2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Petrovac na Mlavi
Srbija Petrovac na Mlavi Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Preljubazan domaćin,smeštaj vrhunski,pogled prelep,za svaku preporuku!”

• Magnolia by Radovanovic Ocena gostiju: 9,8

„Izuzetno prijatan smestaj. Gazdarica ljubazna i vredna.”

• Smestaj Durungara Jović Ocena gostiju: 9,5

„Predivan smeštaj u lepom selu Bistrica, pored Petrovca. Lepo uredjeno dvorište. Unutrašnjost apartmana moderno i vrlo praktično nameštena, sa svim neophodnim sadržajima. Sve je savršeno čisto i udobno. Domaćini za svaku pohvalu, ljubazni i na raspolaganju za sve što treba. Doručak koji je uključen u cenu, pravi domaćinski, ukusan i obilan. Svakako ćemo ponovo biti gosti u ovim apartmanima.”

• Bistrički mir 1 Ocena gostiju: 9,5

„Sve je super.”

• „Savršeno mesto za odličan odmor. Proveli smo neverovatan vikend u Castanea vikendici. Iznajmili su tri noći. Kuća je veoma udobna, čista, lepa. Tu je sve što je potrebno za opuštanje – veranda, roštilj, predivna parcela, neverovatan pogled na planine, tišina i pevanje ptica. Odlična lokacija omogućava vam da posetite sve glavne atrakcije (svojim automobilom). Posetili smo Manastir Gornjak (tu se nalazi i divan restoran Gornjak, gde možete ukusno ručati sa čudesnim pogledom na manastir i planine) – 6,2 km, Terme Ždrelo – 220 m. Oko neverovatno lepa priroda, planine, videli smo dve srne na ulazu u naselje. Posebna hvala domaćici Teodori - na pažnji, ljubaznosti i gostoprimstvu. Bilo je divno! Stvarno želimo da se vratimo u vašu divnu kuću! Hvala lepo!”

5 najboljih hotela na destinaciji Petrovac na Mlavi

na osnovu 680 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu