2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Dolenjska (Lower Carniola) – opinie o hotelach
  4. Kočevje – opinie o hotelu
Słowenia Kočevje Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Cirus apartments Ocena: 9,7

„Bardzo ładny i czysty apartament. Duża łazienka i pomieszczenia, dobre wyposażenie kuchni. Dziękujemy, że mogliśmy spędzić tam czas z psami. Na pewno byśmy wrócili jeśli znowu będziemy w Słowenii.”

• Cirus apartments Ocena: 9,7

„Przestronny, dobrze wyposażony i urządzony apartament (penthouse). Sprawny kontakt z osobą zarządzającą. Z tyłu budynku (przy ulicy) 4 miejsca postojowe dla samochodów (linie w kolorze żółtym). Śniadanie blisko (restauracja/bar, trzeba przejść przez most ) - bardzo dobre 👍🏻”

• „Lokalizacja, stosunek ceny do jakości”

• „Czystość, wszystko nowe, dostępna kuchnia z pełnym wyposażeniem, ręczniki w pokoju,”

• Cirus apartments Ocena: 9,7

„Śniadania bardzo smaczne. Pozostałe dania w restauracji, z którą współpracuje Gospodarz pyszne, jedzenie różnorodne. Gospodarz rozwiązał problem z rowerami i pozwolił trzymać je w apartamencie. Wyposażenie apartamentu super, zgodnie z opisem, niczego nie brakowało, a wszystkie sprzęty AGD działały. Bardzo duża łazienka, szeroki prysznic typu walk in. Zamykanie kodem apartamentu genialne (żadnemu z członków naszej rodziny nie udało się zgubić kluczy haha). Apartament w centrum, w okolicy kilka knajpek, bardzo blisko supermarket, piekarnia, warzywniak i inne sklepy. Blisko centrum sportowe (korty tenisowe, 2 mini skateparki, boiska piłka, kosz, siłownie itp. ), plus park. Cisza, zieleń spokój. Niedaleko - do 15 minut rowerem MTB Trail Centrum Kocevje polecam, albo jezioro (wzdłuż brzegu umiejscowiony pomost, na którym można się ulokować albo plaża) i inne atrakcje turystyczne.”

5 najlepszych hoteli w mieście Kočevje

na podstawie 927 opinii na Booking.com