2. Srbsko hodnocení hotelů
  3. Vojvodina hodnocení hotelů
  4. Sremski Karlovci hodnocení hotelů
Srbsko Sremski Karlovci Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Dvorska oaza Průměrné hodnocení: 9,5

„Dobrá lokalita, blízkost prodejny potravin, příjemní majitelé. Ideální k výletům v oblasti Sremu. Blízkost Frušky Gory s kláštery.“

• Premier Prezident Garni Hotel and Spa Průměrné hodnocení: 9,2

„Příjemný a klidný hotel. Pěkné prostředí, zajímavý interiér, bazén, dobré postele, všude čisto.. Byli jsme ubytováni jen jednu noc při cestě do Řecka a krásně jsme si odpočinuli. Snídaně na přani dle výběru. Personál byl skvělý a ochotný splnit každé přání hosta. V blízkosti úžasná restaurace. Rádi se vrátíme i příště. Jana, Česká republika“

• Sremski Karlovci Center Homestay Průměrné hodnocení: 9

„Skvělí majitelé, pohodlné postele, příjemná lokalita v naprosto výjimečném městečku. Vybavení úplně vším co si člověk může přát.“

• Etno selo Markovi Konaci Průměrné hodnocení: 8,1

„Pěkné ubytování ve starém stylu. Místo má svoje autentické kouzlo. Krásný výhled na Dunaj. Bazén, kde se děti vyřádily. Velmi dobrá kuchyně. Personál i sám majitel byl velmi vstřícný a příjemný.“

• Vila Prezident Průměrné hodnocení: 9,5

„Perfektní personál !!!!!! Velmi příjemné, welness super, jídlo úplně vynikající ❤️“

„Super“

• Etno selo Markovi Konaci Průměrné hodnocení: 8,1

„Rodinná atmosféra a výborná kuchyně moc příjemná zastávka na cestě do Albánie teprve nyní po dvou dnech jsem dojedl výslužku kterou jsme dostali;)))))“

15 nejlepších hotelů v destinaci Sremski Karlovci