2. SI - komentarji o hotelih
  3. Gorenjska - komentarji o počitniških nastanitvah
  4. Škofja Loka - komentarji o počitniških nastanitvah
Slovenija Škofja Loka Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Prijetno okolje, mirna lokacija. Dostopna in urejena okolica. Čista in moderno opremljena soba in kopalnica.. Priporočam”

• Cottage Barbara Ocena: 9,3

“Kljub neurju in ženino prehladu sva na začetku novembra preživela tukaj odličen jesenski teden. Najlepša hvala lastnikom za majhne, pa tiho, mirno in tako duševno ter pametno urejeno mesto blizu prav slovenskih prelepih gozdov, hribov, rek in izvirov, čudovite Škofje Loke! Vse potrebne za prebivanje in kuhanje je bilo v idealjnem stanju, še posebej pa mi je bila zelo všeč sauna, ki ga sva imela pri vhodu v to počitniško hiško. Upam, da bova še naprej prihajala sem na obiske in izlete in se še enkrat zahvaljujeva gospe Barbari za odlično postrežbo in prijaznost ter pomoč pri prevozu do avtobusne postaje (oprostite, če moja slovenščina še ni dovolj dobra...)). Lep pozdrav, Denys & Oleksandra”

• Apartment Berglez Ocena: 9,4

“Mirna lokacija, veliko prostora. Zelo zadovoljna.”

• “Nastanitev je zelo lepa čista. Neverjetne možnosti pohodov po naravi. Razgledi na dolino so izjemni. Možnost hrane (restavracija) na lokaciji.”

• “Več, kot čudovito.... res prevzeta do neba. Božansko, čisto vse. Katja in David”

Najboljših 5 počitniških nastanitev - Škofja Loka

na podlagi 1.037 komentarjev gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com.