2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Macva
  4. Recenzije hotela na destinaciji Ljubovija
Srbija Ljubovija Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Oki Ocena gostiju: 9,5

„Fantasticna lokacija, vikendica se nalazi uz samu reku. Pogled sa terase je sjajan. Okolina je mirna i omogucuje opustanje i odmor. Parking je dostupan. Ljubazna gazdarica, lako smo se dogovorili i komunikacija je bila dobra. Vikendica prelepo izgleda, ambijent je lep i prijatan.”

• Kutak na Drini Ocena gostiju: 9,8

„Divno mesto uz samu reku za odmor i uživanje. lep i udoban smestaj. Gazdarica divna.”

• „Gostoprimstvo, čistoća, pažnja prema gostima, za svaku preporuku.”

• DRINALAND Ocena gostiju: 9,7

„Lepo je uredno ,sređeno dvoriste kuca je uredna prostora ima puno.Na terasi lepo za sedeti i iznad svega postujem sto ljudi imaju svoju privatnost.”

• Kutak na Drini Ocena gostiju: 9,8

„Kutak na Drini je nesto savrseno. Gazdrarica koja je preljubazna, higijena koja je na zavidnom, odnosno maksimalnom nivou! Sama kucica je kao iz bajke, sve u njoj i oko nje je prelepo, predivna terasa koja je ogromna i ispod koje protice prelepa i cista Drina. Na sve se mislilo sto se tice usluge i opremljenosti. Bukvalno svega ima od prelepog posudja, escajga, puno prelepih casa ,soljica ma svega, do predivnog rostilja na terasi, bubnjarice za pecenje paprike, preudobnog i lepog namestaja sto unutra, sto na terasi. Etno selo "Vrhpolje" je odmah uz kucicu sa puno lepih sadrzaja, ma citavo mesto je prelepo. Ne postoje reci kojima bi ovu lepotu opisali. Sto se nas tice mi cemo se uvek vracati jer ne da su ispunjena nasa ocekivanja nego mnogo vise od toga. 😊😊😊”

5 najboljih hotela na destinaciji Ljubovija

na osnovu 379 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu