2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,7

9,2

• Ohodnotené: 20. mája 2024

• Dovolenkový dom

Je len málo miest kam sa radi vraciame a toto bude určite jedno z nich..krásny,útulný s citom zariadený domček.Okolie nádherné,od domčeka vedú hneď turistické trasy na tajchy,do centra. Domčok má svoje osobité čaro,ktoré sa ťažko popisuje,treba zažiť. Krajšie napísaný manuál k chalupe sme ešte nevideli,nájdete v ňom všetky potrebné informácie ku všetkému. Určite to nebola naša posledná návšteva...

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 7. mája 2024

Romantické miesto pre rodiny, partnerov alebo aj ak chce niekto stráviť čas sám so sebou. Úžasne.
    • Dovolenkový dom

Domčok sa nachádza v krásnom prostredí Banskej Štiavnice. Výhoda je možnosť - dostupnosť do centra mesta. Niekoľko cestičiek vedie od domčoka do centra mesta.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 2. apríla 2024

DOMČOK
    • Dovolenkový dom

Všetko , domčok je útulný , priestranný a jednoducho napísané čarovný.

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 5. februára 2024

Krásny domček
    • Dovolenkový dom

Naozaj nádherné ubytovanie. Bolo cítiť, že majitelia sa v ňom vyhrali do detailu a zachovali jeho odkaz. Komunikácia s majiteľmi bola výborná, ochotne so všetkým pomohli a snažili sa od začiatku do konca.

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 3. januára 2024

Robert

Nie je co vytknut

Na chalúpke na slnecnom kopci sa nám velmi pacilo, chalupa je kraaasne a utulne zariadena a zrekonstruovana,ma nadhernu zahradu so starymi stromami a moznostou grilovania a opekania spekaciek, navyse je z domceka krasny vyhlad do doliny a okolitej prirody,priamo do centra mesta je to na skok 10 min. pomedzi domceky,parkovanie na pozemku,rozne turisticke trasy su hned nad chalupkou. Cistota domceka nas az prekvapila. Dakujeme za pobyt,ktory sme si aj s rodinou uzili a v lete sa ku Vam vraciame 🙂.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 28. novembra 2023

Radi sa sem vratime
    • Dovolenkový dom

Prijazdova cesta nie je negativum ubytovania, domcek je v odlahlejsej oblasti, treba s tym ratat. Instrukcie od ochotnej pani majitelky pomozu najst lokaciu bez problemov. V pripade vacsieho mnozstva snehu treba pribalit retaze na auto.

Banicky domcek na kopci ma v skutocnosti este prijemnejsiu atmosferu, ako mozno odcitat z fotiek. Je velmi utulny a rozumne zrekonstruovany. Nachadza sa v tichej lokalite, za 4 dni sme nevideli/nepoculi jedineho cloveka. Mali sme naplanovanych vela vyletov, niektore sme na ale na mieste zrusili, nakolko sme chceli viac casu stravit v domceku. Pocas nasho pobytu snezilo a v kombinacii s praskajucim krbom a varenym vinom sme si uzili vianocnu atmosferu uz v novembri :) Co sa tyka vybavenia, nic nam nechybalo, kupovali sme iba potraviny, na pracu je k dispozicii silna wifi, pre deti streamovacie sluzby, pre chlapov dostatok dreva na kurenie :)

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 23. novembra 2023

niečo čo napísať

Výborná lokalita, nádherne zrekonštruovaný dom so zachovaním histórie,

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 14. septembra 2023

Prijazdová cesta

Lokalika , výhľad, súkromie

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 2. septembra 2023

Krásne prerobený, plne vybavený dom s veľkou záhradou, impozantným výkladom. Zázračné miestom:)
    • Dovolenkový dom

Nádherná záhrada s priam terapeutickým výhľadom. Domčok je priestranný a príjemné zariadený. Cestovali sme s deťmi a tak sme využívali aj ohnisko, záhradu, presklenú vstupnú chodbu. Veľmi sme si to užili a chceme sa vrátiť. :)

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 29. augusta 2023

• 5 nocí

Bola to naša prvá dovolenka v týchto končinách a toto ubytovanie sme si riadne užili. Nemohli sme si vybrať lepšie. Krásna príroda, ticho. Nádherna atmosféra tohto domčoka. 🙂

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 25. júla 2023

• Dovolenkový dom

Veľmi príjemné prostredie. Domček naozaj poctivo a vkusne zrekonštruovaný. Odporúčam hlavne pre rodiny s deťmi…

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 15. mája 2023

Dokonalá dovolenka
    • Dovolenkový dom

Vkusne zariadený domček plný prekvapení a roztomilých detailov. Prekrásny výhľad. Nič nám nechýbalo. Budúcu dovolenku v BŠ chceme stráviť jedine v Domčoku na slnečnom kopci 🏠🌞😍!

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 2. apríla 2023

• Dovolenkový dom

Výnimočný domček na krásnom slnečnom mieste, ako napovedá názov ubytovania. Pani majiteľka bola ústretová, ochotná, komunikácia na jednotku. Domček bol plne vybavený, je vidno, že majitelia chcú, aby sa hostia cítili príjemne a vítaní. Lokacia dokonalá, ráno nás vítalo slnko a štebot vtákov. Ideálne miesto na oddych. Interiér zariadený s citom pre detail a zachovanie ducha domu. Veľmi ďakujeme a radi sa sem opäť vrátime.

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 21. novembra 2022

miesto s dusou, pobyt sme si velmi uzili

bez vyhrad

cistota, atmosfera, poloha

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 16. októbra 2022

Carovny Domcok
    • Dovolenkový dom

Domcok je uplne carovne, kludne, utulne miesto, ktore dycha starymi casmi a zaroven poskytuje komfort modernej doby. Vyborna komunikacia s velmi milymi a ustretovymi majitelmi. Urcite sa vratime.

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 29. augusta 2022

• 16 nocí

ubytovanie malo dve chybičky krásy. Jednou je Offroad Príjazdová cesta, ak prichádza človek v noci a nikdy tou cestou nešiel, musí sa obrniť veľkou dávkou trpezlivosti a vnútorného pokoja s ROZ váhou. Druhou chybičkou krásy je chýbajúca práčka, my sme boli na ubytovaní dva týždne A práčka by sa nám veľmi veľmi zišla, je pravda že Katka, ktorá býva vo vedľajšom dome a o toto ubytovanie sa stará, je veľmi ochotná a milá a po dohode s majiteľmi a Katkou nám oprala práčku.

Páčilo sa mi úplne všetko. Ten dom je dokonalý. Nádherne zrekonštruovaný, s 300-ročnou históriou. na prízemí je veľká kuchyňa spolu s jedálenským stolom a v ďalšej izbe je obývačka s kachlami a starým gramofónom, vstupuje sa cez priestrannú zastrešenú terasu na poschodí sú dve izby, jedna má manželskú posteľ a druhá má dve IKEA Hermes rozkladacie postele. Ešte som zabudol doplniť že na prízemí je aj špajza a krásna priestranná kúpeľňa s WC, ďalšie WC na poschodí.

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 19. augusta 2022

• Dovolenkový dom

❣️Ubytovanie v domčoku bolo čarovné. Banskú Štiavnicu som navštívila niekoľkokrát, ale najkrajší zážitok si odnášam práve vďaka domčoku. Je to jednoducho miesto, ktoré vás zahraje pri srdci, aj keď na kopci práve nesvieti slnko.❣️

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 9. mája 2022

• Dovolenkový dom

Krajšie miesto na pobyt v Štivnici sme si ani nemohli vybrať. Domčok je krásne a citlivo zrekonštruovaný, vybavený všetkým potrebným a taký gramofón s platňami bol už len čerešničkou na torte. Pani majiteľka Eliška a Katka, ktorá nás ubytovala sú milé a ochotné, komunikácia s nimi bezproblémová. Všetko to malo len jedinú chybu, a to že sme boli len na dve noci :-) Nabudúce snáď prídeme na dlhšie. Ďakujeme

Termín pobytu bol máj 2022

• Ohodnotené: 31. marca 2022

Dokonale ubytovanie existuje
    • Dovolenkový dom

dokonale ubytovanie, v krásnej lokalite. všetko čo sme potrebovali sme na ubytovaní našli, či už kuchynské vybavenie, hygienické potreby. pani Eliska a pani Katka bolo neuveriteľne ochotne, priniesli aj detskú stoličku, vždy zdvihli telefón a so všetkým nám pomohli. recenzia neobsiahne to, ako dokonale sme sa v domčeku cítili a určite sa vrátime.

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 21. marca 2022

odporucame vsetkymi 10, ak hladate nieco vynimocne, tak toto je presne ono
    • S domácim miláčikom
    • Dovolenkový dom

pristupova cesta je trosku problem

vsetko, krasne prostredie, uzasna vybavenost

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 28. februára 2022

• Dovolenkový dom

Trocha nás potrapila príjazdová cesta.

Nádherné ubytovanie . Čisto, štýlovo zariadený dom. Výborná komunikácia s majiteľmi. Cítili sme sa fantasticky. Všetko nové a funkčné.

Termín pobytu bol február 2022

• Ohodnotené: 8. decembra 2021

• Dovolenkový dom

Velmi pekne dakujeme za pobyt u Vas. S manzelkou sa nam mimoriadne pacilo, Domcok je vkusne a citlivo zrekonstruovany a vyborne situovany. Zaujala nas jeho historia, aj pribeh samotnej rekonstrukcie. Bola to radost, moct v nom stravit svadobnu cestu. Obaja sme o.i. velmi ocenili kachle a moznost zakurit si drevom, ako aj platne a magnetofon.

Termín pobytu bol november 2021

• Ohodnotené: 19. októbra 2021

• Dovolenkový dom

Pokiaľ hľadáte útulné a pokojné ubytovanie v Štiavnici, asi ťažko nájdete niečo lepšie ako tento krásny domček. Nachádza sa na skutočne krásnom mieste. Do mesta je to 10-15 minút na peši dolu kopcom, prístup autom je od Červenej Studne. Nádherný historický domček je útulne zariadený - nám počas pobytu nechýbalo vôbec nič. Majitelia sú veľmi milí a ústretoví, veľmi sa snažia aby sa hostia u nich cítili čo najlepšie. Za rozhodnutie sprístupniť tento krásny domček aj verejnosti si zaslúžia veľkú vďaku.

Termín pobytu bol október 2021

• Ohodnotené: 5. októbra 2021

• Dovolenkový dom

Nádherný Domčok, v krásnom prostredí s úžasným výhľadom.  Kuchyňa bola plne vybavená a všetko v Domčoku je do detailov premyslené. Majitelia boli veľmi ústretoví, a určite sa sem ešte vrátime.

Termín pobytu bol október 2021