2. Slovinsko hodnocení hotelů
  3. Strunjan hodnocení hotelů
Slovinsko Strunjan Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Lavender - Oleander Resort Průměrné hodnocení: 8,4

„Slušné ubytování blízko moře, pláže a zajímavých lokalit v okolí. Výhled na moře a na slaniska z okna hotelu neměl chybu. Chutné a dostatečné snídaně, čistota hotelového pokoje, kvalitní parkování u budovy hotelu.“

• Hotel Laguna Deluxe - Terme Krka Průměrné hodnocení: 8,6

„Velice dobrá snídaně s příjemnou obsluhou.“

„Prostředí hotelu, strava.“

• Bioenergy Resort Salinera Apartments Průměrné hodnocení: 8,7

„Krásné místo v zálivu hned vedle přírodního parku, vše čisté, tiché a klidné! Možnost stravování je super, ale my nevyužili, takže nelze hodnotit. Milý personál a apartmány nově zařízené se vším potřebným, pohodlné spaní!“

• Bioenergy Resort Salinera Hotel Průměrné hodnocení: 8,4

„Perfektní pobyt, byli jsme už podruhé a v obou případech vše skvělé. Milý personál, vynikající jídlo, klidné okolí hotelu, příjemné procházky. Bazén byl super.“

• Bioenergy Resort Salinera Hotel Průměrné hodnocení: 8,4

„Vynikající ubytování na pěkném místě, skvělý personál.“

• Bioenergy Resort Salinera Apartments Průměrné hodnocení: 8,7

„Dostali jsme nově zrekonstruovaný apartmán. Byl výborně zařízený(v kuchyňce nechyběla sklokeramická deska, mikrovlnka, myčka a kávovar na kapsle, samozřejmě nádobí). Pohodlné postele s novým povlečením.Koupelna s dostatkem kvalitních ručníků. Funkční klimatizace. Po přečtení předchozích recenzí a hodnocení jsme se trochu báli, ale nakonec jsme byli nadšeni. Část rodiny si připlatila za snídaně a byly taky výborné. Ke komplexu patří také bazén se slanou vodou, pro hosty zdarma a přilehlá pláž s molem. Jedině snad doporučení, že apartmány se nachází hodně vysoko nad hlavní budovou a spodním bazénem. Pro starší lidi vystoupat tolik schodu může být těžké.“

• Hotel Laguna Deluxe - Terme Krka Průměrné hodnocení: 8,6

„skvělý výběr snídaně, neustále doplňována. Apartmánový dům zasazen do piniového háje v klidné části.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Strunjan