2. Slovensko - hodnotenia hotelov

Jaroslava Augustu, 969 01 Banská Štiavnica, Slovensko

Podľa 68 hodnotení apartmánu

9,4

• Ohodnotené: 19. mája 2024

Kto nezažil o veľa prišiel

Absolútne nič.

Skvele zariadený apartmán, štýlový a účelný. Rozhodne jedno z najlepsich ubytovaní aké som kedy mal.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 13. mája 2024

• Apartmán s 1 spálňou

Štylovo zariadený,čistý a dobre vybavený appartman v bezprostrednej blìzkosti centra.Kvalitne matrace perfektne sme sa vyspali. Vrelo doporučam....

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 2. apríla 2024

Super
    • Apartmán s 1 spálňou

Štýlovo zariadený apartmán, našli sme tam všetko potrebné, dokonca aj niečo naviac. K dispozícii boli napr. kávové kapsule, čaj... Čakalo nás aj milé veľkonočné prekvapenie. Majiteľ nám poslal presné umiestnenie apartmánu, takže sme ho bez problémov našli. Zaujímal sa aj či je všetko v poriadku.

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 19. marca 2024

Silvestrovský pobyt
    • Apartmán s 1 spálňou

Ubytovanie sa nám veľmi páčilo. Poloha je vynikajúca blízko centra Banskej Štiavnice. Veľkým bonusom je parkovanie, ktoré patrí k ubytovaniu. Samotný apartmán je krásny, čistučký, dobre vybavený. Kľúče sa preberajú pomocou schránky s kódom, čiže i pri neskoršom príchode s tým nie je problém. Hostiteľ je starostlivý, na izbe nás čakalo milé privítanie.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 19. februára 2024

Všetko perfektné

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 30. januára 2024

• Apartmán s 1 spálňou

Všetko bolo super, lokalita, čistota komfort poloha. Odporúčam!

• Ohodnotené: 26. januára 2024

• Apartmán s 1 spálňou

Mily a ochotny personal. Parkovisko blizko ubytovania. Super poloha!

• Ohodnotené: 5. januára 2024

Pobyt v podkrovnom apartmáne sme si užili + super majiteľ
    • Apartmán s 1 spálňou

Parkovanie v zime trochu komplikovanejšie, pred apartmánom nebol odhrnutý sneh, nakoniec sa zadarilo, jednalo sa o Silvestrovský pobyt, bolo plno všade

Podkrovný apartmán je plne vybavený aj tými najmenšími drobnosťami ako zrkadlo na maľovanie. Podlahové kúrenie, priestrannosť, vybavenie kuchyne, všetko sa nám páčilo. Komunikácia s majiteľom super, prídeme opäť.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 4. decembra 2023

9,0
    Stylovy apartman v centre s parkovanim
    • Apartmán s 1 spálňou

Na moj vkus bolo vnutri trocha chladnejšie, ale dalo sa. Tiez by potesila aj nejaká vačšia šálka na čaj.

Pekne a zaujimavo zariadeny byt priamo v centre. Nové a čisté. Potešil kapsulovy kavovar. Pekny vyhlad z okna, terasa v podstate na oboch stranach (pri vstupe orientovana do ulice a potom zozadu smerom do dvora). Postel a periny pohodlnne. Velmi priestranny sprchovy kut, moznost zapnut si pridavny radiator. Prakticke odovzdanie klucov. Ochotny majitel. Parkovanie zadarmo (v zime trocha komplikovane v snehu do kopca, ale podarilo sa). Kludne sa este niekedy vratim.

• Ohodnotené: 26. novembra 2023

Krásne ubytovanie
    • Apartmán s 1 spálňou

Ubytovanie je nové, čisté, útulné, moderné a zaujímavé. Malo všetko, čo sme potrebovali na strávenie príjemného víkendu v Štiavnici.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 2. novembra 2023

Nieje čo vytknúť.

Vynikajúce ubytovanie! Naozaj prekrásny apartmán, čistý, pohodlný a plne vybavený. Okúzľujúci interiér, kvalitné matrace. Perfektná lokalita, parkovanie hneď vedľa. Komunikácia s majiteľom bola výborná. Hneď reagoval cez telefón. Vrelo odporúčame!

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 21. augusta 2023

Super
    • Apartmán s 1 spálňou

Vodovodný kohútik v kuchynke, potrebovali sme zistiť ako funguje ;-)

Super poloha., všade na skok. Na ubytovaní sme mali všetko, čo sme potrebovali. Veľmi oceňujem zariadenie, čistotu a útulnosť ubytovania. Páčilo sa mi, ako bolo vymyslené preberanie kľúčov pri príchode (cez schránku), super nápad. Komunikácia s majiteľom prebehla bez problémov cez SMS, vyhovovalo nám to. Ďakujeme!

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 21. mája 2023

• Apartmán s 1 spálňou

Veľmi príjemné a útulné ubytovanie, dobre sa nám spalo.

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 3. mája 2023

Všetko bolo na 1*****

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 11. apríla 2023

Krásny apartmán v centre mesta, môžeme iba odporúčať. + ochotný, prístupný a komunikatívny majiteľ.
    • Apartmán s 1 spálňou

Apartmán bol v centre mesta, čistota apartmánu, vybavenie na apartmáne, veľkosť apartmánu...

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 29. októbra 2022

• Apartmán s 1 spálňou

Na mňa priliš mäkké postele

Veľmi moderné a útulné ubytovanie, len na skok od samého centra Štiavnice. Dobré vybavenie, potešil košíček s kávami a čajmi. Ubytovanie má aj vlastnú záhradku s posedením a krbom. Potešilo aj parkovanie priamo pri ubytovaní

• Ohodnotené: 16. októbra 2022

• Apartmán s 1 spálňou

- vybavenie kuchynského kútiku - pohodlná posteľ - terasa, na ktorej sa dalo posedieť - hneď pri historickom centre mesta - bezproblémové parkovanie

• Ohodnotené: 9. októbra 2022

Krásny, čistý apartman
    • Apartmán s 1 spálňou

Treba dlhšie odpustiť vodu, aby tiekla tepla. V apartmane bolo chladnejsie, bolo by lepšie dokúpiť elektricky ohrievač.

Vynimocne cisty apartman, posteľ aj vankúše pohodlné, možnosť parkovania áut za sebou. Potesila aj kapsulova kava.

• Ohodnotené: 7. októbra 2022

Ubytovanie super, Banska Stiavnica sklamanie.
    • Apartmán s 1 spálňou

Banska Stiavnica ako taka - sklamanie. Vytratila sa ludskost. Takuto si ju nepamatam. Navsteva hamburgarne, 4 burgre, nejake hranolky, asi len 2 napoje, dajme tomu 4 napoje - 60 EUR. Este ze kavu maju na par miestach dobru. Chystali sme sa do kvazli vychyteneho "azijskeho" street foodu - ale za tri dni co sme tam kazdy den chodili - mali stale zatvorene, vzdy len s aktualnym na ten den oznamom (chodili ho tam kazde rano menit :) - ze maju opat zatvorene. Vsade sa nieco stavia, nieco rekonstruuje, obrovske apartmanove domy, kde na 30 apartmanov maju 10 P miest - uz teraz je tam problem parkovat. Zaplatite si. Najviac sa mi asi pacila prechadzka po Lesnickej akademii a obzeranie stromov. Kultura - no ziadnu krasu nehladajte. Prebila to tam akasi novodoba, kvazi - kultura - ako napr. projekcia na steny gif animacie dzungle s ledva sa hybajucim lenochodom a zvukmi, kde mate rozpis na papieri, kedy lenochod zlezie zo stromu sa vykadit. Asi raz za dva-tri dni. Takze si navstevu dobre naplanujte, aby ste neprisli o umelecky zazitok. No ... to mi asi tak utkvelo po prechadzkach po BS.

Ubyovanie super. Vsetko, co bolo ponuknute, bolo splnene. Vsetko je to nove, este to citit novotou/stavbou. Podlahove kurenie, ktore manzelka omylom nastavila na 26 a zobudili sme sa spoteny ... cize teplo vam bude urcite :) Ako bonus - kavovar na kapsule - ak to niekomu chuti. Blizko do centra.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 3. septembra 2022

• Apartmán s 1 spálňou

Apartmany majú perfektné, umiestnenie blizko centra Banskej Štiavnice. Išli sme tam s manželkou na predĺžený víkendový pobyt a boli sme nadšený. Do Štiavnice chodíme pravidelne a toto bolo jedno z najlepších ubytovaní co sa týka pomeru cena výkon. Určite sa tu ešte vrátime. čistý a útulnú apartmán zopár minút peši od centra možnosť parkovať pred apartmánov

• Ohodnotené: 2. septembra 2022

• Apartmán s 1 spálňou

Krásny,vkusne zariadený apartmán v nádhernej Banskej Štiavnici.

• Ohodnotené: 30. augusta 2022

Moderný apartmán s nádychom histórie
    • Skupina priateľov
    • Apartmán s 1 spálňou

Ubytovanie v okolí centra mesta bolo pre nás s partiou skutočným prekvapením. Krásne zariadené izby s nádychom histórie, nemáme čo vytknúť.

• Ohodnotené: 26. augusta 2022

Parkovanie