2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,3

9,7

9,5

• Ohodnotené: 2. marca 2022

Výnimočné ubytovanie v Divnej Pani, ktoré prekoná očakávania aj náročného a scestovaného človeka
    • Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Art Deco

Boli sme v hoteli Divná pani už po 3. krát čo svedčí aj o tom, že sme s ubytovaním a službami nadmieru spokojni a nie je čo vytknúť. Radi sa určite ešte vrátime.

Termín pobytu bol február 2022

• Ohodnotené: 1. novembra 2021

• Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Nabis

Veľmi ústretový personál, očarujúce prostredie vo vnútri Galérie a dokonalá čistota 🙂

Termín pobytu bol október 2021

• Ohodnotené: 21. septembra 2021

Zmrzlina oproti je otrasná

Napriek množstvu vecí bol super poriadok. Milý a ústretový personál. Dobré raňajky.

• Ohodnotené: 7. septembra 2021

• 1 noc

Neviem nic negativne uviest.

Lokalita a miesto carovne, teraska na ranajky posobiva. Za mna super!

Termín pobytu bol september 2021

• Ohodnotené: 5. septembra 2021

• Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Nabis

Skvelá lokalita v centre, príjemný personál a veľmi chutné raňajky.

Termín pobytu bol september 2021

• Ohodnotené: 30. augusta 2021

• Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Art Deco

Dispozícia okien do ulice je veľmi rušivá.

Raňajky boli veľmi chutné, výber, z ktorého si každý vyberie.

• Ohodnotené: 16. augusta 2021

• Apartmán Deluxe – Galeria de Paris

Velmi obmedzene ranajky. Ak zariadenie nevie urobit volske oko na ranajky tak to asi nezodpoveda cene v ktorej su ranajky zaratane. Okrem spenatovych listov zariadenie neponukalo ziadnu inu listovu zeleninu. Ziadna TV.

Lokalita, atmosfera, personal

• Ohodnotené: 13. augusta 2021

• Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Pop Art
    • 1 noc

Celkovo vyššie ceny jedal a niektoré položky raňajok nezodpovedali názvu. Pri izbach priamo do ulice odporúčam citlivejším osobám na hluk určite využiť poskytované štuple do uši. Parking je na platenom verejnom parkovisku vo väčšej vzdialenosti.

Super lokalita priamo v centre Banskej Štiavnice na hlavnej ulici, príjemná atmosféra reštaurácie a hotela. Mily personál, aj keď v prípade raňajok čiastočne poddimenzovaný, čo sa odrazilo na kvalite vybavenej objednávky raňajok. Množstvo doplnkových služieb, ako napríklad objednanie raňajok na konkretnu hodinu vopred, pripadne priamo na izbu, vonkajsia terasa iba pre ubytovaných hostí, keď je možné vychutnať si raňajky v súkromí.

• Ohodnotené: 10. augusta 2021

Relax
    • Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Nabis

Neskutočná atmosféra a prekrásne izby.

• Ohodnotené: 9. augusta 2021

Výnimočná dovolenka
    • Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Art Deco

Hotel nám poskytol viac ako len bežné ubytovanie, bol to skutočne výnimočný zážitok stráviť dovolenku v nápaditých, vkusných a originálnych interiéroch hotela. Príjemne sme sa cítili aj vďaka ochotnému a ústretovému personálu. Veľká vďaka a radi sa niekedy vrátime.

• Ohodnotené: 8. augusta 2021

• Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Secession

Nenašli sme nič

Milý priateľský personál, vynikajúce raňajky, krásna historická budova, zaujímavé dekorácie, chutné dezerty..

• Ohodnotené: 6. augusta 2021

• 1 noc

pobyt v lete bez klimatizácie veľmi náročný, teplo na izbe, nemožnosť otvoriť okno, izba bola do ulice, veľký ruch. Do rána bola v dome oproti svadba.

Raňajky veľmi dobré, lokalita ubytovania výborná.Krásne prostredie.

• Ohodnotené: 5. augusta 2021

• Skupina
    • Apartmán Deluxe s výhľadom do záhrady – Galeria Art Nouveau

Slabý výber raňajkového menu

Ubytovanie splnilo očakávanie

• Ohodnotené: 27. júla 2021

• 1 noc

Izba smerujuca na ulicu je trochu hlucna.

Vsetko. Lokalita, vybavenie, servis a pristup. Vynikajuce jedlo.

• Ohodnotené: 22. júla 2021

• Apartmán Deluxe s výhľadom do záhrady – Galeria Art Nouveau

S hotelom to nesuvisi. Mnozstvo aut v centre mesta

Krasna izba s historickym nabytkom. Mily napomocny personal na recepcii aj v kaviarni

• Ohodnotené: 21. júla 2021

• Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Moderna

Ubytovanie aj personál super. Veľký výber raňajok a súkromná teraska pre ubytovaných bola super :)

• Ohodnotené: 20. júla 2021

• 1 noc

Neriešim parkovanie ci izby v lete bez klímy, s týmto sme boli vopred oboznámení a je to cena za polohu v centre v starovekej budove. Bohužiaľ, nie sme ochotní akceptovať neochotu personálu a organizáciu ranajok. Na 5 *hotel očakávam iné služby v tejto oblasti.

Krásne izby, nádherný interiér a terasa. Zážitkový hotel.

• Ohodnotené: 18. júla 2021

• Apartmán Deluxe – Galeria de Paris

Úžasná poloha, krásny apartmán, skvelý personal

• Ohodnotené: 6. júla 2021

Jedinečný hotel v krásnom prostredí Banskej Štiavnice
    • Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Art Deco

Boli sme tu už druhý krát nakoľko sa nám prvý krát veľmi páčilo a boli sme spokojní, je to naozaj jedinečný hotel. Ani tento rok nás nesklamal. Určite odporúčame. Raňajky sú vynikajúce. O rok prídeme určite opäť.

• Ohodnotené: 2. júla 2021

• Skupina
    • 1 noc

Hluk z ulice, ale dostali sme stuple do usi,,,,a vedeli sme ze bude hluk....

Lokalita vyborna, prostredie fajn, vybavenie izby pekne, vyborny matrac, spali sme ako babatka....Ked sme pri tom matraci mohli by ste mi aj povedat co je to zac....hned by som si ho kupil :D

Termín pobytu bol jún 2021

• Ohodnotené: 20. júna 2021

Prekvapenia, kam sa pozries ;)
    • Skupina priateľov
    • Izba Deluxe s posteľou king – Galeria Pop Art

..cez otvorene okno pocut dazd..dobre by sa Vam spalo.. ..kazdu hodinu hra, este neviem odkial hudba..taka...tajomna..a vludna..ano vludna..nerusiva, ale vojde cez ucho kdesi do..vnutra,,. ..v pop art-ovej izbe ...divneho umeleckeho neba...pop art-u moc nie je, az na muza s fotoaparatom.. ..Divna pani si ma ziskala uz davno..ale vtedy tak rozptylene..aj s nespravnymi ludmi...teraz ..obavam sa..sa stala mojou drogou.. ..je tu citit ruku architekta, musel mat neskutocne popisanu dusu..a talent od pana Boha...a cit..a neviem si predstavit tu radost, ked sem ukladal kazdy kusok..tie kresla sa mi zdaju take funkcionalisticke.. a lampy su industrialne, vedu k nim kable schovane v trubkach, ci potrubi..niekde su len ziarovky.. ..tam je nieco lokalne, co neviem identifikovat, ale v strede je starodavna podoba anjela..pod nim visiaci zamok..nad nim tri postavy..sochy..v strede, samozrejme patriarchalne muz...css...kupelna je cisty new york loft..postel ma milion vankusov, to zboznujem..hebucke ..krasne hebucke navlecky, mnam...som unavena, velmi...taham to pred sebou uz dlho. ..na oblocnici uvitacie jablku..vedla neho klucik s cislom 7..a Prosecco, co priniesla nevsedne mila dievcina s makovo visnovym kolacikom, v ktorom bola horiaca sviecka..(vraj im software vyhodi kvetinku pri mene s narodkami...) ..zelala som si vela..ale nevedela som ju na dvakrat sfuknut..smiala sa, vraj to je len dobre znamenie..no jasneeeeee..tu su ludia ini..okrem krasneho prizvuku su makksi, citlivejsi, jednoducho dobrejsi ..(jasne ze viem ze sa to stupnuje lepsi..) ale pre mna su dobrejsi..zasa odbija..23:00..idu o tri minuty neskor..take milo nedokonale.. ..umenie je tu v takej hustote, ze nevies pohnut hlavou o milimeter, aby ta nezasiahlo...naschval sa o to snazim..a .. v podstate ma pri kazdom pohybe hladi..uhladka ma tu na smrt.. do rana...a budu hovorit...”ze mela ten funus hezky”.. ...

Termín pobytu bol máj 2021

• Ohodnotené: 14. júna 2021

Super interiér

Termín pobytu bol jún 2021

• Ohodnotené: 25. júna 2023

7,0
    Prídeme určite znova
    • 1 noc

Na izbe sme nemali klimatizáciu,takisto okna nie sú veľmi zvukotesné vzhľadom na to že na ulici bol celkom v noci hluk.A žalúzie na oknách nedokážu vytvoriť taktiež vhodné prítmie na spánok vzhľadom na to že od ulice svietia lampiony.Ale inak musím všetko len pochváliť 👌

Je to hotel s dušou.Top úroveň.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 9. mája 2023

4,0
    Sklamanie
    • 1 noc

Hneď po vstupe do izby (č. 5) som sa opýtala personálu na klímu na izbe, nakoľko bolo v izbe veľmi teplo. Bolo mi povedané, že prílišné teplo v izbe je pravdepodobne spôsobené predchádzajúcim pustením radiátorov, čo nebola pravda, keďže radiátory boli studené. Do izby od poobedia neustále svieti slnko a otvorením okien, by sa teplota iba zvyšovala. Okrem toho boli okná otočené do hlavnej ulice a teda aj vetranie v noci znamenia nevyspanie sa kvôli vysokej hladine ruchu. Neviem si predstaviť byť ubytovaná v izbách otočených do ulice v teplejších mesiacoch, keď v máji tam už bolo neznesiteľne teplo. Ďalšie nedostatky - chýbajúci výťah, z izby počuť každý ruch na chodbe, ak nemáte radi teplo neubytovávajte sa v izbách otočených do hlavnej ulice.

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 28. augusta 2022