2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Nova Varoš
Srbija Nova Varoš Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Apartman Pavle Ocena gostiju: 10

„Čisto, mirno i veoma udobno. Na lepoj lokaciji, odlično za šetnju. Apartman ima sve što je potrebno. Vlasnici su izuzetno ljubazni u uvek tu da pomognu. Divno iskustvo, rado cemo se opet vratiti.”

• Brvnare Puljci Ocena gostiju: 9,8

„Odlicna lokacija, kuhinja dobro opremljena”

• Nikolaj Lux Ocena gostiju: 9,7

„Ljubazna gazdarica”

• OLD HOUSE LJUJIĆ Ocena gostiju: 9,9

„Izuzetni domaćini, Priroda u okolini je nestvarna. Staze za šetnju. Smeštaj je savršen i prečist.”

• Zlatar M Ocena gostiju: 8,6

„Све је супер, поздрав за домаћине”

• Domaćinstvo Sindžirević Ocena gostiju: 10

„Ako zelite da iskusite pravo seosko domacinstvo, odmor u prirodi, zaista se odmorite i uvek budete docekani sa osmehom - ovo je smestaj za vas. Docekani smo sa toplom pitom, najboljom koju smo jeli u zivotu. Sam smestaj je velika kuca koja je savrseno opremljena, na divnoj lokaciji. Wifi je odlican. Kreveti su udobni i tople vode uvek ima. Dvoriste je kao iz bajke, pa su i nasi psi uzivali, a tu je bio i vucjak Arci da upotpuni ugodjaj i bude vodic na svakoj setnji. Lokacija je sjajna, 1.5km od jezera i blizu sumskih puteva gde se mozete setati u nestvarnoj prirodi. I za kraj - domacini - najvece hvala za kafe, razgovor i atmosferu koja je upotpunila nas odmor. Mi cemo se sigurno vratiti :)”

• Luna Lux Ocena gostiju: 9,9

„Sve je zaista kao na fotografijama. Vidi se da je stan sa ljubavlju i pažnjom opremljen i da se posvetila pažnja svakom detalju. Fenomenalno mesto za odmor sa decom. Domaćini izuzetno ljubazni i predusretljivi. Čistoća je APSOLUTNO bez ijedne zamerke. Sve sija i miriše. Što se tiče naše porodice, ovo nam je prvi boravak na Zlataru i potpuno smo se oduševili. Ubuduće palniramo odmor na planini ovde i u ovom apartmanu... :)”

• „Lokacija, kućica, pogled... Sve je prelepo i udobno, sve što treba kućica ima. Domaćini su fenomenalni, tu su za sve sto vam treba. Ko voli i želi prijatan odmor i mir od gužve, A pine vikendice su za svaku preporuku. Sve prirodne lepote su u blizini.”

• Apartmani Dunja Zlatar Ocena gostiju: 9,7

„Divni ljubazni domaćini, sve je jako blizu. Čisto i uredno, za svaku preporuku”

• Apartman Pavle Ocena gostiju: 10

„Odlična lokacija, nov apartman sredjen sa ukusom, ukrasni detalji čine da se osećate kao kod kuće. Vrlo ljubazni domaćini. U neposrednoj blizini su hoteli i restorani. Sve preporuke.”

30 najboljih objekata za odmor na destinaciji Nova Varoš

na osnovu 5 434 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu