2. Slovinsko hodnocení hotelů

9,9

9,8

• Hodnocení napsáno: 9. února 2024

Nic, vše ok.

Mojstrana je velice klidné místo, dům je na konci obce, jediné co snad člověk občas zaslechne je zvon kostela. Přímo v Mojstraně je sjezdovka, dalších X sjezdovek je ve středisku Krajnska Gora cca 15 min daleko. I o víkendu když bylo na první pohled pod sjezdovkou hodně lidí na vlek se nečekalo. Pokud jde o ubytování je to pro větší rodinu naprosto ideální. Apartmán je velice prostorný, vše čisté a zajímavě vyzdobené. V jiných recenzích jsem zahlédl že někomu byla zima, nám rozhodně ne. Vybavení kuchyně kompletní, koupelna taky vybavená včetně velkého fénu pračky a sušičky. Pro děti bylo opravdu super oddělené vrchní patro kde měly klid a hračky k zabavení. V podkroví jsou infrapanely takže se zimou rozhodně problém nebyl. Pan domácí nás přivítal překvapivě česky, protože kdysi jezdil k nám do Československa. Paní nám zase vše vysvětlila anglicky, takže s domluvou vůbec nebyl problém. Parkování na dvoře, věci kolem lyžování jsme si mohli dát hned v přízemí do kotelny usušit. Přikládám fotografie sjezdovek Krajnska Gora.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 5. září 2023

Ubytování skvělé, vlídní a příjemní hostitelé. Dostali jsme vše co jsme očekávali.

Není co vytknout

Skvělé místo k výletům po okolí a pro nás výborná základna pro výstup na Triglav. Velice milí a vstřícní hostitelé. Zkrátka úžasná volba.

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2023

• Apartmán se 2 ložnicemi

Skvělá lokalita pro turistiku v severní části Julských Alp. K vodopádu Peričnik je nejlépe vyrazit pěšky přímo z apartmánu podél říčky Bistrica. Kousek autem je to k jezeru Jasna a do sedla Vršič, odkud se dá udělat pár vysokohorských túr. Druhým směrem jsou nedaleko soutěska Vintgar a jezero Bled, což jsou turisty hojně vyhledávané destinace. Kousek od apartmánu je výborně zásobený a vybavený obchod s potravinami a také solidní pizerie. Další, o něco lepší restaurace, je také dostupná pěšky, kousek za řekou. Klidná lokalita, poblíž krásného koryta řeky Sávy a pěkného parku s workout vybavením. Prostorný, dokonale vybavený a čistý apartment. Velmi přátelští hostitelé. Byly jsme zde na 4 noci, ale nechtělo se nám odjíždět, jak se nám tu líbilo.

• Hodnocení napsáno: 24. září 2022

Se vším jsme byli spokojeni.
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Příjemný a přátelský majitelé, čisté, prostorné ubytování.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 24. července 2022

• Apartmán se 2 ložnicemi

V podkroví bylo hodně teplo

Poloha ubytování, skvělá dostupnost velké části Julskych Alp. Parádní pro výjezdy na kolech. Kousek od dětského hřiště.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 4. července 2022

• Apartmán se 2 ložnicemi

-skvělé ubytování v dobré dojezdové vzdálenosti od jezera Bled, soutěska Vintgar ( cca 30 minut) a Veliké planiny (cca 1 hoď) -plně vybavená kuchyně (myčka, varná deska, el. gril, lednice) -koupelna s bidetem, vanou, pračkou i sušičkou prádla -parkování zdarma přímo u domu -prostředí apartmánu je velice čisté a přátelské k dětem -s majitelem ubytování se dorozumíte v češtině

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 27. června 2022

• Apartmán se 2 ložnicemi

Sprchový kout by mol být lepší...

Krásné klidné bydlení v srdci Triglavského národního parku. Hostitelé velmi příjemní, pán mluví docela dobře česky...

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2021

Naprostá spokojenost, určitě se vrátíme
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Při větším počtu ubytovaných by se hodilo ještě jedno sociální zařízení, ale v případě jedné skupiny se vždy dalo vyřešit

Úžasná lokalita, ještě úžasnější hostielé - vše na 1s hvězdičkou. Naprostá spokojenost

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 18. září 2023

• Apartmán se 2 ložnicemi

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

• Hodnocení napsáno: 29. července 2023

• Apartmán se 2 ložnicemi

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.