2. Словения отзиви за хотели
  3. Dolenjska (Lower Carniola) отзиви за хотели
  4. Ново Место отзиви за хотели
Словения Ново Место Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Domačija Šeruga Оценка от отзивите: 9.7

„Това е великолепно място за престой,с уникални гледки и много учтиви домакини.Много интересни места за разходка и почивка в близост.Семейството и аз сме приятно изненадани.Ще го посетим отново задължително.“

• Hotel Dolenjc Оценка от отзивите: 8.5

„Храната в ресторанта беше много хубава и на добри цени .Локацията добра, близо до магистралата.“

• Jantar Apartmaji Оценка от отзивите: 9

„Много добре обзаведен апартамент. Има паркинг. Много точни домакини и коректни. Близо е до центъра. Има удобни легла.“

• Domačija Šeruga Оценка от отзивите: 9.7

„Много любезни домакини. Прекрасна храна.“

• Apartment Sobe Ravbar Оценка от отзивите: 9.4

„Много чисто. Персоналът е изключително любезен.Местоположението е много удобно.“

• Hotel Dolenjc Оценка от отзивите: 8.5

„Слизаш от магистралата и си в хотела!Всеки петък вечер има жива музика и танци!Ние имахме късмета да се насладим на това парти!Стаите са шумоизолирани,музиката не се чува !“

• Apartma Nomad Оценка от отзивите: 9.6

„Домакинът беше изключително любезен и ни изчака и посрещна въпреки късния час на пристигане. Място е тихо и си има паркинг. Стаите са уютни, а банята е повече от прекрасна.“

• Vineyard Cottage Klemencic Оценка от отзивите: 10

„Изключително приятно място, включващо всички необходими удобства за престой и почивка. Красива и спокойна местност недалеч от магистралата. Приветливи и лъчезарни домакини, готови да помогнат във всеки един момент.“

• Hotel Pri Belokranjcu Оценка от отзивите: 8.8

„Супер! Пак бих посетила мястото. Препоръчвам!“