2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Ledine
Srbija Ledine Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Library suite 1 Ocena gostiju: 9,2

„Izuzetno cist i prijatan prostor. Vedrana je veoma ljubazna devojka, sa kojom smo se lako dogovorile oko svih detalja. Prijatno smo iznenadjene fleksibilnoscu sto se tice check out-a. ☺️”

• Sky 2 apartment Ocena gostiju: 8,7

„Izuzetno ljubazni domaćini, komforno, čisto, prijatan ambijent i dvorište za prelepe trenutke uz jutarnju kafu.”

• Ivet Apartmets Ocena gostiju: 9,3

„Blizu je aerodroma. Sve je čisto, uredno i novo. Domaćini su veoma ljubazni i predusretljivi. Lako sam pronašao mesto jer su me sačekali da ne bih lutao. Moja preporuka ukoliko želite da se odmorite i nastavite put.”

• VELOS Ocena gostiju: 9,2

„Nema zamerke sve top”

• MC one bedroom 2 Ocena gostiju: 9

„Smještaj udoban, osoblje veoma prijatno spremni za pomoći u svakom trenutku. Sve preporuke.”

• D&N Apartman Ocena gostiju: 10

„Sve je cisto,uredno domacin ljubazan”

• Surčin Apartment Ocena gostiju: 9,5

„Cisto, blizu aerodroma,ljubazni domacin”

• Helena Apartments Ocena gostiju: 8,9

„Cistoca i sto ima svoj parking”

• Helena Apartments Ocena gostiju: 8,9

„Sjajan momak. Veoma brzo reseno. Cicto! Kljucevi preuzeti kasno ali nikakvih problema. Veoma ljubazan domacin i izasao nam je u susret bez ikakvih natezanja”

• Tesla Sky Apartment Ocena gostiju: 10

„Nedavno sam boravio u apartmanu blizu aerodroma Nikola Tesla i iskustvo je bilo izvanredno. Apartman je potpuno nov, nalazi se u mirnom kraju, a ima sve što vam je potrebno - od prodavnice do restorana. Čistoća smeštaja je bila izuzetna, a domaćin je bio vrlo gostoljubiv i susretljiv.”

10 najboljih hotela na destinaciji Ledine

na osnovu 1 338 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu