2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,5

9,1

• Ohodnotené: 2. júna 2024

• Apartmán s 2 spálňami

Nie je nič s čím by sme neboli spokojní.

Všetko bolo nad naše očakávania ,sme veľmi spokojní a určite odporúčame toto ubytovanie.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 22. apríla 2024

• Jednotlivec
    • Apartmán s 2 spálňami

Schody nebudu pre kazdeho, ale vsetko splnilo moje ocakavania. Rad pridem zas.

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 20. februára 2024

• Apartmán s 2 spálňami

Krásne ubytovanie, prijateľná cena, ideálne pre rodinu s deťmi. Možnosť parkovania priamo vo dvore. Apartmán bol presne ako na fotkách, dostatočne vybavený a bolo všade čisto. Určite sa tam plánujeme ešte vrátiť.

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 30. decembra 2023

Perfektné
    • Apartmán Deluxe

Krásne a pohodové strávené dni, na skok od Tatier. Žiaden hluk a úplne súkromie. Prekonalo moje očakávania. Ďakujem

• Ohodnotené: 18. decembra 2023

• Apartmán Deluxe

Krásny apartmán, v ktorom nám nechýbalo nič. Moderné vybavenie doplnené o drevené prvky vytvorilo jedinečnú atmosféru 😊 Určite sa ubytujeme znovu.

• Ohodnotené: 16. decembra 2023

Odporúčam
    • Jednotlivec

Vybavenosť, čistota, cena.

• Ohodnotené: 17. novembra 2023

• Apartmán Deluxe

Boli sme nadmieru spokojní. Čisté, pekné,príjemné prostredie a apartmán. Môžeme len odporúčať a určite sme tu neboli posledný krát 🙂 .

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 18. septembra 2023

• Apartmán s 2 spálňami

Chýbali nám nočné stolíky pri posteli, ale s tým sa dá žiť:)

Čisté ubytovanie, krásne drevené zariadenie

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 28. mája 2023

• Apartmán s 2 spálňami

čisté, útulné a krásne zariadené ubytovanie, prepracované do detailov

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 22. mája 2023

• 1 noc

Tak kde začať. Čo sa týka ubytovania, lokality atď privát Kamzík presiahol všetky moje očakávania. Personál príjemný, všetko nádherne čistučké. Príjemné prostredie, spalo sa skvele. Jednoducho na nás ako cestovateľov po svete aj slovensku zatiaľ jedno z top ubytovaní. Veľmi pekne ďakujem.

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 16. mája 2023

• Apartmán Deluxe

Tentokrát sme mali Apartmán 3 Deluxe a boli sme opäť maximálne spokojní. Asi najkrajšie ubytovanie aké sme doposiaľ v Tatrách mali. Všetko bolo TOP. Rovnako ako minule Apartmán 1 :-)

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 10. apríla 2023

• Apartmán s 2 spálňami

Ubytovanie bolo super,krásne čisté,kuchyňa veľmi dobre vybavená 👍🏼 Majiteľ veľmi milý,ochotný :) Ďakujeme

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 4. marca 2023

• Skupina priateľov
    • Apartmán s 2 spálňami

Ubytovanie je veľmi pekné ,čisté a príjemné.Sukromie, pre rodiny s deťmi vhodné. Určite sa vrátime 🙂🙂🙂

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 7. februára 2023

• Apartmán Deluxe

Drobnosti typu chýbajúce háčiky na uteráky v kúpeľni. Tiež nám chýbal plech na pečenie, žiaľ sme to zistili až v neskorých hodinách počas poslednej noci nášho pobytu. Inak sme boli nadmieru spokojní :)

Veľmi sympatické, dizajnovo vyladené ubytovanie s množstvom krásnych drevených prvkov. Tichá lokalita, súkromné parkovanie vo dvore, čistota, praktické zariadenie. K dispozícii je tiež Netflix :)

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 5. decembra 2022

• Apartmán Superior

S ubytovaním ako aj s majiteľom sme boli maximálne spokojní.

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 14. novembra 2022

• Apartmán Superior

Všetko sa nám páčilo.

Boli sme nadmieru spokojní. Určite sa niekedy vrátime.

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 1. novembra 2022

• Apartmán s 2 spálňami

Ubytovanie krásne, čisté!👍Majiteľ milý a ústretový.

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 16. októbra 2022

• Skupina priateľov

Bez výhrad.

Príjemné čisté prostredie. Bohatá výbava apartmánu. Tento privát som navštívil uz tretí krát a do budicna planujem služby využiť opäť.

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 30. augusta 2022

• Apartmán Deluxe

Cítili sme sa ako doma. Privát bol nádherne útulne zariadený, super vybavený základnými vecami. Boli sme ubytobaní aj s našou fretečkou, veľmi sa mi páčil bezproblémový prístup majiteľov. A freťulke sa taktiež pobyt veľmi páčil. Tiež nás potešili potraviny ktoré boli doslova za rohom, úžasné reštaurácie a lúka v blízkosti privátu:)

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 18. augusta 2022

• Apartmán s 2 spálňami

Lokalita app, dvor, moznost sedenia vonku pred kuchynou. Drevene detaily v interieru - schodisko do podkrovia. Dostatocne priestranny app, v kuchyni by mohlo byt silnejsie osvetlenie kuch.linky. Urcite sa este radi vratime :-)

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 23. júla 2022

Rodina so psíkom
    • Apartmán s 2 spálňami

Okná spálne sú otočené na dosť frekventovanú cestu. Chýbal nám blízky prístup do nezastavanej časti obce - poľné/lúčne cestičky na venčenie psíka (pre nás, ako nemotorizovaných hostí; v prípade dopravy vlastným autom bez problému)

Krásne čisté ubytovanie, perfektne vybavené - spotrebiče, riady, čistiace prostriedky. Foto presne zodpovedá realite. Útulný interiér s vkusnými detailmi a dekoráciami. V horúčave príjemné chladné dolné poschodie. Ochotný majiteľ. Poloha s ohľadom na blízkosť reštaurácií a obchodov výborná. Cca 13minút od vlakovej stanice Studený Potok a 5 minút od autobusovej zastávky Veľká Lomnica - rázcestie. Boli sme ubytovaní s malým psíkom a aj on bol viditeľne spokojný 😃 Pre nás výborná voľba, rozhodne odporúčame!

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 18. júla 2022

• Apartmán s 2 spálňami

- slabunká wifi, raz išla raz nešla, čo bola škoda, hlavne, keď si chcete naplánovať výlet na nasledujúci deň - tv, prvý deň išli slovenské a české programy, ostatné dni už nie, ale to sú len drobnosti, ktoré nám celkový dojem nepokazili, neboli sme tam predsa kvôli televízií

- čistota - zariadenie apartmánu ( drevený nábytok a množstvo zaujímavých a originálnych drevených prvkov) - vybavenie kuchyne - dve toalety - možnosť parkovať vo dvore - na skok kamkoľvek sme mali naplánované sa vybrať

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 24. apríla 2022

• S domácim miláčikom
    • Apartmán s 2 spálňami

Všetko bolo skvelé. Ďakujeme!

Apartmány v tomto ubytovaní sú neskutočné. Všetky! Neuveriteľne krásny a precízny dizajn, ktorý ohromí naozaj každého. Parkticky zariadená kuchyňa, pohodlné postele a náderné moderné kuchyne. Všetka česť tomu, kto vyrába drevené časti apartmánov, robí neskutočnú robotu. Majitelia sú veľmi milí ľudia. Vraciame sa sem už niekoľko rokov. Vynikajúci pomer ceny a lokality.

Termín pobytu bol február 2022

• Ohodnotené: 19. apríla 2022

8,0
    Spokojnosť
    • Apartmán Deluxe

Trochu menej sa nám páčila tvrdá malá posteľ s veľmi tenkými paplonmi a vyležanými vankúšmi. Treba častejšie vetrať pri kombinácii varenia a prednastavenej teploty kúrenia. Parkovanie s veľkým autom je trochu natesno, treba dávať veľký pozor.

Ocenili sme lokalitu kvôli veľmi dobrej dostupnosti výletov, súkromné parkovanie vo dvore, taktiež vybavenosť kuchyne, ktorú sme využili maximálne. Kúpeľňa výborná, a súkromie na poschodí nám veľmi vyhovovalo, o susedoch sme ani nevedeli. Veľmi sme ocenili vybavenie obce (potraviny, reštaurácia, bankomat), kam sme sa pohodlne dostali pešo.

Termín pobytu bol apríl 2022

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: