2. Slovensko - hodnotenia hotelov

• Ohodnotené: 13. februára 2024

Jedno z najlepších ubytovaní
    • Služobná cesta
    • Apartmán s 1 spálňou

V spálni bolo počuť stále také ťukanie ako keď voda kvapne do prázdneho vedra. V noci to bolo rušivé. Odporúčam majiteľovi sa na to pozrieť.

Ubytovateľ je veľmi príjemný človek, všetko vysvetlí a oboznámi hostí s prostredím, poukazuje na všetky detaily a dbá na to, aby hostia mali príjemný pobyt. Jeho starostlivosť smeruje k tomu, aby hostia boli spokojní, a to je veľmi povzbudzujúce. Apartmán je čistý a dobre pripravený. Nachádza sa v ňom všetko potrebné vybavenie od pohárov a príborov po indukčnú sklokeramickú dosku, elektrickú rúru, hriankovač, umývačku, práčku a dokonca aj zabudovaný kávovar. Jednoducho povedané, je to skvelé. Okrem toho, v rámci ubytovania je poskytnutý bonus, ktorý je nesmierne potešujúci. Ovocná miska, fľaša vína, nápoje a sladkosti v chladničke - to sú veci, ktoré nie sú na Slovensku bežné. Aj keď sa nájdu drobné nedostatky, ktoré by bolo možné vylepšiť, to vôbec neovplyvňuje moje hodnotenie, ktoré znie 9,5 z 10. Kiežby boli všetci ubytovatelia takí pozorní voči svojim hostiteľom a zameriavali sa na ich potreby s takou starostlivosťou ako tento.

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 22. októbra 2023

• Apartmán s 1 spálňou

Televízie sa občas vypli samé od seba, ale nič kritické

Prístupnosť, vybavenie apartmánu bolo extrémne dobré, posteľ bola tiež veľmi pohodlná

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 7. septembra 2023

• 7 nocí

Skvele ubytko, naozaj nemám čo vytknúť. Pan majiteľ veľmi ochotný a milý, apartmán blízko centra, super vybavený, pekny a čistý, k dispozícii nonstop čisté uteráky, papuče, župany, tablety do práčky a umývačky, káva. Vínko, ovocie a mini bar v chladnicke veľmi potešili :) bolo nám Top :)

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 14. augusta 2023

Super apartmán pri centre mesta
    • Apartmán s 1 spálňou

Čistota, super vybavenie, blízko centra mesta, súkromné parkovisko. V apartmáne nič nechýbalo.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 5. augusta 2023

Ubytování je kousek od středu města. K nádraží asi necelé 2 km.
    • 7 nocí

Líbilo se mi vše. Lepší ubytování jsme ještě neměli.

Líbilo se nám ubytování. Čistý luxusní byt. Měli jsme k dispozici myčku, pračku, kávovar naplněný kávou a v lednici bylo připraveno mléko. Jako pozornost bylo na stole ovoce, láhev vína a v lednici džus, Pepsi Cola, čokoládové tyčinky. Postel byla čistá, matrace pohodlná a polštáře velmi příjemné. Vše bylo super

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 26. júla 2023

Všetko bolo úplne fantastické,odporúčam 🤗😊

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 19. júla 2023

Ubytovanie bolo perfekne nachystané a ako bonus káva počas celého ubytovania zadarmo.
    • 9 nocí

Čistota, vybavenie apartmánu, priestrannosť, dve kúpeľne, kávovar a uvítaci balíček

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 10. júna 2023

• 8 nocí

Nadherne ubytovanie s plnym vybavenim v meste Poprad kde sa urcite este raz vratime.Pri prichode bol apartman na 1* upratany , na privitanie nas cakalo vinko ovocie. Kuchyna ma plne vybavenie nechyba tam absolutne nic.Kavicku si priipravite v luxusnom kavovare, ktory je v kuchyni . V kupelni su komfortne sprchy so samponom a sprchovacim gelom. Cele vybavenie tohto apartmanu je moderne a kompfortne aj s prackou na pranie. Nove ciste uteraky a vsetky ine potreby su na dosah ruky, ktore si mozete kedykolvek zobrat. TOP!

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 18. mája 2023

Top ubytovanie v Poprade
    • Apartmán s 2 spálňami

Krásny byt, plne vybavený so všetkým, čo človek potrebuje. Pri ubytovaní je zadarmo vyhradené parkovanie, pán Urban nás už po príchode čakal, všetko nám ukázal, bol veľmi milý a ochotný. Jednoducho top ubytovanie.

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 19. septembra 2022

Nič.

Boli sme veľmi spokojní čistotou, vybavením ako aj samotnou lokalitou.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 27. apríla 2022

• Apartmán s 1 spálňou

Jedno z najkrajších ubytovaní. V spálni aj v obývačke veľké telky s netflixom a veľkým množstvom TV programov :-) Výborný kávovar, na stole nás čakalo nachystané vínko, ovocie a v chladničke nejaké sladkosti, džús, mlieko atď... Veľmi príjemný majiteľ. Parkovanie za bránou pod kamerami, takže o auto sa človek báť nemusí.

Termín pobytu bol apríl 2022

• Ohodnotené: 21. augusta 2021

• Apartmán s 2 spálňami

Krásne zariadený apartmán s perfektným vybavením. Majiteľ milý a ústretový . Určite sa tam vrátim.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 16. augusta 2021

Nadštandartne vybavený apartmán
    • Apartmán s 1 spálňou

Nič čo by bolo chybou bytu alebo ubytovateľa - občas hlučnejší susedia. A semtam vypadávajúci internet, ale to sa dá prežiť :)

Krásny elegantne zariadený čistý byt. Príjemná komunikácia a pozornosti na byte od ubytovateľov. V kuchyni nechýbalo snáď nič okrem paličiek na sushi - možno sme ich nenašli :)

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 1. augusta 2021

TOP
    • 5 nocí

Apartmány sme navštívili už po 2 krát, a naozaj všetko super. Čistota a vybavenie naozaj top. Vzdialenosť do centra tiež asi 5 min pešo, hneď vedľa Lidl aj aqua park. Výborný kávovar. Byt má naozaj všetko čo potrebujete, dúfam ze sa ešte vrátime. Pan majiteľ je veľmi milý a ústretový pán, rýchla komunikacia.

• Ohodnotené: 31. júla 2021

• Apartmán s 2 spálňami

Dokonalá čistota, úžasné nadštandardné vybavenie apartmánu. Bolo tam všetko na čo si zmyslíš. Prekvapenie, občerstvenie od majiteľa v chladničke a na stole. Výborný kávovar, komplet naplnený kvalitnou kávou. 5 minút pešo do centra a aj do aquaparku cca 5 minút pešo. Prístup majiteľa 100% . Bezproblémové parkovanie za rampou, pod kamerami.

• Ohodnotené: 31. júla 2021

• Apartmán s 1 spálňou

Krásny, čistý apartmán s veľmi pohodlnou posteľou a úžasným kávovarom. Vybavenie naozaj super bolo tam všetko čo treba či na varenie alebo pranie, a dokonca aj nachystaná pochutinka v chladničke. Personál bol veľmi milý čokoľvek si potreboval bolo bez najmenších problémov. Super určite ešte navštívime ☺️

• Ohodnotené: 30. júla 2021

Nemám žiadne výhrady

Ubytovanie bolo moderne vybrané, čisté, útulné. Majiteľ bol úžasný, ústretový. Vyzdvihol môjho vnuka s priateľkou na stanici, aj nazad odviezol. Kedže môj vnuk bol v Poprade prvý krát poukazoval mu kde sú obchody a kde je centrum. Bol nadšený s akou ochotou k ním pristupoval a vravel mi, babi, určite sa tam ešte vrátim. Týmto chcem aj ja majiteľovi apartmánu srdečne poďakovať !

• Ohodnotené: 6. júna 2021

• Jednotlivec
    • Apartmán s 1 spálňou

Majiteľ bol príjemný a ústretový, čo bolo potrebné to vybavil. Vybavenie apartmánu na výbornú ako aj kľud a čistota. Bol som nadmieru spokojný a určite sa sem vrátim zas.

Termín pobytu bol jún 2021

• Ohodnotené: 9. októbra 2023