2. Slovinsko hodnocení hotelů
  3. Gorenjska (Horní Carniola) hodnocení hotelů
  4. Gozd Martuljek hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Apartment HM

Hodnocení – Apartment HM

13 Zgornje Rute Stevilka apartmaja 17, drugo nadstropje, 4282 Gozd Martuljek, Slovinsko

16. z 17 hotelů v destinaci Gozd Martuljek

8,4

5,0

• Hodnocení napsáno: 1. září 2023

• Apartmán s vestavěným podlažím

Schody do 1 patra velice nepohodlné až nebezpečné, my je nevyužívali, protože jsme byli jen 2 osoby a tak byli jen v přízemí. Trochu horší možnost větrání, ale v apartmánu byl klid, hlavně proto, že z ostatních apartmánů byl obsazen jen protější.

Krásná lokalita, za domem úžasná procházka k vodopádu.

• Hodnocení napsáno: 3. září 2023

4,0
    Zklamání
    • Apartmán s vestavěným podlažím

Koupelna bez okna, celkove velmi maly prostor, malo zasuvek, nebezpecne schody do podkrovi, kam rozchodne nelze vylezt s detmi ci nekdo kdo je vyssi jak 1,75m. Pokoj ma pouze jedno okno, koupelna je velmi mala, celkove pokoj urcite neni pro 6 lidi.

Lokalita, parkovani, check in na kod a dostupnost kulturniho vyziti. V apartmanu byla varna konvice (predesle komentare psali, ze nebyla, coz se tedy zlepsilo). Na prespani na jednu, max dve noci po dlouhe ceste z jihu to je ok.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

• Hodnocení napsáno: 7. září 2022

5,0
    Ucházející
    • Apartmán s vestavěným podlažím

Určitě schody. Katastrofa. Viklají se, skřípou, jsou nestabilní. Upevnění nevypadá úplně bezpečně. Některé schůdky jsou uvolněné a hýbou se, jeden je dokonce částečně ulomený. To nemluvím o tom, že když jsou schody rozdělané, nedostanete se z bytu. Například při požáru by to mohl být obrovský problém. Pobytová taxa. Ještě se mi na bookingu ani nikde jinde nestalo, že by byla pobytová taxa vybírána zvlášť a ještě k tomu tak, že ji nechám na stole při odjezdu. Majitel mi v den příjezdu napsal, že bude ve výši 13 eur a mám je nechat na stole. Částka mi přišla vysoká, tak jsem si to ověřila v bližších informacích o pobytu a platbě. Tam bylo jasně napsáno, že cena bude 10.16 eur. Když jsem se na to zeptala, bylo mi jen stroze napsáno, že je to špatně. Odpověděla jsem, že se mi to zdá trochu podezřelé a že tuto informaci určitě sdělím v recenzích. Pán mi jen arogantně napsal, že je mu jedno, jestli dám 10 nebo 13 euro. Klidně prý nemusím platit vůbec. Toto jednání mi přijde naprosto neprofesionální. Jinak pobyt proběhl v pořádku. Jen teda počítejte s vyšším poplatkem.

Krásné prostředí. Mnoho možností pro krásné výlety. Klíče od bytu jsou v zaheslovaném boxu, takže můžete dojet i v pozdních večerních hodinách. Ubytování je celkově obyčejné, žádný luxus, ale stačí.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 21. června 2022

• Apartmán s vestavěným podlažím

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl červen 2022