2. SI - komentarji o hotelih
  3. Gorenjska - komentarji o hotelih
  4. Zgornje Gorje - komentarji o hotelih
Slovenija Zgornje Gorje Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Apartmaji Tina Ocena: 9,8

“Čudovito obnovljena stara domačija, ki nosi zgodovino, a je v mnogočem izjemno sodobna. Tu se človek res spočije, stanovanje je krasno. čisto, svetlo in zelo prostorno, v njem pa vse, kar človek potrebuje, da se počuti kot doma. Tudi okolica kar vabi, da posediš na osončeni klopci ali pa se družiš za mizo ob hiši. Gospa Tadeja je krasna gostiteljica, ki nam je razkrila marsikaj zanimivega o posesti in o krajih v okolici. Sicer smo tu bivali le za eno noč, a bili navdušeni in upamo, da še pridemo!”

“Odlicno”

• “Dobra lokacija, zasebnost in dobrodošlost ljublječkov so nas prepričale za rezervacijo in res nam ni žal, da smo se odločili za obisk. V koči je na voljo resnično vse, kar bi potrebovali. Lepo ohranjeno in čisto, s pravo mero starinskega šarma. Zelo mirno in hkrati dobro izhdišče za okoliške izlete. Izjemno prijazna gostiteljica nas je lepo sprejela.”

• Apartmaji Tina Ocena: 9,8

“Dobro opremljen apartma, idilicno okolje, zelo prijazna in ustrezljiva lastnica. Priporocamo.”

• Na-Ture Apartments Ocena: 9,5

“Čudovit apartma, neverjetno čisto, priporočam.”

• “Vse, hiša je čudovita, komunikacija z gostiteljico je bila hitra, brez problemov in čudovita”

• Apartmaji Tina Ocena: 9,8

“Stran od mestnega vrveža v objemu narave. O apartmajih bi lahko rekel, da se v modernem slogu sreča zgodovina. Gre za starejšo hišo, ki je stilsko obnobljena. Apartmaji so zelo dobro opremljeni in nudijo popolno udobje. Okolica hiše nudi veliko prostora za sprostitev. Na voljo je polnilnica za el. avtomobile, prostor za shranjevanje koles, pralnica, kotiček za peko na žaru, itd. Prijetno presenečen nad vso ponudbo.”

• Apartma Anja Ocena: 9

“Čisto, urejeno, dostopno, opremljenost.”

• Apartment 199 Ocena: 9,8

“Najbolj nam je bil všeč razgled, čistoča, prostornost apartmaja in prijazna gostiteljica.Lepo izhodišče za športne aktivnosti na prostem in bližina Bleda.”

• “Ko smo prispeli nas je čakala odlična gostiteljica Tjaša in topla hiša z zakurjenim kaminom. Okusno opremljena hiška v osrčju narave, okolica ponuja številne sprehajalne možnosti. Uživali smo v miru. Ob enem pa je veliko možnosti za izlete v okolici. Navdušeni smo bili nad živalcami pod hiško :-)”

Najboljših 20 hotelov - Zgornje Gorje

na podlagi 2.769 komentarjev hotelov na Booking.com