2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,5

• Ohodnotené: 2. júna 2024

• Skupina
    • 1 noc

Interier hotel je velmi pekny, cisty zariadenie nie je opotrebovane. Vyborna moznost parkovania. Mily casnik na ranajkach, ktore boli super. Zaroven ocenujem ze sme sa vedeli ubytovat aj po 22. hodine. Po rychlej dohode s recepciou sme dostali do smsevsetky pokyny pre bezproblemove ubytovanie.

Termín pobytu bol jún 2024

• Ohodnotené: 16. mája 2024

Veľmi dobré

Chýbala manželská postel

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 12. mája 2024

• 1 noc

Skvelá recepčná a takisto aj barman. Vážia si hostí a je to vidieť. Len tak ďalej.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 26. apríla 2024

OK
    • Moderná izba

Manželská posteľ pozostáva z dvoch, nie navzájom prepojených, postelí.

Raňajky boli fajn, oproti minulej návšteve však boli raňajky chudobnejšie.

• Ohodnotené: 13. apríla 2024

• 1 noc

Žiadne služby, žiadny personal.

Krasny hotel.

• Ohodnotené: 8. apríla 2024

• Moderná izba

Manželská posteľ zložená z dvoch samostatných posteli.

Krásne zariadený hotel aj izby, vynikajúce raňajky a veľmi milí personál.

• Ohodnotené: 5. apríla 2024

• Historická izba

Velmi úzky vjazd do garáže za hotelom. Na druhej strane veľa parkovacích miest a pohodlné parkovanie/vykladanie kufrov z auta.

Priestranná, velmi vkusne zariadena izba. Pohodlná posteľ.

• Ohodnotené: 4. apríla 2024

Vrelo odporúčam tento hotel všetkými desiatimi

Nemám čo vytknúť

Úžasný pobyt počas veľkonočného víkendu. Milá a ochotná pani majiteľka, rovnako aj personál ktorý má za mňa 5*. Vybavenie izby bolo jedným slovom luxusné. Dizajnovo zariadená izba aj kúpeľňa. Pohodlná posteľ. Ani sa nám z nej nechcelo vstávať :) Všetko bolo čisté, od izby cez priestory. Parkovanie vo dvore taktiež skvelé. Veľmi sa nám páčilo a budete moja prvá voľba pri opätovnej návšteve Popradu. 👍🙂

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 21. marca 2024

• Suita Junior

V blízkosti žiadna reštaurácia, vybavenie izby - zišla by sa kávovar alebo rýchlovarná kanvica

Prostredie, ubytovanie, interiér, ticho, možnosť ubytovania so psom, veľký dvor, súkromné parkovanie.

• Ohodnotené: 4. marca 2024

• Moderná izba

Pekne vybavené a čisté izby v dobrej lokalite :)

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 25. februára 2024

🖤🖤🖤
    • Moderná izba

Izba bola veľmi pekná a čistá (kúpeľňa taktiež), moderne zariadená so super pohodlnou posteľou. Peliešok s miskou pre psíka nás tiež milo prekvapil. Boli sme všetci traja veľmi spokojní. Radi sa pri ďalšej dovolenke opäť ubytujeme :)

• Ohodnotené: 24. februára 2024

Úžasné
    • Skupina priateľov
    • Rodinná suita
    • 1 noc

Postele sa od seba rozchádzajú a svetlá sa nedajú na tlmené

Mali sme dve izby napriek tomu že ubytovanie píše jednu. Spanie pre 4 osoby no nie manželské postele ale 4 jednotky spojené do dvoch manželských. Čistá a priestranná kúpeľňa tri skrine trezor mini chladnička v každej izbe jedna televízia. Pri veľmi pohodlné kreslá a odkladací stolík z čistými pohármi na víno a vodu. Parkovanie možné do dvora otváranie na čip.

• Ohodnotené: 23. februára 2024

Veľmi dobré
    • 1 noc

Chybali mi zakladne veci 4* hotela, utierka na topanky, balena voda, krem …

Priestor, zariadenie, atmosfera.

• Ohodnotené: 4. februára 2024

Moderna krásna izba Veľká kúpelňa Veľmi prijemna pani na recepcií

• Ohodnotené: 27. novembra 2023

Dobra volba. Odporucam.
    • Skupina
    • Historická izba

Pekny a utulny hotel, tiche prostredie, pohodlne a ciste izby, privetivy personal, dobre ranajky, i ked uvitali by sme bufetove stoly.

• Ohodnotené: 22. novembra 2023

• 1 noc

Postele sa počas noci oddeľovali od seba,bolo to trošku nepraktické. Hodil by sa na ne jeden veľký matrac namiesto dvoch samostatných.

Krásne prostredie, všade ticho a kľud, krásne a čisté izby, príjemný personál. Naozaj sme boli veľmi spokojní a určite sa vrátime.

• Ohodnotené: 17. novembra 2023

• Moderná izba

Personál od upratovačky cez recepciu až po obsluhu pri raňajkách bol na veľkej úrovni. Cítil som sa v hotely príjemne a ak navštívim znovu poprad rád by som si vybral tento hotel znova.

• Ohodnotené: 17. novembra 2023

Boli sme veľmi spokojní.
    • Historická izba

Jediné, čo môže byť nevýhoda je, že nie je bezbariérový a je tam dosť schodov, tak starší ľudia a ľudia s nejakým telesným problémom by mali problémy sa dostať na izbu a z izby. Rovnako neviem, ako často chodia spoje do tejto časti mesta (ale zastávka je malý kúsok od hotela), my sme prišli autom, je to už o niečo vzdialenejšia časť, tak sa tam pešo chodí ťažšie, ale zasa za ten pokoj a výhľad to stojí.

Personál bol úžasný. Raňajky mali menší výber ako väčšie hotely, ale pre potreby hotela sú úplne postačujúce. Izby sú obrovské a krásne, ja som bola veľmi spokojná aj s kúpeľňou. Veľa možností na parkovanie, tichá lokalita, úplné súkromie. V letnom období bola možnosť si za hotelom sadnúť pod stanový altánok a aj keď jemne pršalo, tak človek nemusel byť iba na izbe. Veľmi príjemné prostredie. Malý kúsok od hotela je možnosť v dobrom počasí vidieť Vysoké Tatry s krásnym výhľadom. Do centra je to autom iba 5 minút cca.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 21. októbra 2023

• 1 noc

Hotel Kalix Boutique je veľmi pekný. Historická izba,ktorú sme si vybrali,bola veľmi priestranná, príjemne a vkusne zariadená, dokonca ešte s pôvodnými kameninovymi stenami. Kúpeľňa bola taktiež veľmi pekne zariadená, aj ked s trocha hlucnejsim odvetravanim. Raňajky, ktoré sme si dopredu objednali, boli chutné, s príjemnou obsluhou. Celkovo sme boli nadmieru spokojni 🙂

• Ohodnotené: 18. októbra 2023

• Suita Junior
    • 1 noc

Hotel v tichom prostredi. Skutocne zasluzene ****. Cistota na najvyssej urovni, kvalitne a moderne vybavenie izby, priznane povodne mury s citom a eleganciou zakomponovane do moderneho dizajnu. Postel uzasna, vonava a vyhovoval mi aj matrac, vankus a paplon - to sa mi nestava casto. Treba ratat s tym, ze hotel nema vytah (pamiatkari), ale nie je to ziadna tragedia. Wifi stabilna a rychla. Parkovanie mozne v ramci objektu (za hotelom), alebo pre hotelom pri chodniku. Ranajky s dostatocnym vyberom, naozaj cerstve jedlo a pecivo. Zamestnanci s priatelskym a prijemnym pristupom. Bodaj by mal kazdy hotel na SK takyto pristup, ci uz zamestnanci ako aj majitel/ia k vybaveniu a vedeniu hotela. Citil som sa velmi prijemne a urcite sa sem este vratim.

• Ohodnotené: 8. októbra 2023

Nenasiel som obuvak.

Velmi kvalitne zrekonstruovana historicka budova, velka, prijemne a vkusne zariadena izba, pohodlna postel, mily a ochotny personal, vsade cisto, utulne., wifi, parkovisko... Rad sa sem vratim.

• Ohodnotené: 30. septembra 2023

• 1 noc

Miestnosť na raňajky trošku väčšia.

No kde začať, mali sme objednanú Historickú izbu, prišli sme vo večerných hodinách sobotu večer. Na recepcii už nikto nebol, no ubytovanie/recepcia ma kontaktovali s inštrukciami už vopred ako postupovať, kde nájsť kartičku od izby, kde vložiť kódy a podobne. Parkovisko je vzadu za hotelom, je naozaj veľké a dobre riešené. Izba bola veľká priestranná a čistá. Matrace boli neskutočne pohodlné. Kúpeľňa bola čistá a veľká. V izbe nájdete mini bar, uteráky a TV (s celkom fajn stanicami). Raňajky mali dostačujúci výber, no miestnosť kde sa podávali bola trochu menšia a v danom momente skoro každý stôl obsadený, ale nevadilo nám to. Personál bol veľmi milý a ochotný. Recepcia fungovala aj v nedeľu. Za mna pobyt 9,5/10, pol boda dole za malé priestory pri raňajkách, cítili sme sa tak trošku stiesnene, no napriek tomuto odporúčam hotel Kalix každému jednému, je to hotel v tichej lokalite s prijemným personálom a určite sa ho oplatí navštíviť. Cena prislúcha tomu čo dostanete :).

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 30. septembra 2023

Nemám ďalšie poznámk
    • 1 noc

Absencia výťahu, chýbajúce sieťky na oknách

Tiché prostredie

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 22. septembra 2023

• 1 noc

Boli sme spokojný jedine by som podotkla kontrolovať dátum spotreby na vodách v chladničke bolo po záruke pivo ako nám to nevadilo 😁

Izby boli krásne tak ako na fotkách 😊 dvor pekny, recepcia Pani bola milá vysvetlila všetko čo sme chceli hneď nám aj povedala kde co nájdeme a kadiaľ mame ísť do svojej izby

Termín pobytu bol september 2023