2. Slovinsko hodnocení hotelů

8,2

• Hodnocení napsáno: 8. října 2023

Moderní chatky
    • Wooden Cottage with Patio and Private Bathroom

V chatce nebyl fén ani zrcadlo Koupelna a wc jsou opravdu pidi V celém resortu už bylo vidět opotřebení Snídaně základní, na pár dnů stačí, ale cena by měla být určitě nižší, respektive v ceně ubytování Je obtížné udržet nahoře i dole příjemnou teplotu

Chatka byla ideálně zařízená i na vlastní stravování Spaní nahoře bylo super Super okolí pro děti - zvířátka, hřiště Oceňujeme elektrické kamínka, které chatičku rychle vyhřály

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2023

• Wooden Cottage with Patio and Private Bathroom

připlatili jsme si snídaní 10EUR na osobu(i děti),ale snídaně tomu určitě neodpovídali,nemůže se číšník ptát,jestli chceme vůbec vajíčka,měli by tam být nachystané,děti si vyberou až na místě,pokud se nás tam sešlo víc,hned něco chybělo a museli jsme čekat bohužel.Za celou dobu pobytu se neměnily ručníky?

Místo je pěkné a klidné i když naproti přes řeku je fabrika a pracují tam s jeřáby,někomu by to mohlo vadit.Bohužel resort byl zasažen povodněmi i přesto jsme do ubytování přijeli i s dětmi.Nefungoval bohužel bazén a v těch horkách to nebylo nic moc.Opravavalo se povodí řeky,proto byla voda zakalená a nedalo se koupat.Za normální situace to musí být moc hezké.Kuchyně a obsluha byla exceletní.

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2023

• Glamping Hut with Shared Bathroom

Krásné dřevěné chatky které hezky zapadají do okolí

• Hodnocení napsáno: 18. července 2023

Rezort byl v nádherném prostředí, ubytování bylo útulné a čisté, v restauraci byla jídla vynikající.
    • Wooden Cottage with Patio and Private Bathroom

Nádherné prostředí, krásné a útulné ubytování.

• Hodnocení napsáno: 15. července 2023

• Glamping Hut with Shared Bathroom

Absolutně špatná WiFi..nepokrytý areál...a snídaně každý den úplně stejná,ale úplně...ale to jsou malé věci 😎👌

Krásná země....krásné místo...

• Hodnocení napsáno: 7. června 2023

• Glamping Hut with Shared Bathroom

Vztahuje se pouze jakožto k EKO resortu - krmení pro zvířata v plastových koulích, které byly po celém výběhu a také absence košů na třídění až na jedno velké hlavní shromaždiště. Snídaně v poměru cena / kvalita nedostačující, po prvním dnu jsme je zrušili.

Perfektní pro rodiny s dětmi - zážitky z krmení zvířat k nezaplacení, krásné hřiště, lokalita. Jídlo velmi chutné, jde poznat, že se zde vaří z kvalitních lokálních surovnin.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 9. září 2022

krásné místo

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 1. září 2022

• Glamping Hut with Shared Bathroom

Hezké ubytování v malých chatkách, kempového stylu. Na jednu nebo dvě noci ideální.

• Hodnocení napsáno: 29. srpna 2022

• Glamping Hut with Shared Bathroom

Ubytování v hodně stísněných chatkách. Výběr snídaní je na dnešní poměry spíše slabší průměr, kdy se každý den opakuje to stejné a bez většího výběru. Ten přívlastek "Eco" mi v tomto případě dává pouze marketingový smysl.

Pěkné prostředí v područí hor.

• Hodnocení napsáno: 10. srpna 2022

Skvělé ale s několika chybami.
    • Wooden Cottage with Patio and Private Bathroom

bydlení je opravdu malé, vše v jedné místnosti, dvě lůžka jsou na zvýšeném patře koupelna midi pidi vybavení kuchyně bídné, jen dva malé hrnce na vaření, dvě pánvičky jsou fajn talíře, misky, hrnečky neodpovídali počtu ubytovaných- ubytovatel se omlouval, že před náma byla velká skupina a že nádobí nevrátili na chaty správně. TO je chyba ubytovatele a měl to napravit. Na druhou stranu, zapujčil zdarma nafukovací karimatku jako náhradu za neplnohodnotné lůžko v domku. Byla to slabá náhrada, ale aspoň něco.

Eco resort jako celek byl krásný a děti byli nadšené- krmení zvířátek naprosto vyjímečné, bazén fajn, voda v něm chladnější, ale nejčistší řeka ve Slovinsku tekoucí vedle resortu byla naprosto fantastická, ale rozhodně studená. Ubytování v domku pasuje pro max. pět lidí. Rozkládací gauč je pro jednoho dospělého, je malý a rozkládá se do elka, takže nedostanete po rozložení klasickou dvojpostel. Dvě malé děti do 9ti let by se mohli vyspat, ale musí najít jak spát, jestli s hlavama nebo nohama u sebe. Celkově resort nádherný, klidné místo, pro rodiče s dětmi jen doporučuju. Denně možno zdarma v ceně ubytování využít jednu hodinu finskou saunu. Zchladit se musíte v řece. Žel nebylo připravené místo, kde by byla dostatečná hloubka na ponoření celého těla. Poradili jsme si- starší syn to vzal do svých rukou a místo prohloubil vlastníma rukama- a jak ho to bavilo.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2022

• Wooden Cottage with Patio and Private Bathroom

Nedoporučujeme nechávat něco na kuchyňské lince. Přijeli jsme z výletu a kuchyň byla plná mravenců, vše letělo do koše. :-( Snídaně je docela dobrá, pokud jste jen na pár dní. My měli ubytování na týden a snídaně byla stále stejná. Jednou týdně párečky. V chatce žádný smeták, pouze smetáček s lopatkou. Kdo nemá rád stísněný prostor, koupelna s WC a umyvadlem je velmi malinká. Uvítali bychom závěsné háčky nebo alespoň více ramínek ve skříni než jen 2. Hned přes řeku je betonárka - kazí celkovou atmosféru. První den příjezdu měli v areálu svatbu. Není moc vhodné kombinovat svatby a ubytování hostů, kteří hledají klid v přírodě, hlavně rodiny s dětmi. Buď se soustředím na jedno nebo na druhé. Hudba a hluk do rána nikoho nepotěšil.

Vybavení chatek dostačující, ručníky, povlečení, mýdlo, toaletní papír. V kuchyňce myčka, nádobí i příbory. K dispozici máte i lehátka, posezení u chatky , gril a bazén. Personál milý.

• Hodnocení napsáno: 5. července 2022

Příjemný hezky kemp.
    • Glamping Hut with Shared Bathroom

Psi musí být celou dobu má vodítku.

Zvířátka a jejich krmeni po ránu, velmi čisté a hezké sprchy a zachody, milý personal a výborné jídlo :)

• Hodnocení napsáno: 4. července 2022

Žádná negativa.

Vynikající snídaně, příjemné prostředí.

• Hodnocení napsáno: 3. července 2022

• Glamping Hut with Shared Bathroom

unika mi smysl eco - na uklid pouzivali normalni prostredky typu clin, na snidani mini marmelady, nutelly atd. v mini plastovych vanickach, krmeni pro zviratka se dalo koupit v plastovych koulich..tomu jsme fakt nerozumneli..ale jinak krasne prostredi

krasny,nove vybudovany resort, chatky jsou utulne a ciste, na spolecnych toaletach a sprchach taky cisto, moc dobre jidlo

• Hodnocení napsáno: 27. června 2022

Skupina lidí dost hlučná ještě v 1 hodinu v noci

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2021

• Glamping Hut with Shared Bathroom

Trochu dražší (na druhou stranu je informace jasná dopředu a je to vykompenzováno daným prostředím a možnostmi, takže k tomuto mám pochopení). Úklid chatky před naším příjezdem ale nebyl úplně ok (zejména podlaha a poličky špinavé), to bych čekal, že bude na vyšší úrovni (zvlášť když každý ubytovaný platí extra povinný poplatek za úklid). Naopak, na rozdíl od jiných recenzí, lze napsat, že toalety a sprchy byly v našem termínu vždy řádně uklizené.

Stylové ubytování (perfektní byla hlavně teráska před chatkou), ideální turistická lokalita (blízko do hor i do měst včetně Lublaně), perfektní zázemí pro rodiny (možnost krmit zvířátka... zejména každodenní organizované ranní krmení si náš syn užíval, pán u krmení to vedl perfektně a moc mu děkujeme), bazén taky ok, personál vždy vstřícný. Celkově jsme byli velice spokojeni, máme zážitky a těch pár dní na tomto místě bylo pro nás strávených (myslím, že ale více dní už by pak bylo dost stereotypních).

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2021

• Služební cesta
    • Glamping Hut with Shared Bathroom

Docela mi chyběli u snídaně jogurty nebo třeba bezlepkový chleba, racio chlebíčky,

Resort byl opravdu krásný a klidný, skvělé místo na odpočinek, určitě se do Eco resortu ještě vrátím.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 27. července 2023

6,0
    Dostačující
    • Wooden Cottage with Patio and Private Bathroom

Chatky neudržované,cena neodpovídající,myslím,ze příliš vysoká. Personal v restauraci byl sice milý,ale ne příliš flexibilní

Prostředí,příroda a dostupnost na výlety

• Hodnocení napsáno: 30. srpna 2022

• Glamping Hut with Shared Bathroom

Soukromí v chatkách je naprosto senzační. Recepční Dalibor naprosto profesionální a vstřícný přístup. Určitě se do resortu vrátíme, moc děkujeme celému týmu!

• Hodnocení napsáno: 19. srpna 2022

• Wooden Cottage with Patio and Private Bathroom

V oknech , aspoň některých , mohla být síť proti hmyzu .

Krásné ubytování v krásném prostředí hned vedle říčky -skvělé pro děti

• Hodnocení napsáno: 29. července 2022

Není co vytknout.

Výjimečný kemp kde je krásné ubytování pro rodiny s dětmi, řeka teče přímo u kempu a v horkých dnech úžasně osvěží. Výborné jídlo, ochotný personál a dceru jsme nemohli dostat od krmení oveček a daňků. Vše čisté a kousek. Pořád je kam na výlet.

• Hodnocení napsáno: 25. června 2022

Určitě se na toto místo znovu vydáme i v příštím roce.
    • Wooden Cottage with Patio and Private Bathroom

Trošku mě zarazilo, že v eco resortu najdete u chaty plast a papír na zemi.

Doporučuji toto ubytování všem kdo miluje hory, klid a přírodu. Dostatek vyžití pro rodiny s dětmi, chatičky nádherné a personál a jídlo vynikající. Dcera si nejvíce užila koupání v bazénu a krmení zvířat.

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2021

• Glamping Hut with Shared Bathroom

Naprosto vyjimecne ubytovani pod horami, z postele se divate primo do prirody skrz velke podelne okno. Primo v campu je kristalove cista, osvezujici reka ke koupani. Za pobyt je v cene hodina sauny primo u reky, do ktere jsme pote hned skocili. Velice mily a ochotny personal. Navic jsou vsude v campu zviratka, zvykla na lidi, nadhera. Opravdu jsme si to uzili a DOPORUCUJEME 100% klid, ticho, mir a harmonie vsude kolem vas. Bonusem je skvela lokalita, kazdy den jsme podnikali vylety v okoli, ktere ma opravdu co nabidnout. Je zde nedotcena, uchvatna priroda, vodopady, lesy, modre laguny, soutezky, hospudky pod horami. Neuveritelnym zazitkem byla take Velka Planina. SKVELA DOVOLENA, DEKUJEME.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 26. července 2021

• Glamping Hut with Shared Bathroom

Krásné prostředí a moc milý a ochotný personál

Termínem pobytu byl červenec 2021