tez trochę wkurzały.

Bardzo miły pobyt, domki czyste, śniadania pyszne tyko trzeba pokonać trochę schodków bo są serwowane w restauracji na plaży, codziennie sprzątanie,czyste ręczniki. Wszędzie w miarę blisko.

• Ocena dodana: 2 marca 2024

• Domek z widokiem na ogród

Brudno w pokoju, słabe warunki w łazience, mrówki chodzące po łóżku.

Pięknie położony ośrodek, plaża śliczna, warunki do snurkowania, bar i obsługa w barze bardzo miła.

• Ocena dodana: 8 lutego 2024

• Większy bungalow

Hotel super położony w zacisznym, pięknym miejscu, pełnym przyrody. Personel przemiły. Śniadania do wyboru z pięciu opcji, każdy wybierze coś dla siebie. Domki z klimatem, klimatyzacja super działa. Plaża przy hotelu spokojna i piękna. Polecam

• Ocena dodana: 27 stycznia 2024

• Domek z widokiem na ogród

Lokalizacja, śniadania na plaży, widok na zachód słońca,

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

Jest spokój na Lipe
    • Większy bungalow

Uwaga osoby mające kłopoty z poruszaniem. To nie ośrodek dla Was. Klif na plażę i dużo wysokich schodów i nierówności na całym terenie, sklep i knajpy daleko.

Wygląd domków, klima, położenie przy spokojnej plaży, obsługa extra i pomocna.

• Ocena dodana: 20 grudnia 2023

• Większy bungalow

Brak suszarki do włosów:)

Lokalizacja przy samej plaży i możliwość zjedzenia śniadania przy szumie fal:) zadbany ogród pomiędzy domkami i darmowe dystrybutory wody. Codzienne sprzątanie, klimatyzacja i wiatrak do wyboru. 10 min spacerem do głównego deptaku, ale nie słychać w ogóle gwaru.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 29 listopada 2023

• Większy bungalow

Domki wymagają małego remontu i będzie lux.

Fajne miejsce . Śniadania naprawdę super z klimatem i pięknymi widokami .

• Ocena dodana: 7 listopada 2023

• Większy bungalow

Próba kontaktu z właścicielem, którego numer jest podany wszędzie jako główny do placówki niemożliwy. Próbowałam się dodzwonić dwa dni i nic. Plaża dookoła restauracji wymaga posprzątania śmieci.

Pracownicy byli bardzo pomocni, można poczytać się tam jak w domu!

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2023

• Domek z widokiem na ogród

Przyjemny domek, położony kawałek od głównych plaż, ale wyspa nie jest duża. Po wymeldowaniu zostaliśmy podwiezieni do przystani promowej

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 26 lutego 2023

ładna okolica jednak jak dla mnie nocleg na max 3 noce dłużej już mnie męczyło spanie w takich warunkach
    • Domek z widokiem na ogród

domki dosyć stare i nieszczelne wiec trzeba się spodziewać ze w każdej chwili możesz zobaczyć jaszczurkę lub innego robaka, warto się zaopatrzyć w spray na komary, gdyż ze względu na spora roślinność jest ich sporo. mało miejsca do trzymania rzeczy domek bardzo ciasny. my z plecakami ledwo daliśmy radę, a co dopiero jak ktoś ma walizkę

bardzo ładny widok na śniadaniu i samo śniadanie tez nam odpowiadało, dobra mrożona kawka , miły personel który również podwiózł nas na prom na powrocie

• Ocena dodana: 15 listopada 2022

Pięknie położone domki, rajski klimat, plaża przy hotelu zadbana, z wygodnymi leżakami.
    • Bungalow typu Deluxe z widokiem na morze

Niestety, drugiej nocy w łazience pojawił się ogromny karaluch. Domki nie są super szczelne, otoczone mnóstwem roślin, więc pewnie czasami trudno wykluczyć takie sytuacje. Na szczęście w pokoju nad łóżkiem można rozłożyć moskitierę, żeby spać w nocy w spokoju.

Bazą śniadań były jajka, więc po jakimś czasie może się nudzić, ale ogólnie były smaczne. Kawa bez rewelacji, prawdopodobnie z ekspresu przelewowego.

• Ocena dodana: 5 listopada 2022

• Większy bungalow

Smaczne śniadania, jednak codziennie te same zestawy, które zawierają jajka w różnej postaci. Jeśli ktoś nie lubi jajek, lub jest więcej nocy, to może mieć problem. Odległość do centrum to 10-15 minut spacerem lub tuk tuk za 50 bat od osoby. Dla nas nie był to problem.

Mam mieszane uczucia, bo z jeden strony hotel położony jest w fajnym miejscu, przy fajnej plaży, jednak plaża jest sprzątana tylko w okolicy hotelu, co bardzo osłabia jej urok. Domki mają już swoje lata, więc nie oczekuj wysokiego komfortu. Personel bardzo przyjazny i pomocny. Okolica cicha i spokojna.

• Ocena dodana: 22 października 2022

świetny klimat

Cudowna obsługa, czysto;)

Piękny widok, zadbane małe domki;) Extra klimat!

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2024

Bardzo przyjemne miejsce na wypoczynek mimo swoich mankamentów
    • Bungalow typu Deluxe z widokiem na morze

Ocena nie jest jednoznaczna. Jeśli szukasz dobrego, zadbanego resortu z dużymi pokojami i wszelkimi wygodami to nie jest miejsce dla Ciebie i ocena byłaby ok. 5.0. Bungalowy nawet te de luxe to raczej domki wśród drzew o bardzo małej powierzchni. W domku było w miarę czysto pomijając osłonę wentylatora i górną powierzchnię moskitiery które były okropne. Dlatego nie używaliśmy ich. Nie było żadnej szafy a jedynie szafka z 3 szufladami z których jedna była zepsuta. Także większość rzeczy trzymaliśmy w walizkach. Łazienka była całkiem spora jak na te warunki ale mimo to nie było tam ani jednego wieszaka choćby gwoździa ani szafki, wszystko trzeba było trzymać na blacie. Było też bardzo ciemno ponieważ jedyny kinkiet był z tyłu także golenie było wyzwaniem. Ze względu na budowę domku termoizolacja była bardzo słaba więc robiło się duszno natychmiast po wyłączeniu klimatyzacji. Na skarpie zalegają liście, gałęzie, stare deski czy nawet części mebli drewnianych co sprawia wrażenie nieporządku. Lista drobnych niedogodności jest długa łącznie z gburowatym personelem recepcji ( w odróżnieniu od pozostałych) ALE!!: lokalizacja jest wspaniała, przepiękne widoki, czysta plaża w zatoce z rafą i mnóstwem kolorowych ryb, woda ciepła i klarowna, zwłaszcza rano,. Odwiedziliśmy chyba wszystkie plaże wyspy i ta jest najładniejsza. Piękne widoki z bungalowu który jest w połowie przeszklony, dobre jedzenie w restauracji z bardzo miłym personelem, stoliki praktycznie dotykają morza, Wieczorem obsługa rozstawia kilkadziesiąt leżaków n na plaży a ludzie przychodzą oglądać zachód słońca. Do centrum jest ok.12-15 min spaceru. Jeśli nie dokuczają Ci zbytnio mankamenty wymienione powyżej to polecam to klimatyczne miejsce z oceną 8.0

Lokalizacja, plaża, fauna i flora podwodna, widoki, spokojna okolica, dobre śniadania , przyjemna restauracja z dobrym jedzeniem. Dla pełnego rozeznania doczytaj drugą część recenzji do końca.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

• Bungalow typu Deluxe z widokiem na morze

Niesamowity widok z okna, domek nie najnowszy, wymagał delikatnego remontu ale było w nim bardzo czysto, przepiekna plaza przy obiekcie, najlepsza na wyspie, jednak obiekt dla ludzi sprawnych fizycznie bo duzo schodow i odleglosci do pokonania. Pod hotelem taxi w konkurencyjnej cenie do tych lapanych.

• Ocena dodana: 8 lutego 2024

Znośny
    • Domek z widokiem na ogród

Domki sa zdecydowanie mniejsze niż w opisie. Sypialnia ma ok 3x3m, łazienka ok 1.5x3m. Powierzchnia 21m2 na pokój liczona jest chyba z tarasem. Płytki w łazience, armatura, krany chyba nigdy nie były myte. Nie weszłabym tam bez klapek a i tak wolałam brac prysznic na zewnątrz. Wzięliśmy domek bez klimatyzacji co było naszym błędem. Nigdy nie wybierajcie tej opcji. W nocy nie można spać. Jest wiatrak ale i tak jest bardzo duszno. Ponadto te domki nie mają widoku na ogród, tylko zlokalizowane są na samym końcu ośrodka z widokiem nie na ogród jak w opisie tylko na...płot.

Obiekt oferuje bezpłatne śniadania. Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Jeśli trafisz na domek w ogrodzie to możesz cieszyć się bardzo ładna roślinnością. Bardzo ładna plaża i zachody słońca. Większość plusów ma na pewno okolica niż same pokoje. Każdy domek ma kurek ze słodką wodą na zewnątrz więc można się opłukać.

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2023

1,0
    Zdecydowanie odradzam.
    • Domek z widokiem na ogród

Stosunek rzeczywistego stanu domku do zdjęć na bookingu to 180 stopni. Brud, szczeliny pomiędzy deskami ścian i podłóg, przez które z łatwością przelatują owady oraz maszerują pająki to tylko czubek góry lodowej. Ręczniki wyglądały na używane, wszędzie pajęczyny, brud na werandzie i pobierana dodatkowa opłata za uruchomienie klimatyzacji jest jakaś pomyłką. Spędziłem tam z narzeczoną łącznie 10 minut po czym byłem zmuszony wynająć inny nocleg.

• Ocena dodana: 4 stycznia 2023

niemiła obsługa ,unikali kontaktu
    • Większy bungalow

Nie polecam ,mieliśmy problem z chorym dzieckiem ,obiekt wykręcał się od kontaktu ,ostatecznie obiecał voucher którego nie dostałem ,kontakt prawie niemożliwy zarówno przez booking w strefie klienta jak i przez pośredników Booking Nie polecam ,na pewno będąc na miejscu będę omijał

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 18 grudnia 2022

2,0
    Zaniedbane domki w ładnym miejscu, właściciel prostak
    • Większy bungalow

Sucio, todo destrozado, descuidado, escaleras y terraza peligrosas, todo roto, el propetario - español es un patán y nacionalista, la recepcjonista tailandesa nos despidió „fuck you”. Hablan español pensando que Polacos son tontos y no aprenden idiomas. Brudno, wszystko zniszczone, zapuszczone, niebezpieczne schody i taras, wszystko połamane, hiszpański właściciel to cham i nacjonalista, Tajka z recepcji pożegnała nas słowami ; „fuck off”. rozmawiają po hiszpansku myslac, ze Polacy to glupki i nie uczą sie jezykow. chamstwo Personel pomylił daty rezerwacji, nie odebrali nas z portu, a na miejscu udawali, że nic się nie stało. Zrobili zamieszanie z mapą a ktoś pobiegł w tym czasie po klucze od innego ośrodka za płotem. Dojście skarpą i kałużami, wyjące psy za płotem i manufaktura pełna złomu. Po interwencji zmienili nam 2 z 4 domków, ale mniejsze bungalowy a nie większe jak rezerwowaliśmy. Jeden tak brudny, że spaliśmy pod ręcznikami. Pod jednym z kolegów zarwały się schody, uszkodził palec, przedramię i żebra. Nie mógł ani nurkować i całe dalsze plany musiały ulec zmianie. Wlaściciel zamiast przeprosić to na nas krzyczał i ubliżał. Ze względu na wypadek chcieliśmy skrócić pobyt o 1 dobę, żeby pojechać na RTG żeber na ląd (nie moglismy płynąc łódką 5 godzin bo to z żebrami męka), ale polubowna rozmowa skończyła się krzykami. Skróciliśmy pobyt na własną rękę wyjechaliśmy zniesmaczeni i zawiedzeni. Finalnie booking interweniował i odda nam kasę bez ich zgody. Pan Hiszpan dopieszcza swoich rodaków a Polaków potraktował jak gó…no. Miejsce ładne i spokojne, ale zaniedbane i skrajnie nieprzyjazne za wyjątkiem niższego personelu i managera tez Hiszpana, który krzyczącą wiedźmę z recepcji siłą chował do budynku.

Naturaleza, playa, buena camarera (la delgada) Przyroda, plaża, sympatyczna szczupła kelnerka

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 24 listopada 2022

4,0
    Kiepski
    • Domek z widokiem na ogród

Domki lata świetności mają już za sobą - śmierdzące (grzybem i farbą do drewna, którą są 'odnawiane'), z masą karaluchów i innych stworzeń, przytłaczające. Do minusów zaliczam także brak pościeli, chociaż wiadomo, że niekiedy, zwłaszcza w Azja, to nie jest norma. Sam obiekt oddalony jest około 10-15 minut od 'centrum' na piechotę (dla nas to nie był problem). Wyspa Ko Lipe jest piękna, ale pobyt w tym miejscu mocno zaniżył naszą ocenę.

Zacznijmy od plusów; na pewno smaczne śniadania - kilka 'setów' do wyboru, w których bazowym składnikiem było jajko (smażone, omlet, jajecznica...), uprzejmy personel, dostęp do plaży (Sunset Beach).

• Ocena dodana: 25 lutego 2022

2,0
    Bardzo słaby
    • Większy bungalow

Brudne domki ,totalny prymityw

Lokalizacja

Pobyt: luty 2022