2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Banskobystrický kraj - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Banská Štiavnica - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Slovensko Banská Štiavnica Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Strieborný dvor Priemerné hodnotenie: 9,3

„Krasny a pohodlny apartman v centre Stiavnice zariadeny luxusne a s vkusom. Pet friendly. Pani majitelka bola prijemna a ustretova. Velmi sa nam pacilo, mozeme len odporucit.“

• Vila Cornelia Priemerné hodnotenie: 9,8

„Vila ponuka nadherny vyhlad na mesto, pricom sa nachadza len par minut peso od centra. Zaroven je krasne, vkusne zariadena a cista. Komunikacia s majitelom bola bezproblemova. Vyhodou je taktiez moznost parkovania vo dvore.“

• Ateliér Central Priemerné hodnotenie: 8,6

„Lokalita, výhľad, oceňujem malé nádvorie.“

• Olymp apartment Priemerné hodnotenie: 9,1

„Výhľad a lokalita“

• Wise Owl Apartments Priemerné hodnotenie: 9,7

„Vinikajuca komunikacia s dámami, parkovanie je tu velka vyhoda.“

• Apartmán č.2 Priemerné hodnotenie: 9,5

„Majiteľka apartmánu nás počkala a odovzdala nám osobne kľúče. Zaviedla nás aj na blízke parkovisko. Bola veľmi milá a ochotná. V kuchyni na stole nás čakalo prekvapenie - kysnuté koláčiky a vínko. Budova je čarovná, kto má rád staré domy, príde si na svoje. Knihy na čítanie si nemusíte brať so sebou, na chodbách budovy ich nájdete nadostač, Lokalita si zaslúži 10+, nakoľko sa všade pohodlne dostanete peši. Oproti budove sa nachádzajú potraviny, ktoré boli otvorené aj v nedeľu a automat s výrobkami firmy Gemerské ovečky. Vedľa budovy a pár domov od nej sú 2 vynikajúce kaviarne. Vysoko hodnotíme aj čistotu, málokedy je apartmán takto pripravený. Postele boli veľmi pohodlné. V kuchyni nájdete všetko potrebné na prípravu jedál. V prípade, že sa niekedy do Banskej Štiavnice vrátime, naša voľba bude jasná :-).“