2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Osrednjeslovenska – opinie o hotelach
  4. Stahovica – opinie o hotelu
Słowenia Stahovica Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Mieszkanko bardzo przyjemne, przestronne i dobrze wyposażone. Właścicielka przemiła, polecam!”

• U KONC Ocena: 9,5

„Widoki, klimat, kucyk”

• „Niesamowite miejsce.”

• „Klimatyczny i komfortowy domek z niesamowitym widokiem na góry, położony w przepięknym miejscu, w odległości 15 minut spaceru od osady pasterskiej Velika Planina. W trakcie naszego krótkiego pobytu poczuliśmy się jak w bajce. W domku było wszystko co potrzebne, dzieciakom szczególnie spodobał się kącik zabaw. Zdecydowanie mogę polecić to miejsce wszystkim którzy cenią sobie zarówno komfort jak i bliskość natury.”

• „Miejscowość, jest rewelacyjna z pięknym widokiem na góry. Rzeka płynie kilkadziesiąt metrów od obiektu. W pobliżu piękny kościół z widokiem na okolicę, jest usytuowany wysoko :) Sam obiekt..., mam dysonans.”

• „Pokój nr 2 był czysty, wygodny i przestronny.”

• „Apartament 10/10. Jest w nim wszystko co powinno być. Czysty, przytulny. Piękna okolica.”

• „Okolica piękna, przyjemne miasteczko i piękne góry. Wygodne łóżka, duża wanna i duża łazienka, przyjemne wyposażenie.”

• „Wszystko polecam super lokalizacja”

• „Przyjazny właściciel, pozwolił nam zostawić bagaże wcześniej niż check-in. Dobre połączenie internetowe”

15 najlepszych hoteli w mieście Stahovica