2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Sežana – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Słowenia Sežana Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartma Brina 3 Ocena: 9,9

„Blisko do Włoch, piękne trasy w około, właściciel pomocny, pod telefonem, mówił że jak będziemy mieć problem gdzieś mamy do niego zadzwonić, pomoże nam. Przyjechaliśmy za wcześnie (byliśmy o 14 a powinniśmy teoretycznie być od 15)to nas uraczył poczęstunkiem zanim przygotuje nam apartament do końca. Chatka ma swój klimat! Klimatyzacja w środku! Kominek! Ekipa 2 motocykle i jedno auto. Wszyscy zadowoleni i zaskoczeni standardem, ma miejsce swój klimat. Polecamy!!”

• „Idealna lokalizacja! Domek znajduje się z daleka od jakiejkolwiek zabudowy. Jedynym sąsiedztwem są śpiewające ptaki. Z tarasu obiektu jest piękny widok na sąsiadujące łąki. Serdecznie polecam- idealne miejsce!”

• „Właściciel ma własną winiarnię.”

• Prenočišča Iris Ocena: 9,1

„Bardzo ładne i czyściutkie pokoje, miła gospodyni. Polecam!”

• Prenočišča Iris Ocena: 9,1

„Pokój ładny. Bezproblemowe zameldowanie po 20:00. Miła właścicielka. Duży parking. Ładna okolica. Napewno wrócimy jak będziemy szukać noclegu w okolicy.”

10 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Sežana

na podstawie 783 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com