2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,4

8,9

• Ohodnotené: 3. júna 2024

• Rodinná izba Standard

V tomto ubytovaní sme boli už po druhýkrát a určite nie posledný. Personál sa vždy snaží vyhovieť požiadavkám, nap. apartmán s výhľadom, či v blízkosti detského ihriska v prípade detí. Útulné a čisté ubytovanie, fantastické raňajky, vždy milý a usmievavý personál.

• Ohodnotené: 31. mája 2024

Perfektné

Všetko bolo perfektné

Výhľad, raňajky a luxus izieb

• Ohodnotené: 28. mája 2024

• Rodinná izba Standard

Perfektné jedlo, ubytovanie a prostredie tiež. Radi sa tu ešte vrátime.

• Ohodnotené: 9. mája 2024

9,0
    Zaujimave, prijemne ubytovanie. Radi sa vratime.
    • Rodinná izba Standard

Bojler bol umiestneny v spalni v skrini. Bolo trochu pocut, ked nahrieval vodu. Restauracia bola otvorena do 18:00, pricom pondelkova otvaracia doba bola uvedena do 20:00.

Izba priestranna, utulna, z vybavenia nam nic nechybalo. Cistota izby bola super, maly nedostatok s ktorym by sa dalo popasovat bola plesen v sprchovacom kute. Zvukova izolacia izieb super, mali sme susedov, ale nebolo nic pocut. Ranajky boli vyborne, s krasnym vyhladom.

• Ohodnotené: 27. apríla 2024

10/10
    • Rodinná izba Standard

Za nas 10/10, nemame co dodat, vsetko bolo dokonale :) Prostredie, cistota, vybavenie a chutne ranajky. Ochotne nam vyhoveli a dostali sme apartman s krasnym vyhladom na Tatry :) Davame velky palec hore a tesime sa na dalsiu navstevu 👍❤️

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 29. marca 2024

• Apartmán s výhľadom na hory

Postel strasne vrzgala, pri kazdom pretoceni som sa zobudila. Na apartmane bola dost zima, oznamila som to na recepcii, ale aj po pridani teploty bolo chladnejsie hlavne po sprche.

Pekne ubytovanie aj prostredie. Apartmany kompletne zariadene, nic nechybalo. Vsetko ciste, vonave.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 18. marca 2024

9,0
    Páčilo sa nám, celkovo hodnotíme pobyt ako skvelý a veľmi radi sa znova vrátime.
    • Rodinná izba Standard

Regulácia tepla. V spálni sme mali teplo a nevedeli sme si sami regulovať teplotu - namiesto radiátorov sú tu infračervené zohrievače ako obrazy, čo hodnotím ako super cool ale bolo by super ak by si mohli hostia teplotu regulovať sami.

Páčilo sa nám "chatkové" ubytovanie, súkromie, apartmán bol dobre vybavený, čistý a útulný. Určite sa radi vrátime.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 7. marca 2024

• 1 noc

Všetko bol podľa našich predstáv. Nás spoločný skorší Valentín nemohol dopadnúť krajšie. A to jedlo v reštaurácii bolo dokonalé, obsluha veľmi kvalitná, zdvorilá ako v luxusných hoteloch. Spokojnosť 100000%

Jednoducho všetko

• Ohodnotené: 22. februára 2024

Veľmi pekné ubytovanie a skvelé raňajky
    • Rodinná izba Standard

Trochu problémy s kúrenim v prvú noc keďže kúrenie je nastavené centrálne, neskôr sme to s recepciou vyriešili v našu spokojnosť. Ale v mrazoch by som kúrenie nastavil na vyšší stupeň ešte pred príchodom hosťa ,lebo potom trvá aspoň deň kym sa celý apartmán vykúri,keďže sú to apartmány postavené na zemi

Vrátili sme sa tuna zas po roku a sme maximálne spokojní :) radi sa vrátime zas bohaté raňajky, milá p. recepčná, lokalita a výhľady krásne, rock farm reštaurácia jedna z najlepších vo Vysokých Tatrách

• Ohodnotené: 15. februára 2024

Krásne a útulné ubytovanie s veľmi milým personálom a dobrou lokalitou. Odporúčame všetkými 10-timi.
    • Rodinná izba Standard

Útulné a čisté ubytovanie.

• Ohodnotené: 4. februára 2024

• Rodinná izba Standard

Príjemný pobyt v tomto zariadení s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry, apartmány perfektne vybavené, čistučké. Personál ústretový a velmi milý. Musím pochvalit milého mladého čašníka, ktorý bol veľmi promptný, komunikatívny, a vedel poradiť čo sa týka gastra. Nemám čo vytknúť, určite sa sem vrátime. ❤️

• Ohodnotené: 3. februára 2024

• Rodinná izba Standard

Čistota apartmánu je pre nas veľmi dôležitá, nakoľko cestujeme s malými deťmi. Apartmán bol krásny, čistý a útulný. Plne vybavená kuchyňa, naozaj pohodlné postele a nádherné výhľady na Tatry. Určite sa ešte vrátime.

• Ohodnotené: 7. januára 2024

8,0
    Veľmi dobré
    • Rodinná izba Standard

Vonku pred apartmánom bol trochu bordel, ale veríme že to sa napraví. Také trosku stavenisko.

Vybavenie apartmánu, personál, jedlo

• Ohodnotené: 5. januára 2024

• Rodinná izba Standard

Teplo v spálňi a skripala posteľ

Vybavenie

• Ohodnotené: 2. januára 2024

Vianočná dovolenka
    • Rodinná izba Standard

Boli sme tu už 4x avšak prvý krát sa nám stalo , že sa nedala nastaviť teplota na vyššiu. V apartmáne bolo celkom chladno. V kúpeľni bol radiátor takže tam bolo teplo, ale v spálni bol prenosný radiátor, ktorý prestal po hodine fungovať. Až deň pred odchodom sa teplota automaticky zvýšila o 2 stupne a hneď to bolo cítiť, že je v apartmáne teplejšie. Predsa len v decembri by bolo asi vhodnejšie nastaviť teplotu na vyššiu prípadne, aby si ju hostia boli sami regulovať. Po odsunutí stola v obývačke boli pod stolom rozpadnuté hračky, prach a špina . Všade inde v apartmáne bolo čisto. Pri dlhšom ubytovaní by bolo fajn, prísť vymeniť aspoň ručníky . My sme boli len 4 dní takže sa to dalo zvládnuť.

Skvelá lokalita, milí personál, výborné raňajky formou švédskych stolov , ktoré sa každý deň obmieňali. Určite sa opäť vrátime.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 19. novembra 2023

8,0
    Pohodový oddych v prírode.
    • Rodinná izba Standard

Medzi nevýhody patrilo, že počas nášho pobytu bolo v celom apartmáne veľmi chladno. Z nejakého dôvodu sa termostat nedal nastaviť vyššie. Navyše, občas televízor nefungoval správne. Ďalším negatívom bolo, že na raňajky počas prvého dňa bolo len veľmi obmedzené množstvo možností na výber.”

Náš apartmán bol čistý a dobre vybavený. Obsahoval všetko, čo sme potrebovali. Prihlásenie prebehlo hladko a bez problémov. Aj parkovanie bolo bez problémov. Bolo to príjemné miesto na relaxáciu mimo mesta.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 25. októbra 2023

Krásne prostredie, útulný a zaujímavý apartmán, veľmi príjemný a ústretový personál, skvele raňajky

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 8. septembra 2023

• Jednotlivec
    • 1 noc

vynikajúce postelne matrace, čistota, pokoj a pohodlie, chutné raňajky.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 13. júna 2023

• 1 noc

Podávanie raňajok by mohlo začať aj skôr.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 7. mája 2023

• 1 noc

Všetko bolo vynikajúce, určite odporúčam ☺️

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 5. apríla 2023

hodnotím veľmi pozitívne , milý personál
    • Služobná cesta

súkromie , čisto a super Restauracia

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 19. marca 2023

• 1 noc

zaujímavý typ ubytovania s nádherným výhľadom priamo na Hory

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 10. marca 2023

• Jednotlivec

Čistota

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 26. februára 2023

Skvelé
    • Rodinná izba Standard

Po rozložení sedačky, nás nemilo prekvapili rôzne papieriky od sladkosti... Inak bolo všetko fajn...

Pekné ubytovanie v príjemnom prostredí. Kladne hodnotím aj personál a celkový dojem.

Termín pobytu bol február 2023