2. Slovensko - hodnotenia hotelov

7,9

7,8

• Ohodnotené: 30. novembra 2023

Nemáme žiadne výhrady.

Páčilo sa nám ako vždy úplne všetko.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 11. novembra 2023

celkovo sme boli spokojní
    • Skupina
    • Štúdio Classic

Akurát začiatkom septembra obmedzené možnosti vonkajšieho občerstvenia, fungovalo iba jedno zariadenie. Kedže obedy sa nedali objednať, je to málo na taký veľký objekt a ceny pomerne vysoké.

Raňajky boli chutné, lokalita v atraktívnom prostredí Liptov. Dostupnosť do okolia výborná,

• Ohodnotené: 23. októbra 2023

Nefunkčný radiátor
    • Štúdio Classic

Mali sme problém s radiatorom v kupelke chýbalo kolečko a ani nehrial nahlásili sme to a prišiel údržbár že stačí keď odvzdusni. Asi odvzdusnil to ani nevieme lebo bez slova odišiel a už neprišiel. Na druhý deň hneď ráno sme to zase nahlásili. Prišli už dvaja údržbári po pár minútach odišli zase bez jediného slova a radiátor stále nešiel 😀 takže za 4 dní sme neboli schopný si vysušiť plavky uteráky župany nič.

Strava lokalita bazény

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 14. októbra 2023

• Apartmán

Že bol vstup do aquaparku v cene a priamo z hotela

• Ohodnotené: 3. októbra 2023

• 1 noc

Nemám žiadne pripomienky. Bolo super.

Ako vždy, páčilo sa nám všetko 😀

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 21. septembra 2023

• Skupina priateľov
    • 1 noc

Objednali sme si štúdio lux a dostali sme 2 izbovú izbu s prístelkou veľmi neutulnu. Potom sme ju ľahko za doplatok vymenili za krásny apartmán. Klimatizácia v izbe strajkovala. Vypínalaxsa sama ako chcela....

Prístup personálu v hoteli aj kúpele voda.

• Ohodnotené: 18. septembra 2023

7,0
    Musím zas ohodnotiť výborné jedlo , chuťovo ako domáce , veľký výber jedál a kúpanie ako bonus. K tomu nemám žiadne výhr
    • Dvojlôžková izba Standard

Izba bola veľmi malá . Ledva sme sa tam otočili , na cenu ktorú som zaplatila som čakala viac . Vybavenie podpriemerné

Welnes, príroda , cyklotrasy

• Ohodnotené: 13. septembra 2023

• Dvojlôžková izba Standard

Mäkké matrace nie každému vyhovujú,pri dlhšom pobyte by to chrbát nevydržal. Sme zvyknutý spat pri otvorených oknách takže nás každý prechod vlaku zobudil. Televíziu by bolo fajn zavesiť vyššie na stenu.

Aquapark v ubytovaní, môžeš sa kúpať koľko chces, raňajky a večere super.

• Ohodnotené: 8. septembra 2023

ano

• Ohodnotené: 7. septembra 2023

• Jednotlivec
    • Dvojlôžková izba Standard

Raňajky dobré. Páči sa my saunový svet aj vodný park.

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

Rodinny pobyt v Besenovej
    • Štúdio Deluxe

Aj napriek 3* , izba bola velke sklamanie. Spinave nevyprate vankuse, plesne v kupelni, hrdzavy susiak, velmi slabe wi-fi, zupany pre deti chybali, zapackane skrine, ladnicka netesnila, pavuciny, rychle upratovanie (slabo pozametane/povysavane).

Thermal park je uzasny, najma termalne bazeny ako aj tobogany pre deti. Hotel aj vodny park su vyborne organizovane a najdete tam vsetko potrebne pre super dovolenku. Dalsie pozitivum su ludia a zamestnanci, velmi napomocni a mili. Ranajky a strava boli dobre.

• Ohodnotené: 1. septembra 2023

• Jednotlivec
    • Štúdio Classic

Ubytovanie na prízemí smerom na ulicu bez možnosti vetrania,v chladničke úplne namrznutá mraziaca časť,nepoužiteĺná.Počas dažďa v noci kvapkalo z deravého odkvapu.Obj.som 2 izby,ktoré nám vydali opačne,naša izba bola velmi stiesnená.

Bazény,tobogány boli super.

• Ohodnotené: 25. augusta 2023

prístelka

Výborné raňajky a aquapark v cene

• Ohodnotené: 20. augusta 2023

• 6 nocí

Špinavé izby,nedostatok ponuky stravovania,vysoké ceny

Areál bazény

• Ohodnotené: 20. augusta 2023

Wellness pobyt 👌 v Bešeňová
    • Štúdio Deluxe

Vyháňanie už 19.40 z bazéna.... skrátená otváracia doba občerstvenia, reštaurácii....city by mohli byť do 21 a jedlo tiež

Ubytovanie priamo v aquaparku, prístup z hotela

• Ohodnotené: 11. augusta 2023

8,0
    Bazeny vyborne, ubytovanie dobre ale v klizkosti zeleznicnej trate, priestor jedalne zly
    • Štúdio Classic

Bazeny su vyborne, personal ochotny. Na ranajky bol velky vyber dokonca aj vegetarian by si vybral. Velke minus je vsak obrovska jedalen, je tam velmi rusno, plac a krik deti, ludia sa predieraju medzi stolmi a vyhybaju sa behajucim detom ,aby sa dostali k samoobsluznym pultom. Ak by som zvazovala dalsi pobyt, tak urcite bez ranajok.

Vyborne kupanie pi cely rok. Ranajky boli vyhovujuce.

• Ohodnotené: 9. augusta 2023

• Dvojlôžková izba Standard

V čase nášho pobytu, bol pokazený turniket na vstup do aquaparku z nášho sektora. Nepohodlnã prístelka. Chýbal balkón ....

Aquapark super

• Ohodnotené: 3. augusta 2023

• Dvojlôžková izba Standard

Pre rodinu 2+1 veľmi malá izba, kde si nebolo ani kde veci vyložiť, pretože chýbala skriňa, či komoda. Chýbalo aj posedenie na balkóne.

Výborné služby, vybavenie thermal parku vynikajúce, nikde dlhé rady. Polpenzia vyborná.

• Ohodnotené: 1. augusta 2023

7,0
    Celková spokojnosť. Rádi sa vrátime aj o rok.
    • 5 nocí

Premrštené ceny jedál , signál internetu nebol, TV len české stanice , chýbala studená voda na ochladenie pri bazénoch. Na Slovensku je to tak.

prostredie, obsluha,čistota bazénov a okolia, strava

• Ohodnotené: 25. júla 2023

• Dvojlôžková izba Standard

Ubytovanie s pristelkou tak do 6r odporúčam pre 9 ročneho a rodičia už malé, župan by mal byť aj pre dieťa kedže sa platí aj zaňho. Chýba na izbe chladnička a pre troch hostí...bola len 1 stolička.. Ináč spalo sa dobre,postele pohodlné no pre troch malý priestor. Ale kedže sme tam boli kôli kupalisku tak 3xnoc sa dala vydržať.

Ubytovanie priamo na kupalisku, voĺný pohyb, raňajky Personál bol skvelý, ochotný

• Ohodnotené: 19. júna 2023

Dobrá dovolenka
    • Štúdio Classic

Ako mínus dávam celkovo organizáciu. Nepáčilo sa mi že bol checkin v jednom hoteli, ubytovanie v druhom a raňajky/večere v treťom. Bolo to trošku chaotické ale nevadí. Ďalšie mínus sú zástrčky. Pri posteliach chýbali čo mi malo byť dnes štandardom keďže si veľa ľudí potrebuje nabíjať mobil/hodinky/sluchátka apod. Bola jedna zásuvka pod telkou a jedna pod stolíkom ale všetko ďalej od postele, čo bolo nekomfortne. Na stránke sa písalo že prebieha údržba bazénov v čase od 12.6 do 16.6 s tým že dané mazenymali už 16tehi fungovať ale jeden stále nefungoval a spustili ho až 18teho. Ďalšie mínus je vodný bar, ktory je lokalizovaný v bazéne s minerálnou vodou kde je odporúčaná dĺžka pobytu Max 20 minút. Určite by som takýto bar situovala skôr do bežného bazéna. Pani v stánku s magnetkami dane magnetky nevedela predávať, asi bola nová alebo podobné ale namiesto ceny za 3€ magnetku nám pani nauctovala magnetku za 5€.

Určite oceňujeme skorší checkin. Prišli sme hodinu pred plánovaným checkinom a pani nás hneď ubytovala a už sme sa aj mohli kúpať, čo napríklad inde v Tatrách nešlo a museli sme čakať. Izba bola vybavená tak ako sa písalo, potešil ma deň na vlasy, župany a osušky rozdelene na použitie v kúpeľni a tie k bazénom. Čo sa aquaparku týka nemám čo vytknúť, bazény boli super, voda teplá. Služby a ceny primerane k rezortu. Izby boli tiché, odhlučnene a čisté. Oceňujeme aj program v telke o Besenovej. V cene sme mali raňajky, ktoré tiež hodnotíme super, vedeli sme si vybrať. Obsluha a personál bol milý ochotný a usmievavy. Parkovacích miest bolo dosť. Široka ponuka masáží.

• Ohodnotené: 19. júna 2023

Bolo super

• Ohodnotené: 15. júna 2023

• 1 noc

Ďaleko bola izba od schodiská. Žiadna reštaurácia neni večer otvorená kde by sa dalo aspoň pivo kúpiť .

Termín pobytu bol jún 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: