2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Paraćin
Srbija Paraćin Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Vurk INN Paracin Ocena gostiju: 9,4

„Веома смо задовољни начином комуникације са смјештајем. С обзиром на то да је био Васкрс, нисмо очекивали да ћемо бити тако брзо контактирани и услужени. Помогли су нам око доласка и одговорили на сва наша питања и захтјеве. Похвале упућујемо Дејану на рецепцији. Посебно смо захвални за то што су нам по одласку поштом послали мајицу коју смо заборавили тамо. Хвала на гостопримству!”

• Fast Sleep & Go 3 Ocena gostiju: 9,6

„Čisto, uredno, moderno. Na odličnoj lokaciji. Pored prodavnice i preko puta autobuske stanice.”

• Apartman Marija Ocena gostiju: 10

„Vrlo lep stan blizu centra parking ispred zgrade sve preporuke za vlasnicu cisto i uredno”

• Green Apartman Ocena gostiju: 9,7

„Udoban, moderan smeštaj u centru grada odmah pored lepog šetališta uz reku. Stan je opremljen sa svim potrebnim za udoban boravak. Toplo preporučujem!”

• DREAM house Ocena gostiju: 9,8

„Lokacija odlična,app izuzetno čist i prostran. Vlasnik je ljubazan,sačekao nas je iako smo kasno uveče stigli. Komunikacija 10/10”

• Passage Ocena gostiju: 10

„Домаћини су гостољубиви и предусретљиви. Право је задовољство бити гост код њих.”

• Ekskluziv apartmani Ocena gostiju: 9,3

„Sve preporuke🌹”

• Fast Sleep & Go 1 Ocena gostiju: 9,4

„Bluzu centra a tiho!”

• FARAON pn 1 Ocena gostiju: 8,9

„Lokacija”

• Apartment F.R.I.E.N.D.S Ocena gostiju: 9,7

„Sve pohvale za domaćine apartmana, uslove smeštaja i sl. Iskrene preporuke.”