2. Сербія: відгуки про готелі
  3. Central Serbia: відгуки про готелі
  4. Парачин: відгуки про готелі
Сербія Парачин Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• DREAM house Оцінка за відгуками: 9,8

“Новий будинок. Гарні, сучасні апартаменти. Є все необхідне. Парковка у дворі. Поруч Lidl. Зупиняємось вже вдруге. Лише матрац у кроваті дуже м'який, звикли до більш твердого.“

• Vurk INN Paracin Оцінка за відгуками: 9,4

“Все чисто , і комфортно . Персонал передзвонив і зустрів на дорозі і допоміг бо ми не могли знайти приміщення .“

• Vurk INN Paracin Оцінка за відгуками: 9,4

“Я б оцінив навіть в 11 балів за чистоту. Ми приїхали дуже пізно. Нам пішли на зустріч із заселенням. Привітний персонал. Однозначно рекомендую.“

• Hotel Petrus Оцінка за відгуками: 8,2

“Зручне розташування не далеко автостради. Власний паркінг, привітний персонал, чистий номер, смачний сніданок, хороше співвідношення ціни і якості. Однозначно можна рекомендувати для відпочинку в дорозі.“

• Restaurant&Rooms 035 Оцінка за відгуками: 9

“Ми прибули дещо пізніше 20:00, проте нас тепло зустріли й нагодували смачною вечерею, незважаючи на пізній час. Приємний господар, що вільно володіє англійською. Персонал загалом дуже привітний. Є парковка. Номери зручні й прибрані, працює кондиціонер. Є можливість повноцінно поїсти й скуштувати місцеві смаколики. Добре співвідношення ціни та якості. Чудовий варіант для тих, хто бажає добре відпочити після виснажливої дороги. Дякую!“

• DREAM house Оцінка за відгуками: 9,8

“Гарні апартаменти. Є все необхідне для проживання“

• Exclusive Оцінка за відгуками: 9,7

“Чудова квартира. Простора, гарна. Добре обладнана, є все, що треба для гарного відпочинку. Дуже приємні власники. Рекомендую!“

• Vurk INN Paracin Оцінка за відгуками: 9,4

“Номер чистий та зручний. Є можливість зробити собі каву на рецепції (безкоштовно). Помешкання розміщене на заправці, це було зручно оскільки ми були проїздом і зупинялись лише на ночівлю.“

• Apartman Diamond Оцінка за відгуками: 9,8

“В квартирі дуже затишно, тепло та комфортно! Ми почували себе як вдома!“

• Orbis Design Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8

“Номера, розташування“