2. Slovinsko hodnocení hotelů
  3. Gorenjska (Horní Carniola) hodnocení hotelů
Gorenjska (Horní Carniola) Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Hotel je na krasném místě hned u jezera Bled. Z balkonu je krásný výhled na okolí. Skvělá večeře, skvělá snídaně. Velice doporučuji, večery na balkoně s výhledem jsou velice romantické a krásné. Manažer hotelu, Tomaž Jastrobnik, je muž na správném místě. Jeho hlavní cíl je spokojený zákazník a za to mu ještě jednou moc moc děkujeme!!!“

• Hostel pod Voglom Průměrné hodnocení: 3

„Milý personální,krasne místo“

• Art Hotel Kristal Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita, cistota“

• Garni Hotel Berc Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající poloha, bezproblémové parkování, vstřícný personál“

• Garni Hotel Miklič Průměrné hodnocení: 9

„Velmi vstřícný, ochotný a usměvavý personál. Ubytování jsme byli v lepším pokoji, než jsme di zaplatili. Útulný menší hotel přímo ve městě, snídaně byly vynikající a rozmanité. Byli jsme maximálně spokojení.“

• Hotel Alpina Průměrné hodnocení: 9

„Hotel na pěkném místě asi nově po rekonstrukci. Pokoje hezké, čisté a s dostatkem místa na věci. Snídaně a večeře formou bufetu kde si musí vybrat každý a mě vždy chutnalo. Personál vždy milý a ochotný. Užili jsme si pobyt a určitě se vrátíme!!“

• Hotel Jezero Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně a večeře formou bufetu, všeho dostatek, vynikající. Příroda v okolí nádherná, jezero pár kroků od hotelu.“

• Hotel Center Bohinjsko Jezero Průměrné hodnocení: 9

„Personál, pokoje, sprcha a záchod“

• Ribno Alpine Glamping Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování mohu jen doporučit. Vyrazili jsme jako rodina a navštívili jsme Bled a okolí. Místo je perfektním výletním bodem. A večer možnost naložit se do teplé vody? Co může být lepší?“

• Rooms Barovc by the Lake Jasna Průměrné hodnocení: 10

„Přístup pana majitele, komfortní ubytování, blízkost jezera“

Gorenjska (Horní Carniola) – 30 nejlepších hotelů