2. Srbija: recenzije hotela
  3. Central Serbia: recenzije hotela
  4. Sokobanja: recenzije hotela
Srbija Sokobanja Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Apartments Zlatko Prosječna ocjena: 8,1

„Aparments Zlatko je pravi smestaj za odmor i opustanje. Posebno mi se svideo deo sa djakuzijem, prelepom ambijentu sa tapetom sa palmama i morem, svetlecim nebom , i udobnom velikom lezaju. I sve ostalo je bilo lepo u smestaju. Sve pohvale za enterijer smestaja.”

• Apartman "Vienna" Prosječna ocjena: 9,4

„Sve je bilo prelepo! Apartman je udoban i moderan, prelep za odmor. Posebno mi se svideo enterijer u dnevnom boravku i kuhiljici, kao i terasa sa predivnim odmarajucim pogledom na Soko banju i planinu. Domacin je bio ljubazan i saradljiv, kao i sobarice. Sve pohvale, doći ću opet. ☺️”

• Apartmani Milojić Prosječna ocjena: 9,8

„Sve preporuke, uredno, čisto, domaćini za svaku pohvalu.”

• Apartmani Nodi Prosječna ocjena: 9,4

„Lokacija je odlicna posebno za goste sa decom jer je Vodeni park preko puta objekta.Posebno su me dojmili domacini,majka i ćerka koji su nas sačekali sa domaćom kafom i toplim rečima.Namestaj nije najnoviji ali je u funkciji odmora i funkcionalan.Internet odličan.Posebno smo zadovoljni sa odnosom i ponasanjem domacina sa kojima smo uspostavili prijateljski odnos i preporučujem svim dobrim ljudima da svrate i provedu koji dan u ovom objektu i divnom gradu.”

• Hotel Sunce Prosječna ocjena: 9,5

„Udobnost, ljubaznost, sve na mestu osoblje predivno”

• Hotel Sunce Prosječna ocjena: 9,5

„Wellnes”

• Apartmani Đorđević Prosječna ocjena: 9,8

„Sve pohvale za Aleksandra i Apartman Đorđević. Prelep veliki apartman i sve šta vam treba je tu. Sledeći put sigurno dolazimo opet, hvala vam još jednom na gostoprimstvu.”

• Apartman Pan Prosječna ocjena: 10

„Nov, uredan apartman sa prelepim pogledom. Mir, ptice, priroda... Idealno za duzi boravak.”

• Apartman Milan Sokobanja Prosječna ocjena: 10

„Sigurno ćemo se ponovo vratiti u apartman Milan. Sve preporuke, odlični domaćini, prijatno okruženje. Spavali smo kao nikada u životu! Ako želite pravi odmor, jutarnju kafu okruženi prirodom i udoban smeštaj, ovaj apartman je pravi izbor za vas. :)”

• Apartman Nađa Prosječna ocjena: 9,8

„Prelep sladan i udoban ambijent lepo uredjen i dekorisan prostor , funkcoinalan i skladan a opet prostran mogli smo da se ugrejemo bilo je cebica za pokeivanje , dobar fen i pegla, udobni lezajevi funkcionalna luhinja, kupatilo costo”

30 najboljih hotela u gradu 'Sokobanja'

na temelju 19.297 recenzija hotela na Booking.com-u