2. Comentarii despre hoteluri în Thailanda
  3. Comentarii despre hoteluri în Krabi Province
  4. Comentarii despre hoteluri în Krabi
Thailanda Krabi Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Krabi SeaBass Hotel Scor din comentarii: 8,2

„Aproape totul a fost perfect in fara de zgomotul produs de masiniloe de spalat de la ultumul etaj”

• Loy Chalet Scor din comentarii: 8,8

„Am stat intr o vila cu doua dormitoare si doua bai plus un living,doi adulti cu doi copii ! A fost superb,luxos,3 televizoare mari smart! Viteza internet foarte buna ! Mic dejun la alegere ,foarte bun ! Piscina calda,curata,spatioasa !”

• Palm Driving Range & Resort Scor din comentarii: 7,6

„Camerele mari ..curate Personal amabil!”

• Hop Inn Krabi Scor din comentarii: 8,5

„Curățenia”

• The Chill at Krabi Hotel Scor din comentarii: 8,6

„Curatenia”

• Islanda Hideaway Resort Scor din comentarii: 8,8

„Tot! Este un paradis pierdut”

• Chanchalay Hip Hostel SHA Extra Plus Scor din comentarii: 8,9

„Pt. a sta în camera pe care am rezervat o cu 1 an înainte am trebuit sa mai plătesc 20 euro. Arata o poza și acolo este altceva. Mi au dat o camera cu 1 pat și o mica măsuță. Nu aveai unde sa ți pui hainele.Si nu avea fereastra. În fata geamului la 10 cm. era un zid. Baie comuna la 6 sau 8 camere.. Dezamăgitor. Poate pe viitor va implicați mai mult. Unai poza și alta camera.”

• Forum House Hotel Krabi Scor din comentarii: 8,3

„Este un bun raport calitate preț. Este departe de plajele celebre din Phuket, dacă vreți să vă întoarceți seara din zona plajelor nu mai aveți transport în comun și trebuie să luați un taxi care este destul de scump. Este relativ aproape de centrul vechi al orașului Phuket. Camerele sunt spațioase. În zonă găsești multe restaurante bune.”

• Into the town krabi Scor din comentarii: 9

„Amabilitatea personalului si pozitia”

Cele mai bune 30 hoteluri din Krabi