2. Švédsko hodnocení hotelů
Švédsko Umeå Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotell Björken Průměrné hodnocení: 7,7

„dobrý poměr cena/kvalita“

• Hotell Gamla Fängelset Průměrné hodnocení: 8,7

„Skvělá snídaně, nic extravagantního, ale dobré věci, dobrý čerstvý chléb. Krásný velký pokoj v prvním patře. Velmi pohodlná postel. Celý hotel je krásný, moderní a čistý. Společné sprchy a záchody jsou naprosto v pohodě, čisté, voňavé, funkční. Na pokoji jsme měli župany! :) K dispozici je velká vybavená kuchyně a jídelna, kde jsou i deskové hry k zapůjčení. Všechen personál hotelu je extrémně milý a nápomocný, zejména chci ocenit pána na recepci, který nám umožnil uschovat si po check-outu v hotelu zavazadla do doby, než nám jel noční vlak. Okolí hotelu je fajn a velmi blízko k řece a nábřeží. Naprosto super, nechtělo se nám pryč.“

• U&Me; BW Signature Collection Průměrné hodnocení: 8,2

„Krásný hotel, vynikající snídaně, super místo“

• Hotell Vilja Průměrné hodnocení: 7,7

„Check-in 24/7“

• First Camp Nydala-Umeå Průměrné hodnocení: 7,4

„Pro naší potřebu dokonalý. V -16 v chajdě trenýrková teplota👍 Perfect for us. In -16 beautifully warm inside👍“

„Výhled z pokoje.“

• U&Me; BW Signature Collection Průměrné hodnocení: 8,2

„Hotel se nachází přímo v centru města. Krásný výhled z pokoje. Snídaně v ceně pobytu. Rychlost check-in a check-out. Supermarket naproti hotelu.“

• Comfort Hotel Umeå City Průměrné hodnocení: 8

„Příjemný hotel se vším co je třeba v centru města. Za příplatek patrové garáže s výtahem přímo do hotelu. pohodová snídaně.“

• Hotell Entré Norr Průměrné hodnocení: 8,4

„Vynikající personál, dokonce výběr z několika jídel plus několik značek piva, všude čisto, pokoje prostorné. Bezva místo“

• First Hotel Dragonen Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně, jako vždycky SUPER EXTRA 1*, jinak dobrá a klidná lokalita“