2. Slovinsko hodnocení hotelů
  3. Osrednjeslovenska hodnocení hotelů
  4. Stahovica hodnocení hotelů
Slovinsko Stahovica Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Chalet Zlatica Velika Planina Průměrné hodnocení: 9

„Úžasná poloha, nádherné výhledy, překrásná krajina, perfektní vybavení, skvělá vířivka“

• Chalet Korosica Velika Planina Průměrné hodnocení: 9

„V ubytování bylo vše potřebné, krásné, čisté. Nacházelo se ani ne 5 min od lanovky a od restaurace....“

• Slavka's house under Velika planina Průměrné hodnocení: 9,6

„Ubytování plně splnilo naše očekávání. Bylo zde v podstatě vše, jako doma, kuchyň plně vybavená, základ na vaření (sůl, pepř, olej, káva, čaj...), při příjezdu nás čekalo privítání v kuchyni (víno, vejce, ovoce). Self check-in bez problémů, za nás super řešení. Nemáme co vytknout, můžeme jen doporučit a určitě se někdy vrátíme.“

• House Berdnik Průměrné hodnocení: 8,9

„Klidné pokoje kousek od lanovky. Zahradní posezení, není problém s parkováním. Snídaně naprosto postačující. Pokoj malý, ale útulný.“

• Suška Koča Průměrné hodnocení: 8,2

„Lokalita byla nádherná a kouzelná. Hned po příjezdu se k nám přidalo hejno krav, které nás sice obklíčily ze všech stran, ale byly mírumilovné. Chata nás okouzlila, bylo tady čisto a útulně, kuchyňka měla vše potřebné (až na ledničku). WC a sprcha byly zvlášť, tekla sice studená voda a nebylo tam světlo, ale i přesto to byl dobrý zážitek. S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, máme krásné vzpomínky…skvěle místo pro zásnuby :))“

• Slovenia Eco resort Průměrné hodnocení: 8,4

„Chatka byla ideálně zařízená i na vlastní stravování Spaní nahoře bylo super Super okolí pro děti - zvířátka, hřiště Oceňujeme elektrické kamínka, které chatičku rychle vyhřály“

• ORIGO Rooms and Apartments Průměrné hodnocení: 8,2

„Lokalita blízko hor. Vyžití pro děti.“

• Apartma Zmalinka Průměrné hodnocení: 9,5

„Dostatečně velký a dobře zařízený byt v horním patře rodinného domu. Majitelé bydleli ve spodní části domu, takže byli kdykoliv k dispozici, když jsme něco potřebovali. Poradili nám s výlety a byli velmi vstřícní, dali nám informace o komplikacích způsobených nedávno proběhlými povodněmi a poradili, jak je řešit.“

• Get your zen among the trees Průměrné hodnocení: 9,8

„Nádherné ubytování. Skvěle zařízené, čisté. Majitel byl moc milý.“

• Slovenia Eco resort Průměrné hodnocení: 8,4

„Místo je pěkné a klidné i když naproti přes řeku je fabrika a pracují tam s jeřáby,někomu by to mohlo vadit.Bohužel resort byl zasažen povodněmi i přesto jsme do ubytování přijeli i s dětmi.Nefungoval bohužel bazén a v těch horkách to nebylo nic moc.Opravavalo se povodí řeky,proto byla voda zakalená a nedalo se koupat.Za normální situace to musí být moc hezké.Kuchyně a obsluha byla exceletní.“

15 nejlepších hotelů v destinaci Stahovica