2. Tajska - komentarji o hotelih
  3. Surat Thani Province - komentarji o hotelih
  4. Lamai - komentarji o hotelih
Tajska Lamai Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Resort je na odlični lokaciji, ki ponuja veliko miru, ob enem pa je hitro dostopna do vseh bolj turističnih lokacij v nekaj minutah s skuterjem. Osebje prijazno, vile udobne in čiste. Tudi hrana odlična. Priporočam.”

• Palm Coco Mantra Ocena: 9

“Odlično osebje, izjemno prijazno...odlična lokacija, super vse..”

• “Zajtrk je bil v redu, lokacija v središču naselja, plaža in ležalniki dobri, lokal na plaži predrag.”

• New Hut Bungalow Ocena: 8,1

“Prijetni bungalovi ob peščeni plaži”

• “Resort ima privatno plažo z bazenom. Dnevno čistijo, sveže brisače, plastenke vode, toaletni papir vsak dan. Osebje je zelo prijazno in pozorno. Pri njih smo si izposodili tudi skuter po ugodni ceni. Bilo nama je tako lepo, da sva podaljšala bivanje.”

• Thongtakian Resort Ocena: 8,9

“vse, brez pripomb, priporočam !!!”

• “Dober zajtrk,mirna lokacija..”

• The Hive Hotel Ocena: 8,5

“Zajtrki so bili odlični, sicer vsak dan enaka ponudba, vendar se nama je zdel dovolj raznovrsten. Imajo zelo dobro kavo, ki si jo lahko ob zajtrku sam pripraviš na avtomatu. Bazen in okolica sta zelo lepo urejeni, na voljo so brezplačne hotelske brisače, ležalniki on senčniki ob bazenu. Koktejli so bili zelo okusni in lepo dekorirani, vendar malenkost dražji kot v mestu. Med nastanitvami so speljane potke obdane z zelenjem, kar daje vtis džungle. To nama je bilo zelo všeč.”

• “Very nice!”

• “Hrana, bungalovi, ležalniki...”

Najboljših 30 hotelov - Lamai

na podlagi 33.771 komentarjev hotelov na Booking.com