2. Szerbia hotelértékelések

„Super”

• Aqua Spa Termale Értékelési pontszám: 8,4

„Maximális”

• Bed and Breakfast Divanhana Értékelési pontszám: 9,1

„A város rendkívüli módon tetszett. Jó lenne egy hosszabb időt eltölteni itt. Novi Pazar engem Szarajevóra emlékeztet. Nagyon szép város.”

• MK Premier Értékelési pontszám: 9,4

„Nagyon jó helyszínen volt, szép tágas volt a szoba, bőséges finom volt a reggeli, és a zárt parkolónak is nagyon örültünk. A személyzet is roppant kedves és szimpatikus volt, mindig igyekeztek azonnal segíteni, ha bármilyen kérdésünk volt.”

• Hotel Vrbak ND Értékelési pontszám: 9,1

„A szálloda a belvárosban található, nagyon rendezett, tiszta. Személyzet kedves, segítőkész. Reggeli bőséges, változatos. Átutazóban voltunk, és csak 1 éjszakát töltöttünk el, így a városból nem sok mindent láthattunk.”

• Hotel RAS Pazarište Értékelési pontszám: 8,9

„Fekvése. Hangulata.”

• Hotel Vrbak ND Értékelési pontszám: 9,1

„Gyors, könnyű bejelentkezés. Parkolási lehetőség. A hotel nagyon szép, tiszta. A belső részen szökőkút, nagyon sok zöld növény. 1 éjszakát töltöttünk itt. A szoba tágas, tiszta, világos, mindennel felszerelt. Tv, nagyon kényelmes, nagy ágy, légkondi, minibár, nagy szekrény. A fürdőszoba szintén nagyon tiszta, tágas, megfelelő méretű zuhanyzó, piperecikkek, hajszárító, és még személymérleg is volt. A reggelinél nagy választék, friss ételek. Zöldség, gyümölcs, helyi sütemények, többféle kenyér, joghurt, müzli, kolbászok, rántotta, felvágottak, lekvárok, tea és üdítő, kávét külön kell kérni. A szálloda teljesen a központban van, mellette sok étterem, kávézó, ruha és élelmiszer boltok, kis folyó, sportpark.”

• Motel KVELE Értékelési pontszám: 9,7

„Bejártam európát, de ennèl kedvesebben, mèg nem fogadtak sehol! A tulajdonos(?) roppant segítőkèsz volt! Miután jeleztük neki, hogy reggel korán indulunk tovább ( tehát a szobához járó reggelit nem kèrjük) megvendègelt bennünket egy kiadós ebèddel!”

• Hostel Palma Értékelési pontszám: 7,6

„REGGELI NEM VOLT, NEM KERTUNK. JO HELYEN VOLT.”

Novi Pazar 30 legjobb szállodája

7 898 Booking.comos hotelértékelés alapján