2. Thaiföld hotelértékelések
  3. Szuratthani hotelértékelések
  4. Lamaj hotelértékelések
Thaiföld Lamaj Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• „Szép belső udvar. A medence nagyon tetszett a gyereknek és nekünk is (sajnos itt a part hullámos volt és a víz sem volt tiszta) Bár forgalmas út mellett van, zárt ablaknál nem volt zavaróan hangos a forgalom zaja. Reggeli (a kávé is!!!) finom volt, bőséges, de nem változatos. Személyzet kedves volt. Köszönjük a kijelentkezéskor kapott nagy csomag elviteles reggelit amiben minden volt, még gyümölcs is.”

• Promtsuk Buri Értékelési pontszám: 9

„Nagyon hangulatos és gondozott a kert amiben elhelyezkednek a bungallók. A személyzet kedves,barátságos és segítőkész. A partja a szépsége miatt talán a legzsúfoltabb,de ez egyén fúggő.”

• Aloha Resort Értékelési pontszám: 6,6

„Nagyon jó elhelyezkedés,nagyon szép kert és part.”

• Lamai Coconut Beach Resort Értékelési pontszám: 8,1

„Azt kaptam, amit vártam! Szép tiszta part, volt árnyék is! Nagyon kedves személyzet! Jó medence! Rugalmas, segítőkész recepció!”

• Aumpai Luxury Értékelési pontszám: 8,7

„Minden. A medence csodálatos és minden közel van. A külön konyha egyszerűen fantasztikus. Tudtam ételt készíteni a felszerelt konyhában.”

• Rummana Boutique Resort - SHA Plus Értékelési pontszám: 8,5

„Fantasztikus kerttel rendelkező, jól felszerelt szálloda gyönyörű kis önálló házakkal. A szállás árában lévő svédasztalos reggeli szuper, thai viszonylatban itt volt a legnagyobb választék. A szállás nem volt olyan központi helyen, de a hoteltől bérelhető robogókkal gyorsan be lehet jutni a központba, a night markethez.”

• Magic Resort Értékelési pontszám: 8

„A szállás mérete, megfelelő, kiváló volt a tengerpartra a távolság. Az elhelyezkedes is kiváló.”

• Silavadee Pool Spa Resort - SHA Extra Plus Értékelési pontszám: 9,2

„...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................”

• New Hut Bungalow Értékelési pontszám: 8,1

„Csodás kornyezet,”