2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Mokra Gora
Srbija Mokra Gora Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Mecavnik Resort Ocena gostiju: 8,9

„Izuzetno ljubazno osoblje i prelep ambijent.”

• Mecavnik Resort Ocena gostiju: 8,9

„Soba je bila odlicna”

• Apartment Ostojic Ocena gostiju: 9,7

„Lep i udoban smeštaj za odmor, predah i pauzu na putovanju, svratili smo na jednu noć, žao nam je što nismo bili duže, nadamo se drugom prilikom, sve preporuke!”

• Apartment Sijakovic Ocena gostiju: 9,5

„Domaćin je divan čovek.Zvao nas je dva puta pre nego smo stigli.Objekat čist i veoma ugodan za boravak.Priroda i okoliš veoma lepi .Zahvaljujemo se za dobrodošlicu i preporučujemo svim dobrim ljudima.”

• Stara kuća Ocena gostiju: 9,7

„Izuzetna domacica,ugodan i cist smjestaj. Nalozena pec i domaca rakija za dobrodoslicu.”

• Apartmani Petar Ocena gostiju: 9,7

„Domacini su vrlo ljubazni. S obzirom da smo stigli po pljusku, sacekali su nas na putu da ne bi omasili skretanje. Iako je kraj maja i nije bilo bas jako hladno, ponudili su nam da naloze i zbog nas i zbog deteta. Apartman je prostran, kao i kupatilo. Dvoriste je jako prostrano i ogradjeno sto za decu znaci. Nadamo se da cemo doci opet. Ovakve domacine treba uvek nagraditi ponovnim dolaskom. 🍀”

• Apartmani d&s Ocena gostiju: 9,9

„Odličan smeštaj, čisto, lepo sređeno, ljubazni domaćini. Priroda prelepa. Mirno mesto, odlično za odmor.”

• „Imali smo privilegiju da nas ugosti ozbiljan car od čoveka! Smeštaj je odličan, čist, svidjaju mi se detalji koje je domaćin osmislio u i oko objekta, što je brižan prema cveću koje predivno izgleda..sve u svemu, vraćamo se opet i zbog smeštaja ali još više zbog domaćina.”

• Alexandar studio apartman Ocena gostiju: 9,7

„Smestaj,osoblje,priroda je fenomenalno preporucujem svima”

• Apartment Sijakovic Ocena gostiju: 9,5

„Izuzetno prijatan domaćin Smeštaj, čist, uredan. Sadržaji u smeštaju kompletni.”

30 najboljih hotela na destinaciji Mokra Gora

na osnovu 8 415 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu